קורס שיווק באינטרנט

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס שיווק באינטרנט
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס שיווק באינטרנט?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס שיווק באינטרנט?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי שיווק באינטרנט במכללות

בשנות התשעים של המאה העשרים החלה רשת האינטרנט להיכנס לשימוש בעולם המחשבים האישיים. בהדרגה גם תחום השיווק עבר טרנפורמציה והתחילו ליצור תורות שיווקיות חדשות שמותאמות לרשת האינטרנט. בהתחלה הפרסום השיווקי הוצג בעמודי טקסט רגילים. אחר כך נוספו פרסומות טקסט ובהדרגה נכנסו גם פרסומות גרפיות. עם הופעת מנועי החיפוש המפורסמית כמו Google, עלה כוחן בתחום השיווק. שם עושים שימוש גם בקידום אורגני לפי מילות חיפוש וקידום אתרים - SEO. תחום השיווק באינטרנט הוא תחום יחסית חדש, רענן ומצליח במיוחד. יש מעבר הדרגתי משיווק באמצעים מסורתיים כמו עיתון, שלטי חוצות, רדיו וטלוויזיה, לתחום עם זיקה גדולה לטכנולוגיה חדשנית.

כעת תחום השיווק באינטרנט התפתח אף יותר לשיווק באמצעות רשתות חברתיות שנחשב לשיווק ממוקד יותר שפונה ישירות לקהל יעד ספציפי על פי הפרופיל שלהם (גברים, נשים, צעירים מבוגרים וכדומה) וכך מייעל את שיטות השיווק. לשיווק באינטרנט יש תפקיד מכריע לחברות וארגונים ומושקעים בו תקציבי עתק. אם גם אתם מתעניינים בלימודי שיווק, שוחים בעולם האינטרנט והרשתות החברתיות ורואים את עתידכם המקצועי בחברות כמומחי שיווק באינטרנט מהרו להירשם לקורס שיווק באינטרנט ותוכלו להינות מחוויית לימוד מרתקת וממקצוע מעניין, מאתגר ומתגמל בעתיד.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות קורס שיווק באינטרנט?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על קורס שיווק באינטרנט?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס שיווק באינטרנט

כשאנשים אומרים שיווק באינטרנט, למה הם מתכוונים? ראשית כל מדובר באפיק פירסומי עם פוטנציאל גדול, מכיוון שרשת האינטרנט בימינו היא באמת עצומה. האינטרנט מעניק גישה לשלל אתרים, פורטלים, פיתוח אפליקציות (כולל תוכנות שיווקיות) ורשתות חברתיות. השיווק האינטרנטי אף מתאים את עצמו ספציפית לקהלי יעד. לדוגמא אם גלשתם באמצעות הפלאפון שלכם לאתר שמוכר טיטולים לתינוקות, אחר כך תקבלו פרסומות "תזכורת", בנושאי אוכל לתינוקות, עגלות לפעוטות וכדומה. כביכול המכשיר עצמו קורא אתכם ומנחש מה תחומי העניין שלכם. השיווק משנה את פניו. במקום שהלקוח יחפש את מוצר, אז הופכים את היוצרות והמוצר "ייחפש" את הלקוח. יש כמה יתרונות לשיווק באינטרנט: ניתן למדוד את הצלחת השיווק, ניתן לחסוך במספר אנשי המכירות, המידע השיווקי זמין ומאפשר ביצוע עסאות גם בלי לצאת מהבית וכמו כן ניתן להשתמש באינטרנט גם לשיווק בין לאומי.

קורס שיווק באינטרנט, יספק לכל מי שלומד אותו את הידע הדרוש להתמודד עם עודף המידע השיווקי בימינו והיכולת להתאים אותו לקהל לקוחות ממוקד וספציפי. באופן זה ייחסכו העלויות הגבוהות שהארגונים מוציאים על שיווק באינטרנט וברשתות החברתיות. אם אתם עוסקים בתחום השיווק, או מעוניינים להיכנס לתחום זה, מהרו להירשם ללימודי שיווק באינטרנט זה ותהנו מחוויית לימודים מעשירה, ומעיסוק מאתגר ומתגמל שנמצא בחזית הטכנולוגיה. 

למי מיועד קורס שיווק באינטרנט?

לימודי שיווק באינטרנט מיועדים לקהלים מגוונים. חיילים משוחררים שמעדיפים ללמוד קורסים קצרים שעשויים לקדם אותם מקצועית, ללא לימודי תואר ארוכים, עשויים למצוא את לימודי קורס שיווק באינטרנט כאופצייה מצויינת שמתאימה לעידן הדיגיטלי של ימינו.

כמו כן, אקדמאים שסיימו לימודי מדעי הרוח, או מדעי החברה ומתקשים למצוא עבודה מתגמלת, עשויים לפנות לאפיק של השיווק באינטרנט כדי להתקדם מקצועית ולהרוויח משכורת יפה.

קהל יעד נוסף הוא של אנשי שיווק שרוצים להוסיף ליכולותיהם את תחום השיווק באינטרנט שמתחיל להשתלט על שוק בשיווק והפרסום, ינהגו בתבונה, אם ימהרו ללמוד את הקורס הזה, כדי לשפר את יכולותיהם ולהעלות את רמתם המקצועית והמוניטין שלהם כמשווקים. גם בעלי עסקים קטנים ובינוניים שרוצים לפתוח אפיק שיווקי נוסף למוצריהם באמצעות האינטרנט, יצטרכו לצבור ידע נרחב בקורס בכדי לא להישאר מאחור.

מה הם תנאי הקבלה לקורס שיווק באינטרנט?

ללימודי שיווק באינטרנט נדרשת ידיעת השפה האנגלית, בכדי להתמודד עם מונחים לועזיים הקשורים לעולם האינטרנט והשיווק. ייתכן אף שיהיו מכללות בהן תידרש ידיעת אנגלית טכנית - עם התמחות במושגי דיגיטל. מהמועמדים לקורס אף יידרש ידע בסיסי בשימוש במחשב, במיוחד ביישומי אופיס ובגלישה באינטרנט. 

ייתכן כי חלק מהמכללות שעורכות קורסים מתקדמים בשיווק באינטרנט וברשתות החברתיות, ידרשו שהמועמד יציג תעודת סיום קורס שיווק באינטרנט (קורס בסיסי), או שיהיה לו ניסיון מקצועי כאיש שיווק. כמו כן בחלק מהמכללות יערכו עם המועמד ראיון קבלה אישי בכדי לבדוק את מידת התאמת המועמד לקורס זה.

ברוב המכללות תנאי הקבלה יכללו גם סיום של לפחות 12 שנות לימוד וידרשו שהמועמד יהיה מעל גיל 18. 

כמה זמן נמשך קורס שיווק באינטרנט?

משך לימודי שיווק באינטרנט ישתנה בין מכללה למכללה ובין סוגי הקורסים השונים. קורסי מבוא בשיווק באינטרנט יימשכו בממוצע בין ארבעים לחמישים שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני בין עשרה לשנים עשר מפגשים. המפגשים ייערכו בין פעם לפעמיים בשבוע. ייתכן ואחת מן הפעמים תהיה בימי שישי.

קורסים מורחבים יותר שכוללים הרחבה של נושאי שיווק באינטרנט וברשתות החברתיות וגם הכרות מקיפה יותר עם קמפיינים בגוגל ובפייסבוק יימשכו בין מאה למאתיים שעות לימוד, שכוללות גם שעות עבודה רבות על פרויקט הגמר עם מנחה הקורס. במסגרת קורס זה יהיו בין עשרים לארבעים מפגשים, גם במסגרת חד שבועית, או דו שבועית.

חלק מהמכללות יערכו את הקורסים גם במסגרת של לימודי ערב, בכדי לאפשר לסטודנטים שעובדים במשרה מלאה גם ליהנות מקורס זה. יש גם מכללות או מרצים שיעבירו את התוכנית במסגרת קורס שיווק באינטרנט אונליין, שם לרוב הסטודנט יוכל ללמוד בהתאם לסדר יומו, בשעות הנוחות לו. ואורך השיעורים משתנה מאוד בין הקורסים השונים.

מה לומדים בקורס שיווק באינטרנט?

במסגרת לימודי שיווק באינטרנט ילמדו הסטודנטים נושאים מגוונים שיכשירו אותם כמנהלי שיווק דיגיטל מוכשרים ביותר. בין נושאי הלימוד ניתן למצוא את: הכרות עם המושג שיווק באינטרנט, מבוא למנועי החיפוש הנפוצים, קידום ממומן בגוגל ובפייסבוק, קידום אורגני - SEO, הכרות עם עולם הרשתות החברתיות, שיווק בעזרת וידאו - יוטיוב, הכרות עם שיווק באמצעות תוכן, מסחר אלקטרוני, הכרות עם נושאי ניטור ומדידה באמצעות כלי גוגל אנליטיקס, כתיבה שיווקית ועוד.

את הקורס יעבירו מרצים ומרצות מובילים בתחומם, בעלי ניסיון וידע רב בתחום השיווק באינטרנט. מי שמתעניין בנושאי הלימוד של קורס שיווק באינטרנט, עשוי לגלות עניין גם בתוכניות לימוד נוספות: תואר ראשון בשיווק טכנולוגי, קורס שיווק ופרסום בסלולר, קורס שיווק ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס שיווק באינטרנט?

למי שסיים קורס שיווק באינטרנט, אחרי שעמד בכל חובות הלימוד שלו כמו: עמידה בחובת הנוכחות, הגשת תרגילים והגשת פרויקט סיום. תינתן תעודת גמר מטעם המכללה בה הוא למד. באמצעות התעודה הזו הבוגרים יוכלו להתקדם מקצועית בארגונים בהם הם עובדים, או לפתוח בקריירה נחשקת של מנהל שיווק באינטרנט, בין אם כשכיר, או כעצמאי - פרילנסר.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס שיווק באינטרנט?

בוגרים שסיימו קורס שיווק באינטרנט יוכלו לבחור בקורסים ספציפיים נוספים בתחום השיווק הדיגיטלי. קורסים שעשויים לקדם אותם מבחינה מקצועית ויאפשרו להם להתמודד עם אתגרי השוק המגוונים. דוגמא לקורס כזה הוא קורס גוגל פיי פר קליק PPC, שמתמקד בהיבטים הטכניים של ניהול הקמפיינים השיווקיים עם מנועי החיפוש של גוגל.

קורס נוסף שעשוי להיות רלוונטי לכל מי שעוסק בתחום השיווק הדיגיטלי הוא קורס מדיה חברתית. בקורס זה יש זיקה לנושא המקיף של הרשתות החברתיות כמו: פייסבוק, טוויטר, לינקדאין, בלוגים שונים ועוד.

כמו כן בוגרי קורס שיווק באינטרנט עשויים לגלות עניין גם בקורס כתיבה שיווקית לאינטרנט. קורס זה יעניק להם יתרון על פני מועמדים אחרים בבואם להגיש את מועמדותם למשרות נחשקות בתחום השיווק הדיגיטלי.

במה עוסקים בוגרי קורס שיווק באינטרנט?

בוגרי קורס שיווק באינטרנט יוכלו להתקדם בארגונים שבהם הם עובדים מתפקידים זוטרים לתפקידי ניהול בכירים יותר ולהפוך לאנשי מפתח בארגון. כמו כן בוגרי הקורס שמעוניינים לפנות לאפיק עצמאי עשויים לעשות שימוש בידע הרב שצברו במהלך הלימודים שלהם, כדי להציע את שירותיהם כפרילנסרים לחברות ועסקים קטנים. הם יסייעו לקדם את אתרי האינטרנט של הארגונים השונים במנועי החיפוש של גוגל, או לנהל את הקמפיינים השיווקיים.

מנהלי שיווק בארגונים שמרגישים תקועים, בלי אפשרות להתקדם, עשויים לנצל את הידע הרב שצברו בקורס, כדי לחפש עבודה במקומות אחרים ולהתקדם למשרות עם זיקה לטכנולוגיה והייטק. משרות אלה במקרים רבים מאתגרות יותר והתגמול הכספי בהן גבוה יותר.
מודעה

מחפש קורס שיווק באינטרנט?

מחפש קורס שיווק באינטרנט?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: ירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן, חיפה, באר שבע וירושלים
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎