קורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי עיסוי אינדיאני במכללות

אחת משיטות העיסוי והטיפול במגע אשר זוכות להצלחה רבה וביקוש הולך וגובר בשנים האחרונות היא שיטת העיסוי האינדיאני - ועל כן גם מכללות לרפואה משלימה רבות החלו להציע קורס עיסוי אינדיאני (הידוע גם כקורס עיסוי באבנים חמות), הנועד להכשיר את בוגריו במיטב הידע, המיומנויות והכלים לטיפול בשיטת עיסוי זו. שיטת העיסוי האינדיאני באמצעות אבנים חמות מבוססת על ידע עתיק יומין של תושביה המקוריים של יבשת אמריקה - האינדיאנים - אשר השתמשו בשיטת עיסוי זו לצורך איזון פיזי ורוחני של האדם. 

לימודי עיסוי אינדיאני (או כפי שהוא מכונה לעיתים - מסאז' אינדיאני) באבנים חמות יפתחו בפניכם את עולמה המרתק של השיטה - אשר בעזרת השימוש באבנים חמות מאפשרת עבודה עמוקה יותר, זרימת דם מוגברת, עזרה לריכוך השרירים התפוסים והרפיה עמוקה במיוחד. יתרונות רבים אלו, וחוויית העיסוי הנעימה והמשחררת, הפכה את העיסוי האינדיאני למבוקש עד מאד ועל כן רבים מבוגרי קורס עיסוי אינדיאני מצליחים להשתלב בעבודה מתאימה - כשכירים או כעצמאיים - במהירות רבה יחסית. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודים אלו - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי עיסוי אינדיאני באמצעות אבנים חמות במכללות המובילות בישראל. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי עיסוי אינדיאני

לימודי עיסוי אינדיאני באבנים חמות זוכים להצלחה כבירה בשנים האחרונות - שכן מדובר בשיטת עיסוי ייחודית ויעילה במיוחד, העושה שימוש באבנים (בעיקר אבני בזלת וחלוקי נחל) מחוממות - לרוב בטמפרטורה של בין ארבעים וחמש לחמישים מעלות צלזיוס - המעניקות תחושה נעימה, משחררת ומענגת במיוחד. עיסוי אינדיאני יעיל, על פי חסידי השיטה, לא רק לטיפול במגוון בעיות גופניות (שרירים תפוסים, כאבי גב וכו') אלא גם להקלה על תסמיני לחץ, מועקה, חרדה - וקשיים רגשיים נוספים. 

לימודי עיסוי אינדיאני באבנים חמות משתייכים, כמובן, לעולם לימודי הרפואה המשלימה, אולם גם מספר מכללות המתמקדות בלימודי קוסמטיקה וטיפוח מציעות קורסים בנושא. בדרך כלל קורס עיסוי אינדיאני הוא קצר למדי - כך שתוך חודשים ספורים (ואפילו פחות מכך) תוכלו לקבל את מיטב הידע, המיומנויות והכלים לטיפול הוליסטי בשיטה מבוקשת זו, אשר תפתח בפניכם אפיקי תעסוקה חדשים. 
קורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות?

קורס עיסוי אינדיאני מתאים לכל המעוניינים להכיר מקרוב שיטת עיסוי זו ולקבל את הידע והכלים הדרושים למתן טיפולים באמצעותה. הלימודים מתאימים במיוחד לעוסקים בתחומיה השונים של הרפואה המשלימה (ובעיקר לעוסקים בתחומי הטיפול המגע), כמו גם לקוסמטיקאים וקוסמטיקאיות, המעוניינים להתפתח ולהתקדם מקצועית ולהעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם.

אם אתם מתעניינים בלימודי עיסוי אינדיאני, אולי תגלו עניין גם בקורסי עיסוי נוספים: קורס עיסוי שבדי, קורס עיסוי תאילנדי, קורס עיסוי רפואי, קורס עיסוי ספורטאים, קורס עיסוי הוליסטי, קורס מטפל רב תחומי במגע וכיו"ב. 

מה תנאי הקבלה לקורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות?

רב המכללות אינן מציבות תנאי קבלה לקורס עיסוי אינדיאני בעזרת אבנים חמות - והלימודים בהן פתוחים בפני הקהל הרחב. חלק מהמכללות, המציעות מסלולי לימוד מתקדמים ומקוצרים בתחום, מקבלות אל שורותיהן רק בוגרי קורסי עיסוי בסיסיים, אשר הינם בעלי היכרות וניסיון בתחום. כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים לעמוד בפני ריאיון קבלה אישי, הנועד לבדוק את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. 
קורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך הלימודים לקורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות?

לימודי עיסוי אינדיאני הינם לימודים קצרים בדרך כלל - וקורסי הבסיס בתחום כוללים, לרוב, בין שניים לשמונה מפגשי לימוד, והם נמשכים בין שבועיים לחודשיים. קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד בתחום, הכוללים, לעיתים, לימודי שיטות עיסוי נוספות, נמשכים, בדרך כלל, כארבעה חודשים. 

חלק מהמכללות בתחום מציעות לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר, במטרה לאפשר גם לאנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים להשתלב בלימודים בנוחות ובקלות יחסית, מבלי לפגוע כמעט בסדר יומם "הרגיל". 

מה נושאי הלימוד לקורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות?

קורס מסאז' אינדיאני כולל הרצאות עיוניות ותיאורטיות מרתקות מפי טובי ובכירי המרצים והמטפלים בתחום, ולצידן - מגוון תרגולים מעשיים והתנסויות מעשירות - לרבות קבלת ומתן עיסויים בשיטה ייחודית זו (בחלק מן המכללות בתחום), כך שהכשרת הבוגרים הינה מלאה ושלמה - מהפן היישומי-מעשי ומהפן התיאורטי-עיוני כאחד. 

בין נושאי הלימוד במרבית הקורסים בתחום: ההיסטוריה של העיסוי האינדיאני, הפילוסופיה של העיסוי האינדיאני, טכניקות חימום האבנים, צורת הנחת האבנים על הגוף, סוגי האבנים בטיפול, זהירות ובטיחות בעבודת העיסוי, עיסוי איברי הגוף השונים, ניקוי והטענה של האבנים, התוויות נגד, שימוש בציוד נלווה, שימוש באבנים חמות לעיסוי נשים בהיריון ועוד מגוון נושאי לימוד מרתקים. 

איזו תעודה מקבל בוגר לקורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות?

בוגרי קורס עיסוי אינדיאני, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו תעודת גמר (מטפל מוסמך באבנים חמות/ מעסה מוסמך עיסוי אינדיאני וכו'), מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. 

מה אפשרויות ההמשך ללימודים לקורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות?

לאחר סיום הלימודים בקורס עיסוי אינדיאני תוכלו להמשיך ולרכוש כלים מקצועיים נוספים לארגז הכלים הטיפולי שלכם, ובכך להתקדם ולהתפתח מקצועית, בעזרת פנייה לקורסים נוספים מעולם הרפואה המשלימה ככלל והטיפול במגע בפרט - קורס שיאצו, קורס רפלקסולוגיה, קורס מטפל רב תחומי במגע, קורס עיסוי תאילנדי, קורס סו ג'וק, קורס עיסוי רפואי וקורס עיסוי איורוודי הם רק חלק ממסלולי הלימוד המבוקשים אליהם פונים בוגרי קורס עיסוי אינדיאני. 

מה אפשרויות התעסוקה לקורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות?

בוגרי קורס עיסוי אינדיאני באמצעות אבנים חמות יוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום כשכירים (במרכזי ספא ובתי מלון, קליניקות לרפואה משלימה ואף בחלק מקופות החולים) או כעצמאיים, בעלי קליניקת טיפול ברפואה משלימה משל עצמם. חלק מן המכללות בתחום מסייעות לבוגריהן להתחיל ברגל ימין את הקריירה בתחום - בין אם על ידי הפנייתם למעסיקים פוטנציאליים ובין אם על ידי ליווי ותמיכה לצעדיהם הראשונים לפתיחת עסק עצמאי בתחום, כך שחלק גדול מהבוגרים מצליח להשתלב בהצלחה בעבודה מתאימה זמן קצר לאחר סיום הלימודים בקורס. 
מודעה
מחפש קורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות?
מחפש קורס עיסוי אינדיאני באבנים חמות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: חיפה, נתניה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה