קורס מנחי ייעוד אמיתי

נמצאו עבורך 10 מוסדות לימודים:

לימודי מנחי ייעוד אמיתי במכללות

קורס מנחי ייעוד אמיתי מאפשר לסטודנטים למצוא את הייעוד האמיתי שלהם, תכלית החיים הראויה, באמצעות תהליך של חקירה וגילוי עצמי. במהלך הקורס המשתתפים מקבלים ליווי צמוד של מנחה המוצמד לקבוצה קטנה של סטודנטים. שיטה זו מסייעת לתרגול והטמעת החומר הנלמד. בנוסף לכך, הסטודנטים בקורס מנחי ייעוד אמיתי מקבלים ליווי גם לתקופה מסוימת לאחר סיום הקורס. 

הקורס מזכיר בתכניו לימודי טיפול על סוגיהם השונים, כמו לדוגמא לימודי טיפול משפחתי. הלימודים עצמם מתמקדים בשיטות שמטרתן להקנות כלים ופרקטיקות היעילים בהתמודדות עם סוגיות ובעיות משפחתיות. במהלך הלימודים לא רק שתמצאו את הייעוד האמיתי שלכם, אלא גם תקבלו כלים כיצד להדריך אחרים למצוא את הייעוד שלהם. בסיום הקורס תוכלו לעבוד בתור מנחי קבוצות של מציאת ייעוד אמיתי, במקומות עבודה ובאירועים חברתיים. אם גם אתם מתעניינים בלימודים מרתקים אלו, הגעתם למקום הנכון - בואו לקרוא על לימודי מנחי ייעוד אמיתי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מנחי ייעוד אמיתי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מנחי ייעוד אמיתי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי מנחי מציאת ייעוד אמיתי

קורס מנחי ייעוד אמיתי הוא קורס מיוחד במינו שעוסק בשאלות הגדולות שמעסיקות כל אחד - מי אני? מה התכלית האמיתית של חיי? במה אהיה הכי טוב? איזה דבר שאעשה יעניק את המשמעות הגדולה ביותר לחיי? הקורס נשען על שיטה שפותחה על ידי טים קלי, מאמן ויועץ לחברות בינלאומיות ידועות, ומבוסס על ההנחה שמאחר שכל בני האדם שונים זה מזה מבחינות רבות - גנטית, אישיותית ועוד, לכל אחד מאיתנו יש ייעוד שייתן משמעות אמיתית לחייו. הגשמת הייעוד שלנו היא מצד אחד החלום של כולנו אך מצד שני קיים בכל אחד הפחד לגלות את הייעוד מפני השינוי שהדבר יגרור. בלימודים תקבלו כלים כיצד לשחרר את הלקוחות שלכם מהמגבלות והפחדים ולגרום להם לגלות את יעודם. 

קורס מנחי ייעוד אמיתי מאפשר לסטודנטים לגלות את ייעודם האמיתי תוך שהם מתמודדים עם פחדים והתנגדויות ובתהליך של גילוי עצמי שנעשה בצורה מתודית, מפורטת וישירה. במהלך הקורס המשתתפים מקבלים ליווי צמוד של מנחה המוצמד לקבוצה קטנה של סטודנטים. שיטה זו מסייעת לתרגול והטמעת החומר הנלמד. בנוסף לכך, הסטודנטים בקורס מנחי ייעוד אמיתי מקבלים ליווי גם לתקופה מסוימת לאחר סיום הקורס. 
קורס מנחי ייעוד אמיתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס מנחי ייעוד אמיתי?

קהל היעד בקורס מנחי ייעוד אמיתי משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס מנחי ייעוד אמיתי מיועד למאמנים, מטפלים ולכל מי שמעוניין למצוא את ייעודו בחייו. מעבר לזאת: הקורס מיועד לכל מי שרוצה להעביר את המידע החשוב הזה הלאה ולהיות מקור להשראה אצל אנשים אחרים. כלומר, אם אתם מעוניינים להנחות בעצמכם קורס של מציאת ייעוד אמיתי, בקבוצות קטנות או במפגשים אישיים של אחד על אחד - הקורס הזה מיועד בדיוק בשבילכם.

מה הם תנאי הקבלה לקורס מנחי ייעוד אמיתי?

תנאי הקבלה לקורס מנחי מציאת ייעוד אמיתי משתנים ממכללה למכללה ותלויים בסוג הקורס אליו אתם נרשמים: ישנן מכללות המציעות קורס זה בתור קורס מקצועי כהשלמה ללימודי אימון או טיפול, והוא מיועד לקואוצ'רים ותרפיסטים מנוסים. לכן במקרה זה עליכם להציג תעודת מטפל או מאמן מוסמך ולעיתים תידרשו לעבור ראיון אישי. מכללות אחרות מציעות קורס זה לקהל הרחב, והוא יהיה נרחב יותר, ולכן תנאי הקבלה לא יהיו מחמירים במיוחד: 12 שנות לימוד או תעודת בגרות ומעבר ראיון קבלה, שיבחן את מידת התאמתכם ללימודים ואת הנכונות שלכם להשקיע בקורס. 

רוב הלימודים בקורס מנחי מציאת ייעוד אמיתי מתקיימים בשפה העברית, ולכן אם זו אינה שפת האם שלכם - מומלץ כי תקחו קורס עברית קצר כדי לרענן את זכרונכם ולשפר את הסיכויים שלכם לקבל את המיטב מהלימודים. 
קורס מנחי ייעוד אמיתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורס מנחי ייעוד אמיתי?

משך לימודי מנחי ייעוד אמיתי משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס מנחי ייעוד אמיתי נלמד בהיקף של 48 שעות לימוד ומחולק למספר מפגשים. לרוב מפגשים אלו מתקיימים אחת לשבוע, ביום קבוע, למספר שעות. אם אתם אנשים עובדים, ואתם חוששים כי לא תוכלו להשתתף בלימודים מפאת סדר יומכם העמוס, אל אגה: מכללות רבות מודעות לאילוצים של המועמדים ללימודים שלהם, ומציעות קורס מנחי מציאת ייעוד אמיתי בשתי מתכונות: מתכונת בוקר, למי שעסוקים דווקא בשעות הערב ואחר הצהריים, ומתוכנת ערב לאנשים עובדים בשעות הבוקר. כך שלא משנה מה העיסוקים שלכם - עדיין תוכלו להירשם ללימודים מבלי לפגוע בשגרת חייכם. 

מה לומדים בקורס מנחי ייעוד אמיתי?

נושאי הלימוד בקורס מנחי ייעוד אמיתי משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב המכללות קורס מנחי ייעוד אמיתי כולל את הנושאים הבאים: מהו ייעוד, סקירה כללית של התהליך, אבחנה - אגו/נשמה, הגישה העקיפה למציאת ייעוד - היכרות והדגמה, הגישה הישירה למציאת ייעוד - מקור מהימן ורשות מהאגו, קבלת רשות מהאגו - Worst Case Scenario וחוזה פנימי, מידע מהמקור - זיהוי המקור, מרכיבי המידע ודרכי תקשורת, תיקוף המקור וחלקי הייעוד - מהות, ברכה, משימה, מיון המידע - אבחנה בין מידע תקף לשאינו תקף ושיטת המיון, עבודת חלקים - היכרות מקדימה עם חלקי האגו שלנו, הצהרת הייעוד - עיבוד המידע ויצירת הצהרת ייעוד ממוקדת, משמעותית ויישומית, וחיים על פי הייעוד - תבניות יומיות ותבניות חיים לשמירת הייעוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס מנחי ייעוד אמיתי?

בוגרי קורס מנחי ייעוד אמיתי, שיעמדו בכל דרישות הלימודים (כגון נוכחות בשיעורים והשתתפות מעשית) יקבלו תעודת גמט מטעם המכללה בה למדו. 

אם אתה מעוניין לסייע לזולת במציאת ייעודו בחיים, אולי תתעניין גם בקורסי אימון וטיפול, כגון קורס פסיכותרפיה. כמו כן, במידה ותתעניינו בתחומי הטיפול, ייתכן כי לימודי תרפייה באומנויות עשויים לעניין אתכם במיוחד. הלימודים שואבים מתכנים ומתיאוריות השייכות לתחום הפסיכולוגיה.

מסיימי הקורס הינם יכולים להשתלב כמדריכים בתחומים הקשורים לחינוך והוראה, וכן לשמש כמטפלים בתחומי המוסיקה, האומנות, בעלי חיים ועוד. בצורה כזו, תוכלו להשתמש בכלים חיוניים ביותר אשר ישמשו את העובדים בתחום, ויקנו לכם כלים ושיטות טיפול חיוניות יותר.
מודעה
מחפש קורס מנחי ייעוד אמיתי?
מחפש קורס מנחי ייעוד אמיתי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ב"ש ורעננה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפון הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת אפעל, רחובות, ירושלים, מודיעין, חיפה,יאנוח ג'ת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חדרה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, הכפר הירוק, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה