קורס איור וציור דיגיטלי

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי איור דיגיטלי במכללות

מהפכת המחשוב אותה ידע העולם בעשורים האחרונים, ובשנים האחרונות אף ביתר שאת, הובילה לשינוי קיצוני בשלל תחומים ועיסוקים. אחד מהתחומים עליהם השפיעה מהפכה זו הוא תחום האיור, הציור והאומנות – כאשר כל ילד יכול לבצע מניפולציות משמעותיות על תמונות קיימות, או ליצור תמונות חדשות בהזזת עכבר קלה, ברור כי אין עולם האומנות נראה כבעבר.

ואכן, תחום הציור והאיור הדיגיטלי נמצא בפריחה והשתנות מתמדת – תוכנות חדשות צצות מידי שנה, וגם עזרי היצירה משתנים תדיר, בהתאם לשינויים וההתפתחויות הטכנולוגיות (המעבר משימוש בעכבר לשימוש במסכי מגע, לדוגמה).
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס איור וציור דיגיטלי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס איור וציור דיגיטלי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס איור וציור דיגיטלי

איור דיגיטלי הוא תחום אומנותי-עיצובי הכולל שימוש בכלים דיגיטליים (מחשבים, טאבלטים) כדי ליצור תמונה, כאשר האומן הוא האחראי לתפעול העזרים הדיגיטאליים (לרב עכבר, או מגע במסכי מגע).

תחום האיור הדיגיטאלי נבדל מתחום האומנות המיוצרת ע"י מחשב (Computer Generated Art), בו התמונה נוצרת ע"י המחשב, בהתאם למודלים מתמטיים שיצר האומן.

כן נבדל התחום ממניפולציה דיגיטלית על תמונות קיימות, שכן האיור הדיגיטלי כולל יצירה של תמונה חדשה – האיור הדיגיטאלי יכול לכלול שימוש בתמונות קיימות, אך אין הן מהוות את הבסיס המרכזי של היצירה החדשה.
קורס איור וציור דיגיטלי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס איור וציור דיגיטלי?

קורסים שונים נבדלים באיור דיגיטאלי נבדלים זה מזה רבות בתכני ונושאי הלימוד. על אף שוני זה רוב רובם של הקורסים בנושא ידאגו להכיר לתלמידיהם לעומק לפחות תוכנה מרכזית אחת בתחום, מבין שלל התוכנות הקיימות. 

כן עוסקים הקורסים בלימודים אומנותיים בסיסיים – קומפוזיציה, איור וציור, צבעים, פיתוח חשיבה יצירתית, ועוד מגוון נושאים מרתקים.

למי מתאימים לימודי איור וציור דיגיטלי?

האיור הדיגיטלי טומן בחובו, כאמור, שלל יתרונות ואפשרויות מלהיבות וחדשות: כמעט כל אחד יכול לעסוק בו ולהגיע לתוצאות מרשימות – אמנם נדרש כשרון, אך כושר היצירתיות, הדמיון וההבנה האסתטית תופסים מקום נרחב יותר מבעבר.

הזמינות של האמצעים הדרושים לאומן רבה אף היא – אין עוד צורך לכתת רגליים כדי למצוא צבעים וחומרים, או לערבב צבעים עד למציאת הגוון המושלם – כמעט כל צבע בו יחשוק האומן נמצא בלחיצת עכבר קלה.

אחד היתרונות זה שסביבת העבודה של האומן הפכה נקייה ומסודרת יותר (אף כי רבים רואים בעובדה זו חסרון). יתרון גדול נוסף של האיור הדיגיטאלי הוא היכולת לבצע מניפולציות ותיקונים לתמונה בקלות ובמהירות (ניתן להגדיל ולהקטין את התמונה, למשל), ואם במקרה בוצעה "טעות" במהלך העבודה, לא קרה אסון גדול, ואין צורך להתחיל את העבודה מהתחלה. כמו כן, האיור הדיגיטאלי נשמר ומופץ בקלות, עובדה המקלה רבות על אומנים.
קורס איור וציור דיגיטלי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס איור וציור דיגיטלי?

במידה ותחום זה עניין אתכם, ייתכן כי גם קורס עיצוב אופנה עשוי להתאים לכם. הלימודים משלבים טכניקות של ציור מצד אחד, ואפשרות לחשוב ברמה רב מימדית, על מנת להוציא את אותם איורים לפועל באמצעות בגד מתאים. 

קורס תדמיתנות, הינו משלב בין תחום האיור מצד אחד, לבין תוכנת האופטיקס ובכך מאפשר למתעניינים בתחום האופנה ומאפשרים את התאמת הבגד ללקוח בצורה המירבית. 

במה עוסקים בוגרי קורס איור וציור דיגיטלי?

אמנם רבים בוחרים ללמוד תחום זה לצורך העשרה אישית וכתחביב, אולם גם אפשרויות התעסוקה שמציע התחום קורצות לרבים – בוגרי הלימודים יכולים לעבוד כמאיירים עצמאיים, או להשתלב בתעשיות הטלוויזיה, הקולנוע, האינטרנט, העיתונות ועוד במגוון תפקידים מרתקים, אומנותיים ומלהיבים.

למעשה, דומה האיור הדיגיטאלי לאיור "המסורתי" ונבדל ממנו בכלי האומנות: המחשב והלוח הדיגיטלי מחליפים את הקנבס והנייר, והעט הדיגיטלי, העכבר והמגע במסך מחליפים את המברשת, העט והעיפרון.
מודעה
מחפש קורס איור וציור דיגיטלי?
מחפש קורס איור וציור דיגיטלי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, ראשון לציון, פתח תקווה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה