תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי שילוב אמנויות בלמידה לתואר שני

אם אתם עוסקים בחינוך והוראה וגם נמשכים לעולם האמנות והיצירה, ומעוניינים להשתלב בלימודי תואר שני חדשניים ומרתקים, שיתרמו להתפתחותכם המקצועית (והאישית) ויקנו לכם ידע וכלים לשילוב האמנויות השונות (צילום, מוסיקה, ציור, תנועה, דרמה וכו') בתהליכי ההוראה והלמידה – לימודי תואר שני בחינוך בהתמחות שילוב אומנויות בלמידה יכולים להתאים לכם עד מאד.

לימודי תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה מכשירים עובדי חינוך והוראה לשלב אומנויות בתוכניות הלימודים במקצועות השונים, במטרה ליצור תהליכי למידה משמעותיים יותר בקרב אוכלוסיית התלמידים. האמנות הינה כלי לביטוי עצמי ואמצעי להשפעה על הזולת, היא חיונית לתחושת האושר של האדם, ומביאה אותו לכדי התעלות, מחשבה יצירתית וסיפוק אישי. חשיפת הסטודנטים לריבוי תחומי האמנות והיצירה, למגוון אמצעי ביטוי, לחשיבה ולביקורת - מהווים מפתח חיוני להבנה כוללת של האמנות לכשעצמה, ובהקשר הרחב – של האמנות כמשקפת וכמעצבת הלכי רוח, תהליכים היסטוריים, חברתיים, כלכליים, פוליטיים, תרבותיים וחינוכיים.

אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות מלימודים ייחודיים אלו – הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא על לימודי תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה במכללות המובילות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה

שילוב האמנויות בהוראה ולמידה מאפשר לתלמיד לבטא את עצמו באופן יצירתי, רגשי וספונטני ובכך תורם השילוב ללמידה משמעותית יותר, ובכך הם מאפשרים את מיצוי מלוא הפוטנציאל היצירתי והאינטלקטואלי של התלמידים. לאור היתרונות של שילוב אמנויות בתהליכי הלמידה, החלו מספר מכללות ומוסדות לימוד להציע לימודי תואר שני בתחום, במטרה להקנות למורים ואנשי חינוך את מיטב הידע והכלים בתחום.

לימודי תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה מבוססים על שילוב בין לימוד עיוני - ביקורתי של גישות עדכניות לחינוך ולמידה לבין התנסויות חווייתיות באמנויות השונות. במהלך התואר מגלים הסטודנטים את הפוטנציאל הגלום באומנויות השונות כתומכות בהוראה ובלמידה ואת ההיגיון הטמון בשילובן בהוראה ובלמידה, הם מגלים ומפתחים את היצירתיות האישית שלהם ומתנסים בהכנת תכניות לימודים בשילוב אמנויות.
תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לתואר שני בשילוב אמנויות בלמידה?

תנאי הקבלה ללימודי תואר שני בחינוך במגמת שילוב אמנות בלמידה כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: תואר ראשון, תעודת הוראה (חלק מהמכללות אינן מחייבות את המועמדים להיות בעלי תעודת הוראה) ומעבר של מבחן/ ראיון כניסה באנגלית. ברוב המכללות בתחום לא נדרש ידע או ניסיון בתחומי האמנות על מנת להתקבל ללימודים.

חלק מהמכללות מציבות בפני המועמדים תנאי קבלה נוספים – ניסיון בעבודה חינוכית, הצגת תיק עבודות, הצגת המלצות אקדמיות/ מעשיות ומעבר של ריאיון קבלה, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום.

כמה זמן נמשכים לימודי תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה?

לימודי שילוב אמנויות בלמידה לתואר שני נמשכים, בדרך כלל, בין שנה וחצי לשנתיים.

כיוון שתכנית הלימודים מיועדת בעיקר למורים ואנשי חינוך, משקיעות המכללות בתחום מאמצים להתאמת לוח זמני הלימודים לסדר יומם של הסטודנטים, ועל כן, בדרך כלל, מתנהלים הלימודים במתכונת של יום לימודים מרוכז אחד בלבד בשבוע (במהלך רוב השנה), כאשר חלק מהקורסים בתואר מתקיימים במתכונת אינטנסיבית (חמישה ימי לימוד בשבוע) במהלך החופשים (החופש הגדול, סוכות, פסח וחנוכה, בדרך כלל).
תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בתואר שני בשילוב אמנויות בלמידה?

תכנית הלימודים לתואר שני בחינוך במגמת שילוב אמנויות בלמידה היא עשירה ומרתקת, והסטודנטים בחוג נהנים ממגוון נרחב של הרצאות עיוניות ותיאורטיות מעמיקות ומקיפות, ולצדם התנסות מעשית חווייתית בעבודה עם האמנויות השונות (דרמה, צילום, ציור וכו').

לימודי שילוב אמנויות בלמידה לתואר שני כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים והתכנים הבאים: היבטים תרבותיים בהיסטוריה באמצעות סיפור, שילוב אמנויות בלמידה, תכניות לימודים, הוראה והערכה, אמנות והתבוננות ויזואלית, תנועה יצירתית ולמידה, שילוב מוסיקה בתכניות לימודים, תנועה יצירתית ולמידה, אמנות ותרבות בקהילה, אמנות והתפתחות אנושית, כלים דרמטיים בחינוך ולמידה, שפת השירה ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים וסדנאות יצירה מעשירות.

איזה תעודה מקבלים בוגרי תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה?

בוגרי תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (מעבר מבחנים, הגשת עבודות, סיום חובות שמיעה וכו') יהיו זכאים לתעודת תואר שני – מוסמך בחינוך בהתמחות שילוב אמנויות בלמידה M.Ed, מטעם המכללה (או האוניברסיטה) בה השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה?

בוגרי תואר שני בחינוך בהתמחות בשילוב אמנויות בלמידה יוכלו להתקדם ולהתפתח בעבודתם החינוכית ואף להשתלב בתפקידי רכזי מקצוע ותפקידי בניית תכניות לימודים בתחום.

כדאי לזכור כי מורים בעלי תואר שני זוכים לתוספת נאה למשכורתם החודשית – ועל כן גם אם תישארו באותו תפקיד והיקף משרה בהם החזקתם לפני הלימודים – עדיין תזכו לשיפור בתנאי השכר שלכם.
מודעה
מחפש תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה?
מחפש תואר שני בשילוב אמנויות בלמידה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל חי, סמוך לקרית שמונה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה