מכללת מגמות

המכללה ללימודי שוק ההון

מכללת מגמות

המכללה ללימודי שוק ההון

מכללת מגמות - המרכז ללימודים פיננסיים ושוק ההון מציעה מגוון רחב של קורסים בתחום הפיננסי ושוק הון: ניהול ההון האישי, השקעות בניירות ערך, נגזרות פיננסיות, מטבע חוץ ומכשירי השקעה מתוחכמים.

הלימודים מתקיימים בחיפה, פתח תקווה, ראשון לציון, ירושלים ובאר שבע.

מידע נוסף אודות המכללה

מכללת מגמות מכשירה באמצעות קורסים פרקטיים ומהירים למקצועות המבוקשים ביותר בשוק ההון והנדל"ן ובכך מאפשרת לךלייצר הכנסה מהירה ולהעלות את רמת החיים הכלכלית. המכללה נוסדה בשנת 1990 והכשירהבשנות פעילותה למעלה מ 55,000 בוגרים. רבים מבוגריה משמשים בתפקידים פיננסיים  בכירים בבנקים, חברות ביטוח, קרנות פנסיה, בתי השקעות, בנק ישראל, הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. בוגרי המכללה עוברים בהצלחה את מבחני הרישוי ליועצי השקעות ומוכנים להיקלט בעבודה במגזר הפיננסי בישראל.

המכללה בבעלות משותפת של החברה הציבורית "קו מנחה", הקבוצה המובילה בישראל באספקת מידע ממוחשב בנושאי שוק ההון והפיננסים, משפטים, כספים, מיסוי ונדל״ן. ושל מאיר ברק, מומחה מוביל בשוק ההון ופרשן כלכלי לשעבר בתוכנית ״לילה כלכלי״. סגל המרצים במכללה כולל את מיטב המומחים בשווקים הפיננסיים. כל המרצים במכללה משלבים כושר הדרכה מעולה וניסיון מעשי בפעילות בשוק ההון.

למה כדאי לכם ללמוד במגמות?
  • הקורסים המקצועיים והמקיפים ביותר הקיימים בשוק מבחינת מספר שיעורים ושעות הלימוד.
  • החזר מהיר על ההשקעה - שיטת הלימוד המהירה ביותר בארץ.
  • מגוון התמחויות וקורסי המשך מתקדמים
  • המרצים מקצועיים ובעלי ניסיון מוכח בתחומי המסחר בשוק ההון והשקעות ויזמות נדל”ן.
  • במכללת מגמות חדרי אימון וקורסי אונליין כחלק מתוכנית הלימודים.
  • ניתן לחזור על הקורסים במשך שנה ללא הגבלה
  • פריסת סניפים ארצית במיקומים מרכזיים להגעה נוחה וחיסכון בזמן.
כל שנותר לכם הוא להחליט מתי אתם רוצים לעשות את השינוי המיוחל בחייכם המקצועיים והכלכליים, להפוך אותם לריווחיים יותר, קלים יותר ולהבטיח לעצמכם זמן פנוי לעשות כל מה שרק תבחרו.