קורס עיסוי גוואשה

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס עיסוי גוואשה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיסוי גוואשה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיסוי גוואשה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי גוואשה במכללות

בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה גדולה עד מאד בפופולאריות של הרפואה המשלימה ככלל - ושל לימודי העיסוי והטיפול במגע, כמו גם של לימודי הרפואה הסינית העתיקה בפרט. רבים בוחרים לפנות לטיפולי רפואה משלימה לצד טיפולי הרפואה המערבית הקונבנציאלית בעיתות מחלה ובעיות גוף ונפש שונות, ורבים עוד יותר פשוט נהנים ללכת מידי פעם בפעם לטיפולי רפואה משלימה שונים - כעיסוי, לדוגמא, עקב האפקט המרגיע והמשחרר של טיפולים אלו. גם העולם המחקרי מתחיל לגלות אט אט את יתרונותיה של הרפואה המשלימה ושל הרפואה הסינית, על מגוון שיטות הטיפול שהיא מציעה. 

אחת משיטות הטיפול היעילות של הרפואה הסינית היא עיסוי גוואשה - אשר נחשבת למעט פחות מוכרת מהדיקור הסיני, לדוגמא, אך לאחרונה הפופולאריות שלה בעולם המערבי הולכת ועולה. עיסוי גוואשה הינו עיסוי הנעשה בעזרת מגוון כלי גוואשה העשויים מקרן מלוטשת של אייל או יאק או אבנים מיוחדות, בהן משתמש המטפל לעיסוי, חיכוך ושפשוף עורו של המטופל, במטרה להגביר את זרימת הדם והצ'י ולשחרר חסימות. השיטה יעילה עד מאד לטיפול בכאבי שרירים, כאבי גב - ומגוון בעיות נוספות. אם גם מתעניינים בקורס גוואשה ורוצים ללמוד שיטה טיפולית עתיקה זו - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע רב ושלל פרטים חשובים אודות לימודי עיסוי גוואשה במכללות המובילות.  
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיסוי גוואשה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיסוי גוואשה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס עיסוי גוואשה

גוואשה (ממנדרינית: גואה- שפשוף/ חיכוך/ גירוד, שה - תקיעות) הינה שיטה טיפולית הלקוחה מתורת הרפואה הסינית העתיקה. הגוואשה נחשבת למעט פחות מוכרת במערב (וודאי בהשוואה לדיקור הסיני) אך בשנים האחרונות היא הולכת וזוכה לפופולאריות הולכת וגוברת, שכן רבים מתחילים לגלות את יתרונותיה העצומים ויעילותה הרבה לטיפול במגוון כאבים ובעיות: כאבי שרירים, כאבי גב ופריצות דיסק, כאבי ראש ומיגרנות, הזעת יתר, כאבים ראומטיים, אלרגיות שונות, טיפול בעייפות, כעסים ומצבי לחץ מוגבר ועוד. טיפול גוואשה הוא קל ופשוט לביצוע - ומביא לתוצאות מהירות, ועל כן יותר ויותר אנשים מתחילים לגלות את נפלאותיה של השיטה. 

לאור הפופולאריות ההולכת וגוברת של הגוואשה - החלו כמה מן המכללות המובילות לרפואה משלימה בישראל להציע לימודי עיסוי גוואשה - לימודים מקיפים ומעמיקים, אשר יקנו לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לטיפול בשיטה זו. 

מי הוא קהל היעד לקורס עיסוי גוואשה?

קורס עיסוי גוואשה מיועד למתעניינים ברפואה משלימה ככלל - ולמתעניינים בלימודי עיסוי וטיפול במגע ולימודי רפואה סינית בפרט. הלימודים מתאימים הן לחסרי כל ניסיון בתחום - והן למטפלים מוסמכים ברפואה משלימה, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם. 

אם אתם מתעניינים בלימודי עיסוי גוואשה - אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מעולמה של הרפואה המשלימה: קורס איורוודה, קורס עיסוי רפואי, קורס מטפל רב תחומי במגע, קורס סו ג'וק, קורס כוסות רוח, קורס רפואה יפנית, קורס עיסוי תאילנדי, קורס עיסוי ספורטאים - או כמעט כ קורס אחר מעולם לימודי הרפואה המשלימה. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס עיסוי גוואשה?

לימודי עיסוי גוואשה פתוחים, בדרך כלל, בפני הקהל הרחב - ואין הם מציבים כל תנאי הקבלה בפני המועמדים. חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים להיות בוגרי 12 שנות לימוד - ובחלק מהמכללות נדרשים המועמדים לעבור ראיון קבלה, הבודק את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. 

כמו כן - חלק מקורסי הגוואשה מיועדים רק למטפלים מוסמכים ובעלי ניסיון בעולם הרפואה הסינית ו/ או הטיפול במגע והעיסוי

מה הוא משך הלימודים לקורס עיסוי גוואשה?

קורס עיסוי גוואשה נמשך, בדרך כלל, בין חודשיים לארבעה חודשים - בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל ומתכונת הלימודים (מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש ומפגש). 

אם אתם רוצים להשתלב בקורס גוואשה - אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן: יש לנו חדשות טובות עבורכם - חלק ניכר מן המכללות בתחום מציעות אפשרות ללימודי גוואשה בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בערב, כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים אחרים העסוקים בשעות היום - יכולים להשתלב בלימודים בקלות ובנוחות יחסית, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם הרגיל. 

מה הם נושאי הלימודים לקורס עיסוי גוואשה?

תכנית הלימודים של קורס עיסוי גוואשה דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום - וזאת על ידי שילוב של הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות - כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה. 

בין נושאי הלימוד בקורס עיסוי גוואשה: מבוא לעולם הרפואה הסינית, הפילוסופיה של הרפואה הסינית, הצ'י, עזרי הטיפול המשמשים בעיסוי גוואשה, הליך הטיפול, הבעיות בהן ניתן לטפל בגוואשה, התאמת הטיפול למטופל, שילוב טיפול גוואשה עם טיפולים נוספים (כוסות רוח, דיקור וכו') ועוד מגוון עשיר של נושאי לימוד מרתקים. 

איזו תעודה מקבל בוגר לקורס עיסוי גוואשה?

בוגרי קורס גוואשה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (עמידה בדרישות הנוכחות, מעבר מבחנים עיוניים ומעשיים וכו') יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

מה הם אפשרויות התעסוקה לקורס עיסוי גוואשה?

בוגרי קורס עיסוי גוואשה יוכלו להשתלב בעבודה כמעסים הן כשכירים (בקליניקות ומרפאות לרפואה משלימה, במרכזי ספא וכיו"ב) והן כעצמאים - המקבלים לקוחות לעיסוי גוואשה בביתם הפרטי או במרפאה עצמאית משל עצמם. 

מה אפשרויות ההמשך ללימודים לקורס עיסוי גוואשה?

בוגרי קורס טיפול גוואשה יכולים להמשיך ולהתפתח מקצועית בעולם הרפואה המשלימה - ולפנות ללימודים בקורסים נוספים אשר יקנו להם כלים בתחום - כך שהם יוכלו להתאים למטופליהם את הטיפולים הטובים והמתאימים ביותר - ואף למשוך מטופלים חדשים. בין הקורסים הפופולאריים בקרב בוגרי קורס עיסוי גוואשה: קורס רפואה סינית, קורס איורוודה, קורס כוסות רוח, קורס עיסוי רפואי, קורס פאנצ'ה קארמה, קורס הרבליזם וצמחי מרפא וכיו"ב.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎