המכללה העסקית - לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון

קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה לבכירים CPM

המכללה העסקית - לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון

קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה לבכירים CPM

המכללה העסקית - לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון, בשיתוף עם ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל,  מציעות לכם קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה לבכירים (קורס CPM) - מסלול לימודים איכותי במיוחד, אשר יקנה לכם את מיטב הידע והכלים בתחום - ויזכה את בוגריו בתעודת הסמכה בינלאומית יוקרתית. 

הלימודים מתקיימים בחיפה.

מידע כללי

קורס CPM - ניהול רכש ולוגיסטיקה לבכירים של המכללה העסקית - לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון, בשיתוף פעולה עם ארגון מנהלי הרכש והלוגיסטיקה בישראל, מציע לכם הזדמנות פז ליהנות מהכשרה איכותית, מקיפה ומעמיקה בתחום מבוקש זה - הכשרה אשר תפתח לכם שלל הזדמנויות להשתלבות בתפקידי ניהול בכירים. הלימודים, תחת ניהולו האקדמי של ד"ר עדי פוקס, יקנו לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים למנהלי לוגיסטיקה ורכש מקצועיים - כך שמיד עם סיום הקורס תוכלו להשתלב במגוון המשרות בתחום - בתפקידים ביצועיים וניהוליים כאחד. 

תנאי קבלה

על מנת להתקבל ללימודים נדרשים המועמדים להיות מנהלי רכש בחברות וארגונים גדולים, ובעלי חמש שנות ניסיון לפחות בניהול. מי שאינו עומד בתנאים אלו - יכול להתקבל ללימודים על בסיס סיום מוצלח של קורס ניהול רכש ולוגיסטיקה - חדשנות ויישומיות - במכללה העסקית. 

כמו כן, כל המועמדים נדרשים לעבור בהצלחה ראיון קבלה. 

תעודה

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יקבלו  תעודת CPM ) Manager Purchasing Certified ) - המהווה תעודת הסמכה בינלאומית מטעם IFPSM ,ומונפקת על ידי ארגון מנהלי רכש ולוגיסטיקה בישראל.