המינהל הטכני - המכללה לטכנאי שירות

ללמוד בשביל לעבוד!

המינהל הטכני - המכללה לטכנאי שירות

ללמוד בשביל לעבוד!

המינהל טכני - המכללה לטכנאי שירות, הינה מכללה מקצועית המתמחה בהכשרת טכנאים (טכנאי שירות) ומציעה מגוון רחב של הכשרות מקצועיות, השתלמויות וקורסים.

הלימודים מתקיימים במרכז שרונה בכפר סבא ובשלוחת ראשון לציון.

מסלולי לימוד

קורס טכנאי תחזוקת מחשבים
קורס מנעולנות
קורס טכנאי טלפונים סלולריים
קורס תוכניתן CNC
קורס טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים
קורס טכנאי שירות למיגון ואבטחה
קורס טכנאי שירות לקירור ומיזוג אוויר
קורס מתקין מערכות מיגון ושמע לרכב
קורס מכשור רפואי
טכנאי PC מוסמך מיקרוסופט

תוכניות הלימודים במינהל הטכני - המכללה לטכנאי שירות עדכניות, תואמות את שוק העבודה וכוללות ספרות מקצועית ממוקדת מטרה שנכתבה במיוחד לתלמידי המכללה. חשוב לציין כי מסלולי ההכשרה המקצועית, ההשתלמויות והקורסים מתקיימים במסגרות לימוד גמישות, המותאמות לצורכי התלמידים - מסלולי ערב, מסלולי בוקר, מסלול שישי, מסלול מואץ ועוד.

מידע נוסף אודות המכללה

המינהל הטכני - המכללה לטכנאי שירות הינו בית ספר לטכנאים, המכשיר את הסטודנטים להשתלבות בשוק העבודה. הלימודים במסלולי הלימוד השונים מעודכנים לפי שעה ומשתנים בהתאם לשינויים הטכנולוגים בשוק העבודה. הסטודנטים במינהל הטכני נהנים לאורך כל הכשרתם מהתנסויות מעשיות הכוללות התמודדות עם תקלות בזמן אמת, איתור תקלות ומתן מענה עד לפתרון מוחלט של התקלות. בוגרי המכללה נחשבים לבוגרים מנוסים ומיומנים, בעלי ידע, כלים ומיומנויות המאפשרים להם להתקבל לעבודה, מיד עם סיום הלימודים וההכשרה.

הלימודים במינהל הטכני - המכללה לטכנאי שירות הינם לימודים מקצועיים ואיכותיים וזאת הודות לרמתם הגבוהה של המרצים המלמדים במכללה מרצים מהשורה הראשונה, בעלי מקצוע עם המון שנות וותק, בעלי נסיון רב בהדרכה ובעיסוק בתחום לימודיהם. במכללה ישנן מעבדות מתקדמות עם ציוד איכותי המאפשרות לסטודנטים להתנסות באופן מעשי בתחום הכשרתם וליישם את הידע שלהם. הלימודים במינהל הטכני הינם בקבוצות לימוד קטנות, מה שמאפשר לסטודנטים ללמוד לפי יכולתם ולזכות ליחס אישי וליווי צמוד של המרצים. הסטודנטים גם נהנים משיעורי תגבור וסיוע מחוץ לשעות הלימודים.