תואר שני בהוראת המדעים בבית הספר העל יסודי

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

תואר שני בהוראת מדעים לבי"ס על יסודי

לימודי תואר שני בהוראת המדעים בבתי ספר על יסודיים נועדו לחזק את יכולותיהם המקצועיות של מורים למדעים או למתמטיקה בבתי הספר העל-יסודיים, במטרה להפוך אותם למצקועיים יותר ולשמש כרכזי מקצוע. הלימודים משלבים רכישת ידע עדכני, תובנות מעמיקות ומיומנויות למידה והוראה אפקטיביות. 

תכנית הלימודים של תואר שני בהוראת המדעים בבית הספר העל יסודי מציגה אינטגרציה בין התיאוריה לפרקטיקה ומעצבת בסיס משותף להוראת הטכנולוגיה, המדעים והמתמטיקה. התכנית מציעה מגוון קורסים הבוחנים היבטים עיוניים, מחקריים ויישומיים של הוראת המתמטיקה לרבות: למידה והוראה, הוראת תלמידים עם לקויות למידה, הוראת תלמידים מצטיינים, מוח ולמידה, שימוש בטכנולוגיה, יצירתיות,למידה ברשת, קידום ופיתוח רמות חשיבה, וקורסים מתמטיים נוספים המתאימים למורים בבתי הספר העל – יסודיים.

תואר שני בהוראת מדעים שווה ערך להרחבת הסמכה עבור מורים שמבקשים להעצים את עצמם בתחום המדעים ולקבל כלים פדגוגיים נוספים. בוגרי התואר נהנים משכר גבוה יותר ואפשרויות קידום מקצועיות.
 

יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות תואר שני בהוראת המדעים בבית הספר העל יסודי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על תואר שני בהוראת המדעים בבית הספר העל יסודי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות תואר שני בהוראת מדעים לבי"ס על יסודי

לימודי תואר שני בהוראת המדעים בבית הספר העל יסודי יאפשרו לסטודנטים לרכוש ידע עדכני בתחום הוראת המדעים ומיומנויות למידה והוראה אפקטיביות.

תכנית הלימודים שואפת לספק בסיס משותף להוראת המדעים, הטכנולוגיה והמתמטיקה, שיאפשר דיאלוג בית-ספרי במונחים שיהיו מובנים לכל צוות הוראת המדעים. במוקד התכנית עומדות תפיסות הוראה הנשענות על פיתוח אוריינות מדעית והעשרה דיסציפלינרית.

זאת ועוד, מושם דגש על שיטות של מחקר חינוכי בהוראת מדעים, טכנולוגיה ומתמטיקה ועל פיתוח מנהיגות חינוכית בתחומים הללו.
תואר שני בהוראת המדעים בבית הספר העל יסודי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בתואר שני בהוראת מדעים לבי"ס על יסודי?

המערכת הראשונה משותפת לכל המתמחים, והיא מעניקה בסיס חינוכי-פדגוגי רחב שמתייחס לעולם המושגים המשותף לכל מורי המדעים. המערכת השניה בנויה מארבע התמחויות הוראה בבית הספר העל-יסודי, מתמטיקה, ביולוגיה, פיזיקה ומדע וטכנולוגיה.

בתכנית הלימודים יכללו קורסים שמוגדרים כלימודים כלליים בפיתוח הוראה ולמידה שיעסקו בנושאים כגון תיאוריות קוגניטיביות והשפעתן על הוראה ולמידה, מחקר כמותי ואיכותני וכדומה.

כמו כן, התכנית כוללת קורסים אשר מעניקים לסטודנטים היכרות עם תיאוריות חדשניות בהוראה ולמידה, שיטות הערכה של תהליכי ותוצרי למידה וגישות עדכניות בהוראת המדעים, הטכנולוגיה והמתמטיקה ועוד.

עבודת הגמר היישומית היא חיבור מקיף שנכתב כחלק מחובות ההתמחות של הסטודנט לתואר השני והיא מתארת תהליך של לימוד, חקר או פיתוח בשדה החינוך. עבודת הגמר נועדה הן להעשיר ולקדם את הסטודנט מבחינה מקצועית, והן לסייע לפיתוחו של תחום הוראת המדעים בבתי הספר.

מה הם תנאי הקבלה לתואר שני בהוראת מדעים לבי"ס על יסודי?

לתואר יתקבלו בעלי תואר ראשון B.Ed   והתמחות במדעים או במתמטיקה בציון 80 ומעלה, תואר B.Sc  בביולוגיה, מתמטיקה או פיזיקה בציון 80 ומעלה, או תואר ראשון בלימודים הנדסיים בציון 80 ומעלה.

כמו כן על כל המועמדים להציג תעודת הוראה לבית הספר העל-יסודי, ניסיון של שלוש שנים לפחות בהוראה בבית הספר העל-יסודי ולעבור ראיון קבלה.
תואר שני בהוראת המדעים בבית הספר העל יסודי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

במה עוסקים בוגרי תואר שני בהוראת מדעים לבי"ס על יסודי?

בוגרי התואר יכולים להמשיך ולעבוד במקום עבודה נוכחית במערכת החינוך או להשתלב כמורים בחינוך על יסודי בתחומי מדעים ומתמטיקה. תואר שני יכול לקדם מקצועית גם בתחומי בתי ספר לתפקידי רכזים, ראשי החוגים ועוד.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי תואר שני בהוראת מדעים לבי"ס על יסודי?

בוגרי התואר יכולים להמשיך לתואר שלישי, לדוקטורט.
מודעה
מחפש תואר שני בהוראת המדעים בבית הספר העל יסודי?
מחפש תואר שני בהוראת המדעים בבית הספר העל יסודי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה