לשכת המסחר חיפה

קורס ניהול פרויקטים

לשכת המסחר חיפה

קורס ניהול פרויקטים

לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון מציעה קורס ניהול פרויקטים.

הלימודים מתקיימים בחיפה (ניתן ללמוד בשעות הבוקר וגם בשעות אחה"צ והערב).

המכללה העסקית מעניקה את ההכשרות המקצועיות ביותר, בהדרכת מיטב המרצים. בשלב זה המכללה עדיין אינה מנפיקה אישורי תמ"ת/ אישורי גמ"ש ופיקדון חיילים משוחררים.

מידע כללי

קורס ניהול פרויקטים של לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון, מקנה למשתתפיו טכניקות מעשיות לניהול פרויקטים בתחומי התפעול, הכספי, הניהול והמחשוב באמצעות ניתוח אירועים והענקת כלים להתמודדות עם אתגרים בתחום. במהלך הלימודים, ילמדו הסטודנטים לפתח מיומנויות לניהול אפקטיבי של הפרויקט, תוך השתתפות בסדנה ובתרגול המבוסס על PMBOK- המתודולוגיה של הארגון הבינלאומי לניהול פרויקטים (P.M.I). 

קהל היעד

הלימודים מיועדים למתעדים ולעוסקים בניהול פרויקטים והיו רוצים לקבל לידע אופרטיבי, חדשני ופרקטי לביצוע המשימות, בחברות ובגופים פרטים, ציבוריים ועוד.

משך הלימודים

הלימודים כוללים 10 מפגשים, ומתפרשים על פני 40 שעות לימוד אקדמיות. הלימודים מתקיימים במתכונת של לימודי בוקר ובמתכונת של לימודי אחר הצהריים והערב.

תכנית הלימודים

תוכנית הלימודים בקורס הינה רחבת היקף, וכוללת שלל תכנים עיוניים, כמו גם התנסויות מעשיות, סדנאות ותרגולים. בין נושאי הלימוד: מבוא לניהול פרויקטים / בחירת פרוייקט לסדנא, תהליכי הפרויקט ואינטגרציה / תורת האילוצים, סביבת הפרויקט, ניהול המשאב האנושי, יסודות תכנון פרוייקטים : ניהול זמן, ניהול תקציב וניהול איכות, תכולת הפרויקט, Ms-projec, ניהול סיכונים ועוד.

תעודה

למסיימי התוכנית תוענק תעודת גמר מטעם לשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון.