תעודת הוראה באומנות

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

תואר ראשון עם תעודת הוראה באומנות

לימודי תואר ראשון בהוראת אומנות יכשירו אתכם במיטב הידע והכלים בתחום, על מנת שתוכלו להשתלב כמורים לתחום בבתי הספר היסודיים, בחטיבות הביניים או בתיכונים. כמו כן, התואר יאפשר לבוגריו להמשיך ללימודים מתקדמים ולהעמיק את הכשרתם בתחום האמנות הן בהיבט התאורטי והן בהיבט המעשי.

תחום האומנות מאפשר חופש ביטוי, אמירה אישית, הבעת דעה וביטוי יצירתי. אומנות מתבטאת בתחומים רבים כגון ציור, פיסול, מחול, שירה ונגינה. תואר ראשון בהוראת אומנות מאפשר לסטודנטים לא רק להרחיב את הידע האקדמי אך גם לספק לאחרים כלים מעשיים ליצירה, תוך כדי עמידה על היסטורית האומנות, התפתחות וקידום היצירה. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תעודת הוראה באומנות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תעודת הוראה באומנות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות הוראת אומנות לתואר ראשון 

לימודי הוראת אומנות מאפשרים לאמנים ויוצרים להקנות את הידע שברשותם לאחרים. תעודת ההוראה מעניקה בידי האמנים כלי חינוכי והזדמנות נדירה ללמד אחרים ליצור תיק עבודות ולהשאיר את החותם האומנותי שלהם. 

סטודנטים לתואר ראשון באומנות ככלל מגיעים לתחום מתוך רצון עז להיות מעורבים בתחום האומנות ולהשפיע על האומנים הצעירים. למרות התפיסה שאומנות היא דבר סובייקטיבי, האומנות הפכה עם השנים  לבעלת משמעות וסימבוליקה לביטוי אישי. 

בכל אחד מאיתנו טמון אומן, נשאר לנו רק לגלות אותו. תואר ראשון בהוראת אומנות מוציא את האומן שבנו, מחדד את החוש האסתטי ומעשיר את הידע האומנותי.
תעודת הוראה באומנות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה ללימודי הוראת אומנות?

על מנת להתקבל ללימודי הוראת אומנות, לצד הדרישות הברורות של תעודת בגרות מלאה וציון פסיכומטרי, על הסטודנטים להפגין כישורי אומנות ויצירתיות. לעיתים תידרשו להציג תיק עבודות או לעבור מבחן מעשי. 

תנאי קבלה ללימדי אומנות דומים מאוד לתנאי קבלה ללימודי עיצוב. בדרך כלל תמצאו כי המכללות גמישות ומציעות תנאי קבלה לקהל הרחב המעוניין לרכוש ידע אומנותי אקדמי. 

מה לומדים בתואר ראשון להוראת אומנות?

תוכנית לימודי הוראת אמנות לתואר ראשון כוללת הכרות נרחבת עם סוגי אמנות רבים: יסודות הצבע, יסודות הפיסול, יסודות הרישום, יסודות האמנות הדיגיטאלית, סדנת צילום, תחריט, קרמיקה, ציור, וידאו ארט אמנות בין תחומית, הם רק חלק קטן מסוגי האמנות בהם הסטודנט מתנסה במהלך לימודיו.

בנוסף, קיימים קורסים תיאורטיים החושפים את הסטודנט להיסטוריה העומדת מאחורי האמנות על תחומיה השונים. אמנות האסלאם, אמנות ימי הביניים, אמנות הרנסאנס, אמנות בישראל, אמנות מודרנית במערב, ואמנות פלסטינית, מסייעים בהבנת הצד התיאורטי של האמנות.

לימודי תואר ראשון בהוראת אמנות כוללים חלק עיוני בחינוך, המקנה לסטודנט ידע תיאורטי על התלמידים והתנהגותם,  תהליכי התפתחות והתבגרות, ניווט כיתה, יסודות הוראת האמנות, שילוב תלמידים בעלי צרכים מיוחדים, סוציולוגיה של החינוך ופסיכופתולוגיה. 

במהלך הלימודים הסטודנטים עוסקים באומנות, מציגים פרוייקטים, מכינים עבודות ומקיימים תערוכות.
תעודת הוראה באומנות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי הוראה באומנות?

בוגרי התואר משתלבים בחינוך פורמאלי בהוראת אומנות בבתי ספר יסודיים ועל יסודיים. כמו כן, ניתן להמשיך ללימודי חינוך בלתי פורמאלי במתנ"סים ובפנימיות, להשתלב בפעילות קהילתית והתנדבותית ועוד.
מעבר לכך, בתור בוגרי תואר באומנות תוכלו להמשיך לכיוון העסקי - להעלות תערוכות, להתפרסם במוזיאונים ובמדיה, ליצור ולמכור יצירות.

מה הם לימודי המשך לבוגרי תואר ראשון בהוראת אומנות?

בוגרי תואר ראשון בהוראת אומנות יכולים להמשיך ללימודי תרפיה באומנות - המכשירים סטודנטים לעבודה עם מבוגרים בעלי צרכים מיוחדים, ילדים במצוקה ובשיקום.
מכללות רבות מציעות לסטודנטים גם לימודי תואר שני באומנות או תואר שני במגמות השונות בחינוך.
מודעה
מחפש תעודת הוראה באומנות?
מחפש תעודת הוראה באומנות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים (מכללה לבנות בלבד)
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה