לימודי משפטים בצפון

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
לימודי משפטים בצפון
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות לימודי משפטים בצפון?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על לימודי משפטים בצפון?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

לימודי משפטים בצפון - אתר מכללות

אם אתם גרים בצפון הארץ (חיפה וצפונה) וחולמים להיות עורכי דין או מעוניינים ללמוד תואר ראשון במשפטים על מנת לפתוח לעצמכם שלל אפשרויות תעסוקה בעולם העסקים – הגעתם למקום הנכון: בעמוד זה תוכלו לקרוא מידע רב ושלל פרטים על אפשרויות הלימודים לתואר ראשון במשפטים באזור הצפון.

לימודי משפטים הם, כידוע, מחוגי הלימוד המבוקשים והיוקרתיים ביותר באקדמיה, ואם עד לפני מספר שנים תושבי הצפון יכלו ללמוד את התחום רק באוניברסיטת חיפה – לאחרונה נפתחו בפניהם שלל אפשרויות חדשות ללימודי התחום, במכללות איכותיות ונחשבות במיוחד, הדואגות להקנות לבוגריהם את מיטב הידע והכלים בתחום. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי תואר ראשון במשפטים בצפון.
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות לימודי משפטים בצפון?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על לימודי משפטים בצפון?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

קהל יעד

לימודי תואר ראשון במשפטים באזור הצפון מיועדים, כמובן, לתושבי האזור (חיפה, עכו, טבריה, צפת, עפולה וכו') המעוניינים ליהנות מלימודים באחד החוגים המבוקשים והיוקרתיים – שיפתחו להם שלל אפשרויות תעסוקה רווחיות בעולם המשפט והעסקים.

אם אתם מתעניינים בלימודי משפטים בצפון, אולי תגלו עניין גם בלימודי מנהל עסקים בצפון.

תנאי קבלה

אמנם עיד לפני שנים לא רבות הקבלה ללימודי משפטים באזור הצפון הייתה קשה במיוחד – ודרשה ציוני בגרות ופסיכומטרי גבוהים למדי, אך כיום, עת מכללות רבות בצפון מציעות לימודי משפטים – תנאי הקבלה קלים מעט יותר – ולחלק מהמכללות בתחום תוכלו להתקבל גם ללא פסיכומטרי, אלא על בסיס ציוני הבגרות בלבד.

תנאי הקבלה ללימודי משפטים במרכז האקדמי כרמל, לדוגמא, כוללים תעודת בגרות מלאה בממוצע 90 ומעלה.

כמובן, כי גם אם אינכם בתנאי הקבלה – אתם תמיד יכולים להצטרף ללימודים במכינה (או לשפר את ציוני הבגרות) ובכך להעלאות פלאים את סיכויי הקבלה שלכם.

משך לימודים

לימודי משפטים באזור הצפון נמשכים, במרבית המכללות והאוניברסיטאות בתחום, בין שלוש וחצי לארבע שנים, ולאחריהם יהיה עליכם להתמחות במשך שנה לפחות במשרד עורכי דין מוכר, על מנת שתוכלו לקבל הסמכה כעורכי דין.

אם אתם רוצים להשתלב בלימודי משפטים בצפון, אך חושבים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם לעשות כן – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות ואוניברסיטאות רבות מציעות אפשרות ליהנות ממסלולי לימודי ייחודיים, המתקיימים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, כך שגם אם אתם עובדים במשרה מלאה (או עסוקים מסיבות אחרות) תוכלו להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים לכם ביותר.

נושאי לימודים

לימודי משפטים בצפון ידאגו להקנות לכם ידע עיוני ותיאורטי רב ומעמיק בתחום – ובחלק מהאוניברסיטאות והמכללות אף תיהנו מטעימה מהעבודה המעשית בעולם המשפטים – עת תצטרפו להתנסות בעבודה בקליניקות משפטיות.

מכללות ואוניברסיטאות אחדות אף מציעות לסטודנטים אפשרות לבחור מסלול התמחות מורחב שמעניין אותם במיוחד – ולהתמקצע באחד מתחומי המשפטים: משפט פלילי, משפט אזרחי, משפט מסחרי ועסקי, דיני זכויות אדם וכיו"ב.

לעיתים קרובות כוללים לימודי תואר ראשון במשפטים בצפון את הנושאים הבאים: תורת המשפט, מקורות המשפט הישראלי, דיני חוזים, משפט ציבורי חוקתי, קניין רוחני, ניתוח כלכלי של המשפט, דיני משפחה וירושה, דיני עונשין, משפט ציבורי מנהלי, משפט בינלאומי, דיני תאגידים, דיני נזיקין, דיני קניין, משפט עברי, דיני ראיות, דיני מיסים, משפט בינלאומי פרטי, סדר דין אזרחי, סדר דין פלילי, דיני עבודה, אתיקה מקצועית, משפט הקהילה האירופית, מונחים משפטיים באנגלית, מחקר משפטי ועוד.

תעודה

אם תעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים של תואר ראשון במשפטים בצפון (השלמת חובות שמיעה, מעבר מבחנים, הגשת עבודות וסמינריון וכו') – תהיו זכאים לקבל תעודת בוגר תואר ראשון במפשטים – LL.B, מטעם המכללה (או האוניברסיטה) בה השלמתם את לימודיכם.

חשוב לזכור כי אין תואר זה מהווה הרשאה לעסוק בעריכת דין – ובכדי להיות עורכי דין יהיה עליכם להשלים את חובת ההתמחות ולעבור בהצלחה את מבחני לשכת עורכי הדין בישראל.
מודעה
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש