קורס ריתוך צנרת מים

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ריתוך צנרת מים במכללות

אם אתם רוצים להשתלב בעבודה מבוקשת ורווחית בתעשייה - כדאי לכם לקרוא על לימודי ריתוך צנרת מים: לימודי הכשרה מקצועית איכותיים, הנמשכים חודשים ספורים בלבד - ואשר יקנו לכם מקצוע לחיים. כיוון שקיים מחסר במשק הישראלי בעובדי ריתוך ומסגרות ככלל - ובעובדים המתמחים בריתוך צנרת מים בפרט - בוגרי הקורס יכולים להשתלב בעבודה בקלות יחסית - ומשכורותיהם אף עולות בהתמדה בשנים האחרונות. 

קורסי ריתוך צנרת מים מוצעים לכם על ידי מספר מכללות מובילות בכל רחבי הארץ ובמגוון מסלולי לימוד נוחים (לימודי ערב, לימודי יום או לימודי שישי) - כך שתוכלו להשתלב בלימודים גם קרוב לאזור מגוריכם וגם בשעות והזמנים הנוחים לכם ביותר. אז בואו לרכוש מקצוע לחיים - בואו ללמוד בקורס ריתוך צנרת מים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ריתוך צנרת מים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ריתוך צנרת מים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מי קהל היעד לקורס ריתוך צנרת מים?

לימודי ריתוך צנרת מים מיועדים למעוניינים לקבל הכשרה מקצועית איכותית לתחום זה - אשר הביקוש לעובדים בו הוא רב.

הלימודים מתאימים במיוחד לרתכים ומסגרים, המעוניינים להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם, כמו גם לעובדי מים והשקיה, עובדי תעשייה ומפעלים, אנשי תחזוקה והנדסאים - המעוניינים חהתמחות בתחום. 
קורס ריתוך צנרת מים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תנאי הקבלה לקורס ריתוך צנרת מים?

בעוד חלק מקורסי ריתוך צנרת המים מיועדים לחסרי ידע וניסיון בתחום - ואינם מציבים כל תנאי קבלה בפני המועמדים (פרט לכשירות גופנית לעסוק בריתוך ויכולות טכניות בסיסיות), קורסים אחרים מיועדים רק לבעלי מקצוע אשר צברו ניסיון מה בריתוך ומסגרות או לעובדים בעלי הכשרה רלוונטית אחרת - הנדסאים, אנשי אחזקה ותחזוקה, עובדי מים והשקיה, עובדים בתעשיה ובמפעלים וכיו"ב. חלק מהמכללות אף מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לאמוד את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. 

כמה זמן נמשך קורס ריתוך צנרת מים ?

משך הלימודים בקורס ריתוך צנרת מים תלוי, כמובן, בעומק והיקף הלימודים ובמספר שעות התרגולים והעבודה המעשית בקורס, כמו גם ברמת הכשרתם הראשונית של התלמידים (חסרי ידע וניסיון בתחום לעומת רתכים או הנדסאים מוסמכים). הקורסים הארוכים בתחום כוללים כ-150 שעות לימוד לערך, ואילו הקצרים - כ-60 עד 100 שעות לימוד. בדרך כלל כוללים הלימודים מפגש אחד או שניים בשבוע.

במטרה להקל על אנשים עובדים להשתלב בלימודי הכשרה מקצועית איכותיים אלו - רבות מהמכללות בתחום מציעות מסלולי לימוד מגוונים - לימודי יום, לימודי ערב או לימודי שישי בבוקר, כך שכל אחד יכול לבחור במסלול הלימודים המתאים לו, בהתאם לזמנים והשעות הנוחים לו ביותר.
קורס ריתוך צנרת מים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס ריתוך צנרת מים?

תכנית הלימודים בקורס ריתוך צנרת מים דואגת להכשיר את בוגריה במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לרתך המקצועי והאיכותי, וזאת על ידי שילוב של לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לצד תרגולים רבים ושלל התנסויות מעשיות בסדנאות מאובזרות - המקנות לתלמידים ניסיון מקצועי בתחום כבר בעת לימודיהם. 

בין נושאי הלימוד בקורס: תורת החומרים, תורת הריתוך, כלי מדידה, קריאת תכניות, חומרי ריתוך והלחמה, ריתוך של חומרים שונים, סוגי רתכות וריתוך, תקנות ותקנים, בטיחות בעבודה, בדיקות ריתוך, שימוש בסוגי צינורות ופלדה שונים, איתור תקלות ותיקון תקלות, היכרות עם הציוד והאביזרים - ציוד ריתוך, מכונות ריתוך, ציוד בטיחות, אלקטרודות וחומרי ריתוך, התאמת צנרת ופיגורות ועוד מגוון נושאי לימוד, המלווים בתרגולים של החומר הנלמד ובעבודה מעשית רבה, כך שהכשרת הבוגרים הינה לעילא ולעילא. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס ריתוך צנרת מים?

בוגרי לימודי ריתוך צנרת מים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. חלק מהמכללות בתחום אף מעניקות לבוגריהן תעודה יוקרתית המוכרת ומאושרת על ידי הוועדה הלאומית לריתוך. 

מה אפשרויות התעסוקה לקורס ריתוך צנרת מים?

התעשייה הישראלית זקוקה לרתכים מיומנים רבים - והביקוש לאנשי מקצוע איכותיים בתחום הוא רב - כך שבוגרי הלימודים יוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום נדרש זה בקלות ובמהירות יחסית - בין אם הם גרים בצפון הארץ, במרכזה או בדרומה. יתירה מכך - חלק מהמכללות בתחום אף מסייעות לבוגריהן להשתלב בעבודה מתאימה.

סיכום לקורס ריתוך צנרת מים

לסיכום, אם התברכתם בידיים טובות וכישורים טכניים מעולים, ואם אתם מחפשים מקצוע עם עתיד - ורוצים ליהנות מלימודים לא ארוכים - שיקנו לכם הכשרה מקצועית איכותית ומבוקשת לשוק העבודה - לימודי ריתוך צנרת מים יכולים להיות הפתרון המושלם עבורכם! מלאו פרטיכם בעמוד ואנו נדאג כי נציגי המכללות המובילות בתחום יחזרו אליכם במהרה עם פרטים נוספים אודות הלימודים.
מודעה
מחפש קורס ריתוך צנרת מים?
מחפש קורס ריתוך צנרת מים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: פריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה