קורס איטלקית למתקדמים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי איטלקית למתקדמים במכללות

אם אתם כבר שולטים בבסיס השפה האיטלקית ומעוניינים להתחיל לדבר (ולקרוא ולכתוב) בה באופן שוטף – כמעט כמו איטלקים מבטן ומלידה – הלימודים בקורס איטלקית למתקדמים מיועדים עבורכם. לימודי איטלקית למתקדמים מתאימים במיוחד לכל מי שרואה את עתידו באיטליה – לסטודנטים העומדים ללמוד שם, לאנשי עסקים המנהלים קשרים עסקיים עם איטלקים, למי שמתעתד לגור באיטליה ולכל מי שרוצה להכיר את שפתם של גדולי המשוררים והסופרים שהוציאה איטליה לאורך הדורות.

האיטלקית נחשבת לאחת השפות היפות בעולם, והיא אף יחסית קלה ללימוד – למי ששולט בשפה האנגלית או שפות לטיניות אחרות. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מלימודים שנשמעים מעולה – הגעתם למקום הנכון:  בואו לקרוא עוד על הלימודים בקורס איטלקית למתקדמים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס איטלקית למתקדמים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס איטלקית למתקדמים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

למי מתאימים לימודי איטלקית למתקדמים?

הלימודים בקורס איטלקית למתקדמים מתאימים למי שכבר שולט בבסיס השפה – ומעוניין לשפר היכרותו עימה- עד לשליטה בה ברמת שפת אם. לימודי איטלקית מתקדמים מתאימים במיוחד למנהלים ואנשי עסקים המעוניינים להשתלב בעסקים באיטליה (או עם שותפים איטלקיים), למי שמתעתד ללמוד לימודים אקדמיים או לימודי תעודה באיטליה (לימודי רפואה, אופנה ובישול הם פופולאריים במיוחד), למעוניינים לעבור לגור באיטליה ולכל מי שהתרבות האיטלקית קרובה לליבו וברצונו להכירה מקרוב.

כן מתאימים לימודי איטלקית למתקדמים למתרגמים ועורכים לשוניים, המעוניינים להתמקצע גם בשפה זו.

אם אתם מתעניינים בלימודי איטלקית למתקדמים אולי תגלו עניין גם בקורס איטלקית למתחילים או בקורסים אחרים ללימודי שפות – לימודי ספרדית, לימודי צרפתית, לימודי גרמנית, לימודי רוסית ועוד.
קורס איטלקית למתקדמים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה הם תנאי הקבלה לקורס איטלקית למתקדמים?

על מנת להתקבל ללימודי איטלקית למתקדמים יהיה עליכם להיות בעלי שליטה בסיסית בשפה, וברבות מהמכללות בתחום מתקיימים מבחני מיון לרמות, אשר נועדו לשבץ אתכם בכיתות התואמות את רמת שליטתכם בשפה.

מה משך קורס איטלקית למתקדמים?

משך הלימודים בקורס איטלקית למתקדמים משתנה בהתאם לרמת ההתחלתית של התלמידים – ורמת השליטה בשפה אליה הם מעוניינים להגיע, ולצד קורסים מובנים, הנמשכים מספר חודשים, קיימים גם קורסים בהם משך הלימודים מותאם לקצב ההתקדמות של התלמידים, והלימודים בהם יכולים להימשך חודשים אחדים (למעוניינים בריענון בלבד) או חודשים ארוכים – ואף יותר משנה – למי שטרם רכשו היכרות מעמיקה מספיק עם השפה.

ניתן להשתלב גם בלימודי איטלקית למתקדמים אחד על אחד (כלומר, שיעורים פרטיים בתחום) בהם שעות וימי הלימוד, כמו גם משך הלימודים בקורס, נקבע על פי החלטותיכם והעדפותיכם.

אם אתם מעוניינים ליהנות מלימודי איטלקית מתקדמים, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות זאת – יש לנו חדשות שוודאי תשמחו לשמוע: מכללות ומוסדות לימוד רבים מציעים לכם אפשרות ללימודים בשעות הערב או בימי שישי בבוקר, כך שגם אם עסוקים במיוחד (סטודנטים, עובדים במשרה מלאה וכו') תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות וקלות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.
קורס איטלקית למתקדמים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס איטלקית למתקדמים?

הלימודים בקורס איטלקית מתקדמים יהפכו אתכם לדוברי איטלקית שוטפת, ובמהלך הקורס תיהנו, כמובן, לא רק מהרצאות עיוניות ותיאורטיות מטובי המורים בתחום, אלא גם מתרגולים שוטפים, אשר ידאגו להטמעתו המהירה והאיכותית של החומר הנלמד.

לימודי איטלקית למתקדמים ידאגו להעשיר את אוצר המילים שלכם – כך שתוכלו לנהל שיחה שוטפת וקולחת כמעט על כל תחום ותחום, וישפרו גם את יכולות  הכתיבה, הקריאה, הדיבור והשמיעה שלכם בשפה עשירה ויפהפייה זו. בנוסף ללימודי השפה, רבים מהקורסים בתחום כוללים גם היכרות מעמיקה עם התרבות האיטלקית, מנהגיה, ההיסטוריה שלה וכיו"ב.

כמו כן, קיימים מגוון קורסים ספציפיים ללימודי איטלקית למתקדמים – כגון קורס קריאה מהירה באיטלקית או קורס איטלקית עסקית למתקדמים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס איטלקית למתקדמים?

בוגרי קורס איטלקית למתקדמים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.
מודעה
מחפש קורס איטלקית למתקדמים?
מחפש קורס איטלקית למתקדמים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כל הארץ - רעננה, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, פתח תקווה, נתניה, מודיעין,חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה