קורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה וצנרת

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ניקוי, חיטוי ותחזוקת מערכות מים במכללות

אם כבר הספקתם לצבור ניסיון מעשי קל בעולם תשתיות המים והאינסטלציה ואתם מחפשים לימודי הכשרה מקצועית איכותיים וקצרים, אשר יעזרו לכם להתפתח בתחום ולהשתלב בעבודה רבת אחריות, אשר חשיבותה לבריאות הציבור הינה גדולה במיוחד - קורס ניקוי, חיטוי ותחזוקת מערכות מי שתיה וצנרת יכול להיות בדיוק מה שאתם מחפשים. 

לימודים אלו יקנו לכם את כל הידע, המיומנויות והכלים הדרושים על מנת לעבור בהצלחה את מבחני ההסמכה של משרד הבריאות, הנדרשים על מנת להוציא את רישיון העיסוק בתחום - כך שמיד לאחר סיום הקורס ומעבר המבחנים החיצוניים תוכלו להשתלב בשלל העבודות בתחום נדרש זה. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה במכללות המובילות בתחום. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה וצנרת?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה וצנרת?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מי קהל היעד לקורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה וצנרת?

הלימודים מיועדים לעובדים העוסקים בטיפול במערכות מי שתיה ובניקוי מערכות מי שתיה בבניינים, במוסדות ובמערכות ציבוריות, כמו גם לנתיגי ספקי המים במקורות, ברשויות המקומיות, בתאגידי המים ובאגודות פרטיות. 

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי תשתיות המים והאינסטלציה - קורס דוגם מים, קורס מז"ח וכיו"ב. 
קורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה וצנרת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה תנאי הקבלה לקורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה וצנרת?

תנאי הקבלה לקורס חיטוי וניקוי מערכות מים כוללים, בדרך כלל, דרישה להשלמת 12 שנות לימוד וחלק מהמכללות אף דורשות מהמועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה. כמו כן, ברוב רובן של המכללות נדרשים המועמדים להיות בעלי ניסיון תעסוקתי רלוונטי - עובדים העוסקים בטיפול במערכות מי שתיה, נציגי מחלקות מים של ספקי מים ברשויות המקומיות, באגודות המים, בבתי חולים וכו'. לעיתים אף נערכים ראיונות קבלה, במטרה להעריך את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. 

מה משך הלימודים לקורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה וצנרת?

לימודי ניקוי, חיטוי ותחזוקת מערכות מים וצנרת כוללים בין 60 ל-65 שעות לימוד אקדמיות, ומרבית הקורסים בתחום נמשכים בין חודשיים לשלושה חודשים (בהתאם לתכנית הלימודים: מספר מפגשי הלימוד השבועיים ואורכו של כל מפגש). 

רבות מהמכללות בתחום מאפשרות לכם לבחור בין לימודים במסלול בוקר לבין לימודים במסלול ערב/ שישי, כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר. 
קורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה וצנרת
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה נושאי הלימודים לקורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה וצנרת?

תכנית הלימודים בקורס ניקוי וחיטוי מערכות מים משלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לבין תרגולים רבים והתנסויות מעשיות, כך שבסיום הלימודים אוחזים הבוגרים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למעבר מוצלח של מבחני משרד הבריאות.

בין נושאי הלימוד בקורס: מבוא למיקוביולוגיה של מי שתיה, מחלות המועברות ע"י מים, פרמטרים כימיים ופיזיקליים, שיטות חיטוי מקובלות, כימיה בסיסית של חיטוי, יעילות החיטוי, תקנות ואכיפה, ניקוי מערכות כתחזוקה מונעת, הנחיות משרד הבריאות לניקוי וחיטוי מערכות מים, מניעת לגיונלה, מערכות מים ואינסטלציה בבניינים, זיהום במערכות אספקה, ערכות מדידה, שימוש בערכות שדה, חישובים, בטיחות וגהות בעבודה, חוק החומרים המסוכנים, אבזור ומכשור לניקוי וחיטוי ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה וצנרת?

בוגרי קורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם. עם סיום הקורס יוכלו הבוגרים לגשת למבחני ההסמכה החיצוניים של משרד הבריאות - ובמידה ויעברו אותם בהצלחה תוענק להם תעודת הסמכה של משרד הבריאות.

חשוב לוודא כי תכנית הלימודים במכללה בה בחרתם ללמוד מוכרת ומאושרת ע"י משרד הבריאות, שכן ללא אישור משרד הבריאות לא תוכלו לעסוק בעבודות בתחום. כל המכללות המתפרסמות באתר זה הינן איכותיות ובעלות מוניטין רב - ומוכרות ומאושרות ע"י משרד הבריאות ויתר הגורמים הרלוונטיים.
מודעה
מחפש קורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה וצנרת?
מחפש קורס ניקוי וחיטוי מערכות מי שתיה וצנרת?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב, חיפה ובאר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה