לימודי חינוך יצירתי

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בחינוך יצירתי

אם אתם רוצים להשתלב בעבודה חינוכית מלאת יצירתיות, ולהשתמש בכלים אמנותיים על מנת לתרום לחינוכם והתפתחותם של ילדים, אם אתם רוצים להשתתף ביצירת דגמים מקוריים וחדשניים של הוראה, בגנים, בבתי הספר היסודיים ובמסגרות שונות בקהילה, ולעבוד עם ילדים בני הגיל הרך – לימודי חינוך יצירתי יכולים להתאים לכם עד מאד.

לימודים מרתקים אלו, המשלבים בין לימודי חינוך והוראה ללימודי אמנות, מכשירים את בוגריהם להשתלבות בעבודה חינוכית ייחודית, המערבת שלל כלים יצירתיים, שתורמים להתפתחותם האופטימלית של ילדים בגילאי טרום בית ספר וכיתות א' וב'. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי תואר ראשון בחינוך יצירתי.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי חינוך יצירתי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי חינוך יצירתי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאים ללמוד תואר ראשון בחינוך יצירתי?

לימודי חינוך יצירתי מיועדים, כמובן, לאנשים יצירתיים וחובבי אמנות, אשר מעוניינים להשתלב בעבודה חינוכית מרתקת ומאתגרת במערכות החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי, ולתרום להתפתחותם של ילדים ומתבגרים בעזרת שימוש באמצעים יצירתיים ואמנותיים.

אם אתם מתעניינים בלימודי חינוך יצירתי וודאי תגלו עניין גם בלימודים של תארים נוספים מתחומי החינוך, דוגמת לימודי חינוך בלתי פורמלי, לימודי חינוך מוזיקלי, לימודי חינוך לגיל הרך, לימודי חינוך אנתרופוסופי וכיו"ב. כמו כן ייתכן כי עניין בלימודי תואר ראשון באמנות או לימודי תעודה בתחום.
לימודי חינוך יצירתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה ללימודי חינוך יצירתי?

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בחינוך יצירתי כוללים, בדרך כלל, דרישה לתעודת בגרות מלאה, ציון פסיכומטרי תקף ומעבר של ראיון אישי או קבוצתי. מכללות אחדות אף דורשים מהמועמדים להציג תיק עבודות באחד מתחומי האמנות, או לעבור מבחני יצירתיות. חלק מהמכללות מאפשרות קבלה ללא פסיכומטרי – באם ציוני הבגרות של המועמד גבוהים דיים.

תנאי הקבלה ללימודי חינוך יצירתי במכללת סמינר הקיבוצים, לדוגמא, כוללים דרישה לציון משולב (בבגרות ובפסיכומטרי) של 525 ומעבר של ראיון אישי. מועמדים בעלי ממוצע 92 ומלה בבגרות – יכולים להתקבל גם ללא להציג ציון פסיכומטרי.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים אלו, אך חוששים כי אינכם עומדים בתנאי הקבלה – אל ייאוש- קיימות שלל דרכים להעלאת סיכויי הקבלה שלכם: לימודים במכינה קדם אקדמית, הצטרפות לקורס הכנה לפסיכומטרי או קורס שיפור והשלמת בגרויות – יעזרו לכם להעלות פלאים את סיוכיי הקבלה שלכם.

כמה זמן נמשכים לימודי חינוך יצירתי?

לימודי חינוך יצירתי לתואר ראשון, כמרבית התארים הראשונים בתחומי החינוך וההוראה, נמשכים ארבע שנים. מסלולי לימודים שאינם כוללים לימודי תעודת הוראה נמשכים, פעמים רבות, שלוש שנים בלבד.
מכללות אחדות מציעות לימודי חינוך יצירתי במסלול ערב – במטרה להקל גם על אנשים עובדים להשתלב בלימודים המרתקים והמעשירים.
לימודי חינוך יצירתי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בתואר ראשון בחינוך יצירתי?

תכנית לימודי תואר ראשון בחינוך יצירתי היא עשירה ומרתקת, והסטודנטים נהנים מהקניית ידע עיוני ותיאורטי מקיף ומעמיק, כמו גם משלל התנסויות מעשיות חווייתיות – כגון סדנאות יצירה בתחומי האמנות השונים והשתתפות בפרקטיקום (עבודה מעשית) בבתי ספר ובמערכות החינוך הבלתי פורמלי (בחלק מהמכללות ומוסדות הלימוד). 

בין הנושאים הנלמדים במרבית התכניות בתחום: פדגוגיה, התפתחות הילד, פסיכולוגיה של ילדים, פילוסופיה של החינוך, הפקה תיאטרלית ומשחק, תולדות האמנות, אמנות פלסטית, פיתוח תכניות חינוך לגיל הרך, תנועה, מחול וכוריאוגרפיה, מוסיקה, שיטות הוראה, חיזוק הביטחון העצמי והעצמת הילדים, ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים ומעשירים.

איזה תעודה מקבלים בוגרי חינוך יצירתי?

בוגרי התואר, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת בוגר תואר ראשון בחינוך יצירתי – B.Ed, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם. מכללות רבות מזכות את בוגריהם גם בתעודת הוראה וכדאי לוודא טרם ההרשמה האם המכללה בה ברצונכם ללמוד מעניקה גם תעודת הוראה, המאפשרת לכם לעבוד במסגרות החינוך הפורמלי.

במה עוסקים בוגרי חינוך יצירתי?

בוגרי הלימודים יכולים להשתלב בשלל עבודות מרתקות במסגרות החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי (עבודה בחינוך הפורמלי אפשרית רק לבעלי תעודת הוראה). בין המסגרות בהם משתלבים הבוגרים: בתי ספר, מת"נסים ומרכזים קהילתיים, פנימיות, צהרונים וכו'. כן יכולים הבוגרים להעביר חוגי יצירה באופן פרטי.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי חינוך יצירתי?

בוגרים המעוניינים להמשיך להתמחות בתחום (ובתחומים קרובים), להתפתח מקצועית, לרכוש ידע ומיומנויות חדשים ולפתוח לעצמם שלל אפשרויות תעסוקה חדשות, יכולים לפנות ללימודים מתקדמים: תואר שני בחינוך במגוון התמחויות (כלימודי ייעוץ חינוכי לדוגמא), תואר שני באמנות ותואר שני בטיפול באמנות הם רק חלק מאפשרויות המשך הלימודים הפופולאריות, אליהן פונים רבים מהבוגרים.

כן יכולים הבוגרים להשתלב בלימודי תעודה מעשיים, שיקנו להם כלים ומיומנויות חדשות בתחום: לימודי ציור ואיור, לימודי מוסיקה, לימודי פיסול וקורסים רבים נוספים מתחומי האמנות והיצירה.
מודעה
מחפש לימודי חינוך יצירתי?
מחפש לימודי חינוך יצירתי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה