קורס איטלקית למתחילים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי איטלקית למתחילים במכללות

פיצות, פסטה, לאונרדו דה וינצ'י, מגפיים, גלידה, כדורגל כל אלו מרכיבים את התרבות האיטלקית. על מנת להבין עד הסוף את ההיסטוריה איטלקית, התרבות והעושר המדיני שלהם יש להסתכל על השפה האיטלקית.

לימודי איטלקית למתחילים מבנה בסיס חזק לאוצר מילים רחב, הגייה, מבטא, פיתוח כישורי קריאה, כתיבה ודיבור. השפה האיטלקית נחשבת ליפה בשפות, עשירה בתרבות, נחשקת ורומנטית. במידה והתעניינתם מאוד בתחום לימודי האיטלקית, ייתכן ותרצו להרחיב את ידיעותיכם בתחום ולהמשיך ללימודים של קורס איטלקית למתקדמים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס איטלקית למתחילים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס איטלקית למתחילים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי על לימודי איטלקית למתחילים

איטליה זו מדינה מאוד אסתטית, מעוצבת, עשירה ובעלת אושר אומנותי ואדריכלי. גדולי האומנים נולדו בה וכך גם השפה שהיא אומנות בפני עצמה. השפה האיטלקית היא כמו שירה זורמת.

לימודי איטלקית למתחילים יציתו בכם את הכמיהה לאיטליה, לאתרים שבה. ברומא תתנהג כמו רומאי אומרים האיטלקים ולכן אם בכוונתכם לנסוע לאיטליה ולטייל בה אין דבר יותר נכון מאשר ללמוד את השפה האיטלקית, לתקשר עם תושבי המקום ולהעצים את החוויה. 

לימודי איטלקית למתחילים יצרפו אתכם למיליוני אנשים שכבר דוברים את השפה ונהנים. השפה מאוד קליטה ומומלץ מאוד במקביל ללימודי איטלקית למתחילים להיחשף לסרטים באיטלקית ולמוסיקה איטלקית. כל אלו ילמדו אתכם מבטא והגייה נכונה ויעשירו את הידע התרבותי שלכם אודות איטליה.

קורס איטלקית למתחילים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס איטלקית למתחילים?


הלימודים נלמדים בתוכנית לימודים מאורגנת ויעילה. הם כוללים פרקטיקה רחבה ותרגול רב בקבוצות על מנת להגביר את האינטראקציה ולשמור על השפה לאורך זמן. קורס איטלקית למתחילים יערוך לכם היכרות עם השפה ויפתח כישורי קריאה, כתיבה ודיבור במבטא והגייה נכונים. 

לימודי איטלקית למתחילים יקנו לכם שליטה בשפה באופן בסיסי הן מבחינת דיבור והן מבחינת קריאה. כמו כן תקבלו ידע נרחב אודות איטליה, התרבות שלה, המוסכמות החברתיות, דרכי הנימוס שלהם ועוד.

למי מתאימים לימודי איטלקית למתחילים?


לימודי איטלקית למתחילים יתאימו לסטודנטים המתמחים בלימודי איטליה, למדריכי טיולים לעתיד, לאנשי עסקים ולכל אלו המבקשים להרחיב ידע.

הקורסים לרוב נערכים זמן קצר ועל כן תוכלו לחסוך בזמן וכסף. תוך זמן קצר תוכלו לשלוט בבסיס השפה על מנת לנהל שיחת חולין עם תושבי איטליה ולהתנהל בצורה בטוחה במקום. 
קורס איטלקית למתחילים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לקורס איטלקית למתחילים?

אם בחרתם ללמוד קורס איטלקית, ייתכן כי גם לימודי שפות אחרים עשויים לעניין אתכם. בין היתר, תוכלו להתעניין בשפה לטינית נוספת, כמו למשל קורס ספרדית.   

תחום לימודים אחר, הינו קורס צרפתית אשר גם לו ישנו ניחוח של חו"ל, אשר מזכיר בתכניו את לימודי האיטלקית. 

מידע נוסף

לפני שאתם פונים ללימודי איטלקית למתחילים, בדקו עלות הקורס, המלצות, אנשי סגל המלמדים, כמות אנשים בקבוצה, חומרי לימוד, מספר מפגשים, האם הקורסים נלמדים במתכנת בוקר או ערב ועוד. כל אלו יסייעו לכם לבחור את הקורס הטוב ביותר עבורכם. חווית הלימודים תמיד מרתקת בעיקר כשמדובר בלימודי שפה זרה.

לימודי איטלקית למתחילים מועברים על ידי אנשי הוראה מקצועיים, לרוב איטלקים שגם מנסים לנהל את השיעור באיטלקית. אל תחששו ללמוד שפה זרה בכל גיל. לימודי איטלקית למתחילים יוסיפו לכם נדבך של ידע, יגבירו את הסקרנות למדינה יפהפייה ותזכו לעוד חויה מרתקת. 
מודעה
מחפש קורס איטלקית למתחילים?
מחפש קורס איטלקית למתחילים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כל הארץ - רעננה, תל אביב, ירושלים, ראשון לציון, פתח תקווה, נתניה, מודיעין,חיפה ובאר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה