המינהל הטכני - המכללה לטכנאי שירות

טכנאי סלולאר ג'-ד' + תוכנות - כולל סמארטפונים

המינהל הטכני - המכללה לטכנאי שירות

טכנאי סלולאר ג'-ד' + תוכנות - כולל סמארטפונים

המינהל הטכני - המכללה לטכנאי שירות מציעה קורס ייחודי להכשרת טכנאי טלפונים סלולריים - רמה ג' ו-ד'.  

הלימודים מתקיימים בשלוחת כפר סבא ושלוחת ראשון לציון!

מידע כללי

קורס טכנאי טלפונים סלולריים במינהל הטכני - המכללה לטכנאי שירות הינו קורס ייחודי המכשיר את הסטודנטים בשיטות השידור השונות של חברות התקשורת הקיימות בשוק העבודה- אורנג', סלקום ופלאפון. הלימודים במסלול זה הינם לימודים מעמיקים ומקצועיים וכוללים הסמכה לעבודה עם טלפונים סלולריים וסמאטרטפונים של כל היצרנים הבולטים בשוק. המתמקדים ברכיב הבודד- הכשרה ברמה של דרג תיקון ג'-ד'.

במהלך הלימודים נחשפים הסטודנטים למגוון רחב של תחומי לימוד: יסודות החשמל והאלקטרוניקה, מבנה רשתות סלולריות ורשת UMTS התומכת במכשירי דור 4, מעגלי RF, שידור וקליטה, מעבר גל באוויר/שיטות שידור שונות, הכרה מעשית של כלל הרכיבים במכשירים סלולרים ומיקומם, פירוק והרכבה של מגוון מכשירי הסלולר – בר, פולדר, סליידר והסמארטפונים הפופולרים בתעשייה, קריאת סכימות ושרטוטים של מכשירי סלולר ואיתור תקלות ברמת רכיב, הלחמות – הלחמה עדינה בטכנולוגיית SMT והלחמות מורכבות בטכנולוגיית BGA, היכרות עם מערכות הפעלה– IOS ו- Android, עדכוני גרסה במכשירי סמארטפון, גיבוי תכנים – אנשי קשר, תמונות, סרטונים ומוזיקה, הכרות עם ציודי בדיקה שונים, תהליכי איתור ותיקון תקלות במכשירי סמארטפון כגון Iphone  ו- Galaxy, הכנה לראיון עבודה ועוד. תוכנית הלימודים בקורס טכנאי טלפונים סלולריים במינהל הטכני - המכללה לטכנאי שירות הינה תוכנית לימודים מקצועית הכוללת לימודים תיאורטיים, עבודה מול שרטוטי מכשירי הסלולר - מעגלי שידור וקליטה, עבודה עם צב"דים, עבודה עם ספקטרום אנלייזר, עבודה מעשית בתפעול תקלות ומציאת פתרונות ועוד. בסיום הלימודים תוענק לבוגרים תעודת טכנאי שרות לתחזוקת טלפונים סלולריים מטעם המינהל הטכני - המכללה לטכנאי שירות.

חשוב לציין כי המינהל הטכני - המכללה לטכנאי שירות עוזרת לסטודנטים בקורס להיקלט בשוק העבודה כבר במהלך הקורס לחברות המפעילות כגון אורנג', סלקום ופלאפון ולחברות הייבואניות כגון יורוקום, מיניליין תקשורת, סולו, סלדפון ועוד.

משך הלימודים

מסלול ערב - פעמיים בשבוע בין השעות 18:00-21:00
מסלול שישי - שישי בלבד בין השעות 9:00-13:00
מסלול פרטני - מורה מול תלמיד- מסלול מואץ.