המכללה לעיצוב

לימודי מסלול עיצוב אופנה

המכללה לעיצוב

מסלול עיצוב אופנה

המכללה לעיצוב מציעה לימודים במסלול עיצוב אופנה. מסלול לימודים זה מעניק כלים ומיומנויות להשתלבות מוצלחת בשוק האופנה בארץ ובעולם כעובדי תעשייה או כעצמאיים.

המסלול מוכר לפיקדון ע"פ חוק קליטת חיילים משוחררים.

הלימודים מתקיימים בראשון לציון.

מידע כללי

עולם האופנה הוא עולם דינאמי מאוד וכיום, לא מספיק רק ללמוד עיצוב אופנה, אלא יש צורך להבין כיצד לפתח את העיצוב למקומות וכיוונים חדשים. לכאן בדיוק אנו מכוונים את לימודי מסלול עיצוב אופנה במכללה לעיצוב fa29. המסלול מעניק לסטודנט את כל הידע המקצועי ומעבר לכך, מאפשר לו לפתח את החשיבה העיצובית והיצירתית שלו, כדי שבסופו של התהליך יוכל לממש את מגוון יכולותיו לעיצוב בגדים ייחודיים, לבישים ומכירים.

קהל היעד

המסלול הרב תחומי ללימודי עיצוב אופנה מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד עיצוב אופנה ולהבין את התחום, מתוך שאיפה לעסוק במקצוע ולהשתייך לעולם האופנה, אם כשכיר ואם כעצמאי. מסלול לימודי עיצוב אופנה מוכר לפיקדון ע"פ חוק קליטת חיילים משוחררים.

תנאי קבלה

ללימודים יתקבלו מועמדים שיעברו בהצלחה מבדקי קבלה וראיון אישי. במסגרת המבדקים ניתן להציג תיק עבודות אישי.

משך הלימודים

המסלול מוצע במספר מתכונות, לנוחיות הנרשמים:
מתכונת בוקר: כ-12 חודשי לימוד, פעמיים בשבוע, בין השעות 13:30-9:30.
מתכונת ערב: כ-12 חודשי לימוד, פעמיים בשבוע, בין השעות: 21:00-17:00.
מתכונת יום ו': 24 חודשי לימוד, אחת לשבוע בין השעות: 13:00-9:00.

תכנית הלימודים

תכנית הלימודים במסלול הינה רחבת היקף, מעשירה ומפתחת, ומשלבת מגוון רחב של תכני לימוד תיאורטיים והרצאות פרונטליות מרתקות, לצד תרגולים, התנסויות, פרויקט גמר והכשרה מעשית ענפה. הקורס מועבר על ידי צוות הוראה בכיר ומיומן, בעל ניסיון עתיר שנים בתחום עיצוב האופנה, כך שהבוגרים זוכים למלוא הידע הדרוש להשתלבות קלה ומהירה בתחום רווחי ומבוקש זה.

בין נושאי הלימוד: ציור אופנה, סגנונות אופנה, עיצוב קולקציה, אילוסטרייטור למעצבי אופנה, תדמיתנות, תפירה מקצועית, טקסטיל, דיגום חופשי, דירוג, תדמיתנות ממוחשבת OPTITEX, קניינות אופנה, הכנה לשוק העבודה ועוד.

תעודה

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, תוענק תעודת גמר מטעם המכללה לעיצוב. * סטודנטים מצטיינים יקבלו סיוע מהאקדמיה לעיצוב בסטאז' / עבודה בסטודיו לעיצוב וחברות מסחריות.