קורס תאית

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס תאית
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תאית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תאית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי השפה התאית במכללות

השפה התאית, אשר רבים טועים וקוראים לה תאילנדית, היא השפה הרשמית והשפה הנפוצה ביותר בתאילנד, ואין היא דומה כלל לשפות מזרח אסייתיות אחרות – סינית או יפנית. שפה ייחודית זו היא שפה טונאלית – כלומר, יש חשיבות רבה לגובה הטון ומתארו – שכן הוא תורם לקביעת משמעות המילה, ועל כן הקפדה על הגייה נכונה היא יסוד חשוב מאד בלימודי השפה.

התאית אף מתהדרת בכתב ייחודי, אשר התפתח, ככל הנראה, מהכתב הבראהמי. תאילנד, אשר משמעות שמה הוא מדינת האנשים החופשיים (שכן ת'אי בתאית משמעותו חופשיים) ידועה גם כסיאם, והיא מדינה בעלת עבר מפואר, תרבות מרתקת ונופים יפהפיים, הנמצאת במגמת התפתחות כלכלית בשנים האחרונות.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תאית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תאית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי על קורס תאית

אם אתם מתכננים טיול לתאילנד, מעוניינים ליצור (או לנהל) קשרים עסקיים בתאילנד או עם עמיתים תאילנדיים – או פשוט מעוניינים להכיר לעומק ולהבין את התרבות הייחודית והמרתקת של "האנשים החופשיים", על שפתם הייחודית – לימודי השפה התאית יכולים להיות בדיוק מה שאתם צריכים.

קורסי התאילנדית מוצעים במגוון רמות ולמגוון מטרות (טיול, קשרים עסקיים וכו') כך שכל אחד יכול למצוא את הקורס המתאים בדיוק למטרותיו. אז בואו להכיר תרבות מרתקת וללמוד שפה ייחודית – בואו ללמוד בקורס תאית.

מה נושאי הלימוד לקורס תאית?

הלימודים בקורס תאית הם עשירים ומגוונים, וקורסים רבים בתחום ידאגו כי לא רק שתוכלו לדבר, לקרוא ולהבין תאית, להכיר אוצר מילים שימושי ונרחב, כללי דקדוק ודרכי הגיה, אלא גם כי תכירו את תרבותה של תאילנד, את כללי הנימוס בה ועוד. כמו כן, ניתן להירשם לקורסים ייעודיים – כגון קורס תאית עסקית או קורס תאית למטיילים.

מי קהל היעד לקורס תאית?

הלימודים בקורס ללימוד השפה התאית מיועדים לקהלי יעד רבים ומגוונים – למתעניינים בתרבות התאילנדית העשירה, למתכננים טיול לעריה של תאילנד, לחופיה ולנופיה הקסומים, לאנשי עסקים המנהלים קשרים עם עמיתים תאילנדים – וליזמים המעוניינים להקים מיזמים עסקיים שונים בתאילנד, לעובדים העומדים לפני רילוקיישן לתאילנד – וכמובן גם לחובבי שפות באשר הם, המעוניינים ללמוד שפה ייחודית זו.

מה תנאי הקבלה לקורס תאית?

תנאי הקבלה ללימודים בקורס השפה התאית משתנים בין מכללות ומוסדות לימוד שונים בתחום – אולם בדרך כלל הקבלה לקורסים ברמת מתחילים פתוחה בפני הקהל הרחב, ואין המכללות מציבות כל תנאי קבלה ללימודים.

לעיתים קיימת הגבלת גיל לקבלה ללימודים – והם מיועדים לבני 15 ומעלה בלבד (או לבני 16/ 18 ומעלה בלבד). הקבלה לקורס תאית למתקדמים מותנית, כמובן, בידיעה בסיסית של השפה, או בסיומו של קורס תאית מתחילים.

חלק ממוסדות הלימוד אף עורכים מבחני קבלה עת ההרשמה לקורסי המתקדמים – במטרה לשבץ את התלמידים לכיתות הכוללות תלמידים הנמצאים פחות או יותר באותה רמה של שליטה בשפה.

מה משך הלימודים ותעודות לקורס תאית?

משך הלימודים בקורס תאית (תאילנדית) משתנה אף הוא בין מכללות ומוסדות לימוד שונים, בהתאם לרמת השליטה בשפה אותה אליה רוצים התלמידים להגיע, כמו גם לרמת השליטה בשפה ההתחלתית של התלמידים.

כמו כן, לצד קורסים בעלי מערכת שעות מוגדרת – בעלי תאריכי התחלה וסיום מוגדרים, קיימים גם קורסים בהם משך הלימודים נקבע בהתאם לקצב ההתקדמות של התלמידים. מרבית הקורסים בעלי מערכת השעות הקבועה והמוגדרת – הן ברמת המתחילים והן ברמת המתקדמים – כוללים בין 30 ל-70 שעות לימוד אקדמיות ונמשכים חודשים ספורים – בהתאם לסך שעות הלימוד הכולל, מספר המפגשים השבועיים ואורכו של כל מפגש.

אם אתם מעוניינים ללמוד תאית, אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות בחירה בין לימודים בשעות אחר הצהריים והערב לבין לימודים בשעות הבוקר (ולעיתים גם קיימת אפשרות ללימודים בימי שישי בבוקר) – כך שגם אנשים עובדים, סטודנטים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בקלות ובנוחות בלימודים.

כמו כן, ניתן להירשם לשיעורי תאית המועברים באופן פרטני – ובהם יש לכם גמישות מלאה ושליטה מרבית על קביעת שעות הלימודים. בוגרי הלימודים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

מה אפשרויות הלימוד הנוספות לקורס תאית?

אם אתם מתעניינים בקורס תאית, ייתכן כי תגלו עניין גם בלימודים נוספים על תרבות זו – כגון תואר ראשון במזרח אסיה. תואר זה הינו כולל מידע מקיף ביותר אודות מדינות המזרח כמו סין ויפן, וכן מקיף ידע נרחב אודות התרבות, השפה, המנהגים והמאכלים השונים.

אם התעניינתם בידיעת שפות נוספות, יתכן ותתעניינו גם בקורס יפנית, שפה שהינו שייכת למדינות המזרח אך שונה לחלוטין מהשפה התאית.

תאילנד ידוע במסאג' הייחודי ששייך לתחומיה. קורס עיסוי תאילנדי הינו תחום לימודים שכיום, מהווה חלק מלימודי רפואה משלימה. הוא נחשב לשיטת עיסוי אינטנסיבית המובילה להקלה מיידית בתחושות של כאב באזורים שונים בגוף ולמתח בשרירים.

מה אפשרויות התעסוקה לקורס תאית?

בסיום הלימודים יידעו הבוגרים לדבר בשפה הרשמית והנפוצה ביותר של תאילנד – התאית. רמת השליטה בשפה תלויה, כמובן, בקורס אותו לקחתם (רמת מתחילים או רמת מתקדמים), אולם גם בוגרי הקורסים למתחילים יוכלו לתקשר באופן בסיסי בשפה התאית – להרכיב משפטים פשוטים, לבקש עזרה והוראות הגעה וכיו"ב.

מטיילים בתאילנד יוכלו בקלות רבה יחסית לתייר את נופיה המופלאים של הארץ, ואנשי עסקים ויזמים יוכלו לתקשר ביתר קלות עם עמיתיהם התאילנדים – עובדה אשר ודאי תתרום רבות לעסקיהם.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎