המכללה האקדמית אחוה

תכנית לתואר ראשון .B.A בפסיכולוגיה

המכללה האקדמית אחוה
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות המכללה האקדמית אחוה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על המכללה האקדמית אחוה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

תכנית לתואר ראשון .B.A בפסיכולוגיה

המכללה האקדמית אחוה מציעה לימודי פסיכולוגיה - תכנית לתואר ראשון .B.A בפסיכולוגיה.

מסלול חדש בחוג - פסיכולוגיה במסלול משאבי אנוש!

התוכנית מאושרת על ידי המל"ג.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות המכללה האקדמית אחוה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על המכללה האקדמית אחוה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי

תכנית הלימודים במסלול זה גובשה מתוך הכרה בעושר הרב ובמגוון העצום של הנושאים הנכללים בתחום זה. התכנית היא ייחודית בהיקפה ובמספר הרב של קורסים מתחום הפסיכולוגיה הכלולים בה. תכנית הלימודים הינה חד חוגית ובמסגרתה תוכלו להיחשף למספר רב של תחומים בפסיכולוגיה - דבר שיוכל לסייע לכם בלימודי המשך בתחום.

יתרון משמעותי ללימודי הפסיכולוגיה במכללה האקדמית אחוה, הינו האפשרות לשילוב ייחודי של לימודי תואר ראשון בפסיכלוגיה עם לימודים לתעודת הוראה בחינוך מיוחד. שילוב חדשני זה, מאפשר לבוגרים לעסוק בעבודה טיפולית במסגרות חינוכיות ושיקומיות, ומעניק להם מקצוע מבוקש ופרקטי בשוק התעסוקה.

פסיכולוגיה במסלול משאבי אנוש

מסלול לימודים ייחודי זה מציע לכם הזדמנות פז לרכוש ידע, מיומנויות וכלים בשני תחומים משיקים אלו, בהם הידע בתחום אחד מזין את רעהו. הלימודים המרתקים, המשלבים בין הפן העיוני לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות מעשירות יכשירו את בוגריהם לעבודה בתחומים השונים של עולם משאבי האנוש. 

תנאי קבלה

קבלה על סמך בגרות בלבד – ממוצע 100 ומעלה, 4 יח"ל אנגלית בציון 70 ומעלה, 4 יח"ל מתמטיקה בציון 70 ומעלה ו- 5 יח"ל מקצוע מורחב בציון 80 ומעלה.

קבלה על-סמך זכאות לבגרות ופסיכומטרי מעל 550. 4 יח"ל אנגלית בציון 70 ומעלה.

מעניין אתכם, אבל לא עומדים בתנאי הקבלה? עדיין לא מאוחר למי שאינם עומדים בתנאי הקבלה יכולים ללמוד בתכנית הכנה לקבלה לתואר ראשון בפסיכולוגיה. בתום המכינה הנמשכת 4.5 חודשים ישתלבו בלימודי התואר הראשון כבר בסמסטר ב' של שנת הלימודים.

תכנית הלימודים

הלימודים בתכנית זו יעניקו לכם כלים מדעיים להכרת נפש האדם, המוח האנושי והקשר בינו לבין התנהגות, רגש וקוגניציה.

התכנית כוללת קורסי חובה בסיסיים וכן קורסי בחירה רבים. בין קורסי הבחירה תוכלו לבחור בין: אשכול קוגניציה ומוח אשכול התפתחות ואישיות אשכון ארגון בחברה

המגוון הרחב של האשכולות יאפשר לכם להתמקד במבחר תחומים ענק - החל מבריאות הנפש, דרך זיכרון ופסיכולוגיה ארגונית ועד הפרעות אכילה.

תעודה ולימודי המשך

בוגר התכנית יקבל תעודת .B.A בפסיכולוגיה. היקפה הרחב של התכנית לתואר ראשון בפסיכולוגיה מעניק לסטודנטים רקע מצוין ללימודים לתואר שני בפסיכולוגיה. בנוסף, לקראת סיום התואר תסייע המכללה לסטודנטים המעוניינים בהכנה לקראת מבחן המיון לתואר שני בפסיכולוגיה.

מסלולי לימודי המשך אפשריים: עו"ס פסיכולוגית, תחום לקות לימודים, הייעוץ הארגוני, פסיכולוגיה שיקומית, פסיכולוגיה קלינית, קרימינולוגיה קלינית ועוד.

מבחר יתרונות

במסגרת לימודי פסיכולוגיה במכללת אחוה תוכלו ליהנות מלימודים בקבוצות קטנות ויחס אישי. במכללה קיים מערך סיוע לימודי בו תוכלו להיעזר וכמו כן תוכלו להתנסות בעבודה מחקרית עם מרצי התכנית במעבדות המחקר המתקדמות של המכללה.

מלגות

מלגת כניסה
תוענק מלגת שכר לימוד מלא בשנה הראשונה למועמדים בעלי ציונים גבוהים. כמו כן יוענקו מלגות נוספות בשנה השנייה והשלישית לסטודנטים מצטיינים.

מלגת פרויקט קהילות סטודנטים
לסטודנטים שמשתתפים בפעילות חברתית קהיתית תוענק מלגת שכר לימוד, כמו גם תוענק להם השתתפות במימון שכ"ד. בשיתוף תוצרת הארץ מטעם התאחדות הסטודנטים.

מלגת עידוד
מלגה על סך שכר לימוד מלא בשנה הראשונה תוענק למי שעומד בתנאי קבלתה.
תחומי לימוד נוספים באחוה
לימודי תעודה
המסלול המואץ - תואר ראשון ושני
הסבת אקדמאים להוראה