מכללות
אתה נמצא כאן: מכללות » תואר שני » תואר שני M.Teach בשילוב תעודת הוראה

תואר שני M.Teach בשילוב תעודת הוראה

תואר שני M.Teach משולב עם תעודת הוראה במכללות

אם סיימתם תואר ראשון – וכעת ברצונכם ליהנות מתכנית לימודים ייחודית, אשר תקנה לכם לא רק תואר שני מבוקש – אלא גם תעודת הוראה (וכל זה בשנתיים בלבד!) כדאי לכם להכיר את המסלול לתואר מוסמך בהוראה M.Teach בשילוב תעודת הוראה, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות ברחבי הארץ.

לימודי תואר שני M.Teach בשילוב תעודת הוראה מיועדים לבעלי תואר ראשון במדעים מדויקים ובמדעי הרוח, האמנויות והחברה, בעלי ציונים גבוהים ואיכויות גבוהות, המעוניינים לקבל הכשרה איכותית כמורים מובילים ולהשתלב בעבודה מלאת סיפוק – בה הם יעזרו לטפח את דור העתיד. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי תואר שני בשילוב תעודת הוראה במכללות המובילות.
מעוניין בפרטים אודות תואר שני M.Teach בשילוב תעודת הוראה?
מלא/י פרטיך ויועץ לימודים יחזור אליך תוך זמן קצר.
התחייבות: פרטיך אינם נשלחים לשום מקום ללא אישורך הטלפוני ובידיעתך.
 מאשר/ת שיועץ לימודים יצור עימי קשר ומסכים לתנאי השימוש.
מידע נוסף על תואר שני M.Teach בשילוב תעודת הוראה

תואר שני M.Teach משולב עם תעודת הוראה במכללות

מידע כללי

החל משנת 2010 החלו להציע מכללות ומוסדות לימוד אקדמיים בישראל תכניות לימודים חדשות המאפשרות לבוגרי תואר ראשון מתחומים שונים ללמוד תואר שני בחינוך בשילוב תעודת הוראה - בשנתיים בלבד! לימודי תואר שני M.Teach משולב עם תעודת הוראה מהווים חלופה חדשה בהכשרה להוראה ומיועדים להעלות את ההכרה בחשיבות מקצוע ההוראה הנלמד גם במסגרת לימודים מתקדמים.

מסלול לימודים ייחודי זה נועד להכשיר את "הדור הבא" של המורים – בעלי ידע מעמיק בתחום התמחותם וכישורי חינוך והוראה מובילים, אשר יוכלו לקדם את מערכת החינוך הישראלית.

קהל יעד

לימודי תואר שני בחינוך בשילוב תעודת הוראה מיועדים לבוגרי תואר ראשון ממגוון תחומים (החל מתחומי מדעי הרוח והחברה וכלה במדעי הטבע והמדעים המדויקים) המעוניינים להשתלב בעבודה שהיא שליחות חברתית – ולקבל הכשרה איכותית שתהפוך אותם למורים מובילים.

אם אתם מתעניינים בלימודים אלו, אולי תגלו עניין גם בלימודי הסבת אקדמאים להוראה – אשר יזכו אתכם רק בתעודת הוראה, אך לא בתואר שני.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי מוסמך בהוראה (כולל תעודת הוראה) כוללים, בדרך כלל, את הדרישות הבאות:

תואר ראשון רלוונטי לדיסציפלינת ההוראה בה אתם מעוניינים להתמחות (ספרות, היסטוריה, מקרא, אנגלית, אזרחות, מתמטיקה, ביולוגיה, מחשבים וטכנולוגיות מידע, עיצוב, אמנות, תקשורת, קולנוע, תיאטרון  ועוד – חשוב לזכור כי לא בכל המכללות יש את כל מסלולי ההתמחות בהוראה) בממוצע 80 ומעלה (לעיתים ניתן להתקבל עם ממוצע נמוך יותר) ומעבר של ריאיון קבלה.

משך לימודים

לימודי תואר שני משולבים עם תעודת הוראה נמשכים, בדרך כלל, שנתיים בלבד וכוללים ארבעה סמסטרים (לעיתים יתקיימו גם לימודים למשך שבועיים נוספים בסמסטר קיץ).

מרבית תכניות הלימוד בתחום כוללים יום לימודים מלא אחד בשבוע ועוד חצי יום – בשעות הבוקר – המוקדש להתנסות המעשית בכיתות, כך שניתן לשלב, בקלות ונוחות יחסית, לימודים מרתקים אלו עם עבודה במשרה (כמעט) מלאה.

תכנית לימודים

תכנית הלימודים לתואר שני מוסמך בחינוך M.Teach ותעודת הוראה כוללת מגוון עשיר של נושאי לימוד עיוניים ותיאורטיים מרתקים, המלווים בהתנסות מעשית ענפה – לרבות פרקטיקום (סטאז') בבתי ספר, כך שבסיום התואר אוחזים הבוגרים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים להם, והם יכולים להשתלב מידית בעבודה בתחום.

לעיתים קרובות כוללים לימודי תואר שני בשילוב תעודת הוראה את התכנים והנושאים הבאים: מתודולוגיות מחקריות בחינוך, לימודי פדגוגיה ומתודיקה כללית, לימודי פדגוגיה ומתודיקה של מקצוע ההתמחות (ספרות, היסטוריה, מקרא, אנגלית, אזרחות, מתמטיקה וכו'), יסודות ההוראה, תכנון והערכת לימודים, הוראה מאתגרת חשיבה, ניהול כיתה ותקשורת בין אישית, דמות המורה כמחולל שינוי, הוראה בעידן התקשוב ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים.

תעודה

בוגרי תואר שני בחינוך ותעודת הוראה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת תואר שני בחינוך M.Teach ולתעודת הוראה בדיסציפלינה הנבחרת, מטעם המכללה/ אוניברסיטה בה סיימו את לימודיהם.

אפשרויות תעסוקה

לאחר סיום חינוך לתואר שני ותעודת הוראה יוכלו הבוגרים להשתלב בעבודה כמורים מובילים במערכת החינוך הפורמלית והבלתי פורמלית.
מחפש תואר שני M.Teach בשילוב תעודת הוראה?
סמן מוסדות ליצירת קשר ומלא את הטופס בתחתית העמוד.
מכללת אורנים - תואר שני M.Teach עם תעודת הוראה צור קשר
המכללה האקדמית בית ברל - תואר שני M.Teach עם תעודת הוראה
המכללה האקדמית בית ברל - תואר שני M.Teach עם תעודת הוראה
מיקום בארץ: איזור המרכז - ליד כפר סבא. הסעות חינם ומעונות
צור קשר
המכללה האקדמית לחינוך ע"ש דוד ילין - תואר שני M.Teach משולב עם תעודת הוראה לבית הספר העל יסודי צור קשר
מכללת סמינר הקיבוצים - תואר שני M.Teach בשילוב עם תעודת הוראה צור קשר
מכללת קיי - תואר שני M.Teach בשילוב תעודת הוראה
מכללת קיי - תואר שני M.Teach בשילוב תעודת הוראה
מיקום בארץ: באר שבע - לדרומיים בלבד
צור קשר
מכללת לוינסקי לחינוך- תואר שני M.Teach עם תעודת הוראה
מכללת לוינסקי לחינוך- תואר שני M.Teach עם תעודת הוראה
מיקום בארץ: סניפים בתל אביב ובאילת
צור קשר
מלא פרטיך ונציגי המוסדות המסומנים יצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת.‬
* שם:
* טלפון:
* דוא"ל:
* כתובת:
* חיזרו אליי:
  הערות:
 מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכים לתנאי השימוש
מכללות  -  אודות  -  תנאי שימוש  -  צור קשר  -  מפת אתר  -  ניתוחים  -  פסיכומטרי
שירות אישי חינם
סגור חלון
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך עם כל התשובות?