מכון אדלר

בית הספר לפסיכותרפיה - לימודי פסיכותרפיה

מכון אדלר

בית הספר לפסיכותרפיה - לימודי פסיכותרפיה

מכון אדלר מציע לבעלי תואר שני טיפולי,תכנית הכשרה בפסיכותרפיה בגישת הפסיכולוגיה האינדיווידואלית, אשר מוכרת על ידי האגודה לפסיכותרפיה ממוקדת.

הלימודים נמשכים שלוש שנים. 

הלימודים מתקיימים בכפר סבא.

מידע כללי

אם אתה מאמין  שלאדם יש מידה רבה של חופש בחירה בחייו, מאמין בכוח היצירתיות שבאדם, ובתפישת עולם עם אחריות חברתית - התכנית יכולה להתאים לך. גישת הפסיכותרפיה הפרטנית משלבת ראייה  קוגניטיבית ורגשית, ממוקדת ואפקטיבית.

מסלול תלת שנתי להכשרת מטפלים בטיפול פרטני. המסלול כולל לימוד מעמיק של התיאוריה והפרקטיקה של הפסיכותרפיה האדלריאנית. מסלול לימודים מרתק אשר מאפשר ללומדים בו התפתחות אישית ומקצועית משמעותית.
הלימודים כוללים קורסים תיאורטיים וחווייתיים, סמינרים, טיפול אישי, הדרכה קבוצתית ופרטנית, והרצאות מרצים אורחים. התכנית מונחית על ידי מיטב המרצים האדלריאנים בארץ ובעולם.

קהל יעד

פסיכיאטרים ופסיכולוגים עובדים סוציאליים בעלי תואר שני קרימינולוגים מטפלים באומנויות בעלי תואר שני בעלי תואר שני טיפולי

תנאי קבלה

כל מועמד חייב להיות בוגר תואר שני טיפולי. 

התאוריה האדלריאנית

התיאוריה האדלריאנית הינה פסיכולוגית חיובית, חברתית הומניסטית המדגישה את הגורמים הפנימיים של התנהגות האדם: ערכים, אמונות, עמדות, מטרות, אינטרסים, תחושת משמעות אישית, תפיסת מציאות ושאיפה להגשמה עצמית. מטפלים אדלריאניים רואים את האדם באופן הוליסטי ומנסים להבין כיצד הוא נע בחייו.

על פי התפיסה האדלריאנית, ערכים כמו שוויון ערך, כבוד הדדי, אמונה בעצמו ובזולת, תרומה ומועילות, עידוד, התמקדות בחיובי ושיתוף פעולה, הינם עקרונות שהגשמתם ויישומם מאפשרים לאדם,לחוש סיפוק והגשמה בשלושת מעגלי החיים: עבודה, משפחה וחברה.