המכללה לעיצוב

קורס עיצוב פנים

המכללה לעיצוב

קורס עיצוב פנים

המכללה לעיצוב מציעה קורס עיצוב פנים.

המסלול מוכר לפיקדון ע"פ חוק קליטת חיילים משוחררים.

הלימודים מתקיימים בראשון לציון.

מידע כללי

עיצוב פנים הינו מקצוע מורכב ומרתק המשלב בתוכו יכולות וכישורים רבים בעולם המודרני והמתפתח בו אנו חיים. ההשקעה בעיצוב פנים הפכה לצורת חיים אלמנטרית, התשוקה לעיצוב ולחיים טובים הולכת וגוברת, המודעות העיצובית בישראל לכך שלחלל יש כוח השפעה עצום על הנמצאים בו, עולה ללא הפסק. בכוחו של חלל להשרות רוגע, להוריד מתחים,להעניק תחושת ביטחון,לעורר יצרנות ותפוקה ועוד.

כל אלה הופכית את עיצוב הפנים הוא לתחום מהותי שדרישתו בשוק נמצאת בעלייה מתמדת. מעצבי הפנים יוצרים שילוב מושכל בין יכולותיהם היצירתיות ובין הכלים הרבים והמגוונים הקיימים בשוק, על מנת ליצור את המענה המיטבי עבור לקוחותיהם.

קהל היעד

סטודנטים המעוניינים לרכוש מקצועי יוקרתי, מעשי ופרטי תוך זמן קצר, לאקדמאים מכל התחומים המעוניינים בהסבה מקצועית ולאנשים ללא השכלה קודמת המעוניינים לרכוש מקצוע מבוקש.

משך הלימודים

הלימודים נמשכים כשנה, אחת לשבוע, 5 שעות אקדמאיות (4 שעות מלאות).

תכנית הלימודים

קורס עיצוב פנים מורכב משיעורים עיוניים, מעשיים, הרצאות, סדנאות מעשיות ועוד. מבין התכנים הנלמדים תמצאו מבוא לעיצוב פנים, תפקידו של מעצב פנים, יסודות העיצוב, טכניקות גרפיות, לימודי תוכנות - אוטוקאד וסקצ'אפ, רישום, תכנון אדריכלי, שימוש בצבעים, שימוש במגוון חומרים, טכנולוגיה, עיצוב מטבחים, שימוש בתאורה ועיצוב, עיצוב הבית, שיווק עצמי ועוד.

בתום כל סמסמטר, יגישו המשתתפים פרוייקט גמר המשלב את כל הנלמד. בסיום הלימודים, יוגש פרוייקט גמר אשר ישלב את כל המרכיבים של הקורס בדמות פרוייקט מגורים או חלל מסחרי.

תעודה

למסיימי התכנית שיעמדו בכל הדרישות, תוענק תעודת הסמכה מטעם המכללה לעיצוב.