תואר שני בהוראת שפות

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי הוראת שפות לתואר שני

אם אתם מאמינים כי השפה מעצבת את החשיבה וכי חשיבות הוראת השפות היא רבה, ואם ברצונכם להשתלב בלימודים מתקדמים מרתקים – שיכשירו אתכם להובלת תחום הוראת השפות ולפיתוח תכניות לימוד וכלי מדידה בתחום – ייתכן כי לימודי תואר שני בחינוך בהתמחות הוראת שפות יתאימו לכם עד מאד. לימודים אלו, המתאימים בעיקר למורים לשפות, אך גם לכל מי שהשפה תופסת מקום מרכזי בעיסוקו (קלינאי תקשורת, פסיכולוגים וכיו"ב) יקנו לכם ידע וכלים מתקדמים בתחום.

לימודי הוראת לתואר שני מציעים תכנית לימודים מרתקת, העוסקת לא רק בתחומי החינוך וההוראה, אלא גם בקשרי הגומלין וההשפעות ההדדיות שבין השפה והפסיכולוגיה, השפה והפוליטיקה, השפה והרמה הסוציו-אקונומית ועוד. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי תואר שני בהוראת שפות במכללות המובילות בישראל.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תואר שני בהוראת שפות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תואר שני בהוראת שפות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי תואר שני בהוראת שפות?

תנאי הקבלה לתואר שני בחינוך בהתמחות הוראת שפות כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות: תואר ראשון (הוראת אנגלית, שפה וספרות אנגלית, הוראת עברית, הוראת ערבית וכו') רלוונטי בממוצע 80 (גם בעלי תארים אחרים יכולים להתקבל, בכפוף להשלמת קורסי מבוא ובסיס בתחום), תעודת הוראה ומעבר של ראיון אישי, הבודק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו.

כמו כן, בחלק מהמכללות אף נערכים מבחני קבלה (באנגלית/ ערבית או לשון עברית – בהתאם למגמת ההתמחות המבוקשת) ולעיתים אף נדרשים המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי בעבודה במסגרות בית ספריות.
תואר שני בהוראת שפות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי תואר שני הוראת שפות?

לימודי תואר שני בהוראת שפות נמשכים, בדרך כלל, שנתיים. את עבודת התיזה (ולעיתים גם את הפרויקט היישומי) ניתן להגיש עד תום השנה השלישית מתחילת הלימודים לתואר.

כמו כן, במטרה להקל על אנשים עובדים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בלימודים, משקיעות המכללות בתחום מאמצים להתאמת תכנית הלימודים לצרכי הסטודנטים – ובחלק מהמכללות ניתן למצוא תכנית לימודים הכוללת רק יום לימודים אחד בשבוע, או תכנית לימודים הכוללת לימודים בשעות הערב וימי שישי בבוקר.

מה הם מסלולי הלימוד בתואר שני בהוראת שפות?

לימודי תואר שני בחינוך בהתמחות הוראת שפות מוצעים הן במסלול מחקרי (בו נדרשים הסטודנטים להגיש תיזה) והן במסלול ללא תיזה. אם ברצונכם להמשיך ללימודי דוקטורט או להשתלב בעבודות מחקריות בתחום – מומלץ עד מאד כי תירשמו ללימודים במסלול המחקרי, שכן ללא כתיבת תיזה תתקשו עד מאד להתקבל ללימודי הדוקטורט.
תואר שני בהוראת שפות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בתואר שני בהוראת שפות?

לימודי הוראת שפות לתואר שני כוללים מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים, המקנים לבוגריהם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום. חלק מהמכללות ומוסדות הלימוד אף מציעים לסטודנטים לבחור במגמת התמחות המתאימה להם: התמחות בהוראת אנגלית, התמחות בהוראת ערבית או התמחות בהוראת עברית.

לימודי תואר שני בהוראת שפות כוללים, לעיתים קרובות, את הנושאים הבאים: רכישת שפות – תיאוריות ותהליכים, שיטות מחקר, לשון ושפה בחברה רב תרבותית, לקויות שפה, רקע סוציואקונומי והשפעתו על השפה ורכישתה, תכניות לימודים לשוניות בעולם דיגיטלי, מדיניות לשונית במדינה ובמערכת החינוך, אספקטים מרכזיים בשפה ובדקדוק הערבי, בלשנות, הספרות האנגלית או הערבית, דקדוק פדגוגי ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים.

איזה תעודה מקבלים בוגרי תואר שני בהוראת שפות?

בוגרי תואר שני בהוראת שפות, אשר יעמוד בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת תואר שני – מוסמך בהוראת שפות M.Ed, מטעם המכללה (או האוניברסיטה) בה השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי תואר שני בהוראת שפות?

בוגרי לימודי הוראת שפות לתואר שני יוכלו להשתלב במגוון משרות מרתקות – בתפקידי ריכוז התחום בבתי ספר, בתפקידי פיקוח, הערכה וביקורת של תכניות לימוד וכלי מדידה במשרד החינוך, בתפקידי הוראה והדרכה בסמינרים ומכללות להכשרת מורים ובתפקידי הוראה ומחקר באקדמיה. כמו כן – כדאי לזכור כי תואר שני מזכה מורים בתוספת נאה למשכורתכם.
מודעה
מחפש תואר שני בהוראת שפות?
מחפש תואר שני בהוראת שפות?
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה