קורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

קורס ממונה בטיחות בעבודה במכללות במרכז

תקנות ארגון הפיקוח על העבודה (ממונים על הבטיחות), תשנ"ו, 1996, קובעות כי מקומות עבודה רבים (מפעלים המעסיקים מעל 50 עובדים, מעסיקים בחקלאות המעסיקים מעל 50 עובדים בו זמנית, מבצע בניה המעסיק, בעצמו או באמצעות קבלני משנה, 100 עובדים לפחות באתרי הבניה בו זמנית ועוד) מחויבים, על פי חוק, למנות ממונה על הבטיחות בעבודה. כיוון שאזור מרכז הארץ - הלא הוא לב ליבה של המדינה - הוא גם ביתם של תעשיות רבות, שלל מפעלים ושטחים חקלאיים - מכללות רבות החלו להציע קורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז - המאפשר לכם לקבל הכשרה מבוקשת זו קרוב למקום מגוריכם ועבודתכם.

קורס ממונה על הבטיחות בעבודה באזור המרכז יקנה לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום חשוב זה, היכול לתרום רבות למניעת פגיעות חמורות בעובדים. לימודי ממונים על הבטיחות בעבודה במכללות במרכז הינם בפיקוח משרד הכלכלה והתעשייה (משרד התמ"ת לשעבר) כך שאתם יכולים להיות בטוחים כי תזכו להכשרה מקצועית איכותית, מלאה ושלמה. אז אם גם אתם מתעניינים בקורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז - הגעתם למקום הנכון: כאן תוכלו לקרוא מידע חשוב אודות הלימודים בקורס הכשרת ממונים על הבטיחות בעבודה במכללות במרכז. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז

כידוע, כמעט כל מקום עבודה טומן בחובו סיכונים בטיחותיים - ומקומות עבודה הכוללים עבודה בגובה, תפעול מכונות גדולות ומסוכנות או כלי עבודה חדים - כגון עבודה בתעשייה, בבניין ובחקלאות - טומנים בחובם סיכונים בטיחותיים רבים במיוחד, ולמעשה - אחת למספר חודשים אנו עדים לתאונות עבודה קשות ומצערות, אשר את חלקן ניתן היה למנוע. על כן - חשיבותו של ממונה על הבטיחות בעבודה - איש המקצוע האחראי על העברת הדרכות לעובדים, הרחקת סיכונים ממקום העבודה וכיו"ב - הינה גדולה במיוחד, שכן ביכולתו לתרום רבות למניעת תאונות.

לאור חשיבות זו, תקנות ארגון הפיקוח על העבודה מחייבות מעסיקים מסוימים להכשיר ממונים על הבטיחות - אנשי מקצוע אשר קבלו הכשרה בתחום. כמו כמעט כל תחום לימודים אחר - ניתן למצוא גם את קורס ממונה על הבטיחות בעבודה במכללות המרכז - כך שאתם יכולים ללמוד קורס חשוב זה מבלי להתרחק יתר על המידה מאזור מגוריכם. להלן תוכלו לקרוא שלל פרטים חשובים אודות לימודי ממונים על הבטיחות בעבודה באזור המרכז - מהם תנאי הקבלה לקורס, כמה זמן נמשכים הלימודים בו ועוד. 
קורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז?

קורס ממונים על הבטיחות בעבודה באזור המרכז מיועד לתושבי מרכז הארץ, אשר כבר צברו ניסיון מעשי בעבודות רלוונטיות, המעוניינים לקבל הכשרה מקצועית איכותית לביצוע תפקיד חשוב ומציל חיים זה. 

אם אתם מתעניינים בלימודי ממונה בטיחות בעבודה במרכז - אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים במרכז: קורס מדריכי עבודה בגובה, קורס מנהלי עבודה בתעשייה, קורס עזרה ראשונה וכו'. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז?

תנאי הקבלה לקורס ממונה בטיחות בעבודה באזור המרכז כוללים דרישות להשכלה וניסיון תעסוקתי רלוונטי: בוגרי תואר ראשון בהנדסה או תואר ראשון בתחומי הטכנולוגיה והמדעים המדויקים נדרשים לניסיון תעסוקתי רלוונטי של שנתיים לפחות על מנת להתקבל ללימודים, ואילו הנדסאים, טכנאים ומנהלי עבודה - נדרשים לניסיון תעסוקתי רלוונטי של שלוש שנים לפחות על מנת להתקבל לקורס. כמו כן, חלק מהמכללות אף מקיימות ריאיונות קבלה אישיים, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודי התחום ולעיסוק בו. 
קורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים הלימודים לקורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז?

הלימודים בקורס ממונה בטיחות וגיהות בעבודה במרכז כוללים, בדרך כלל, בין 300 ל-350 שעות לימוד אקדמיות (עיוניות ומעשיות) והם נמשכים בין ארבעה לעשרה חודשים, בהתאם למתכונת הלימודים בקורס (מספר מפגשי הלימוד בשבוע ואורכו של כל מפגש). 

כיוון שלימודי ממונים על הבטיחות בעבודה במרכז מיועדים, בראש ובראשונה, לאנשים עובדים - משקיעות המכללות מאמצים ניכרים בהתאמת מתכונת הלימודים לנרשמים - ועל כן תוכלו למצוא קורסים המתנהלים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, לצד מסלולי הלימוד הרגילים, הכוללים לימודים בדעות הבוקר והצהריים. 

מה הם נושאי הלימוד לקורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז?

קורס ממונה על הבטיחות בעבודה במכללות במרכז משלב בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות - המקנות לבוגרים את הידע העדכני ביותר בתחום, לצד שלל תרגולים והתנסויות מעשיות - לרבות יציאה לימי סיור מקצועיים ועבודה על פרויקט גמר מעשי (בחלק מהמכללות) - המקנים לבוגרים את הכלים היישומיים והמיומנויות המעשיות הדרושים לממונה על הבטיחות בעבודה. 

בין נושאי הלימוד בקורס: המערכת החוקית והמשפטית - חוקים ותקנות, המערכת הארגונית - גופים ומוסדות, ארגון וניהול בטיחות וגהות, סיכונים כלליים ומכאניים, היגיינה תעסוקתית וארגונומיה, בטיחות בשימוש בחומרים כימיים ובטיחות באש, תנאים סביבתיים, תהליכים מיוחדים, הדרכת עובדים, חקירת תאונות, הכנת תיקי בטיחות, שימושי מחשב וסדנת אינטרנט ועוד.

איזו תעודה מקבל בוגר קורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז?

בוגרי קורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (חובת נוכחות בשיעורים, הגשת פרויקט גמר, מעבר מבחנים וכו') יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

מה הם אפשרויות המשך ללימודים לקורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז?

בוגרי קורס ממונה בטיחות בעבודה באזור המרכז יכולים להמשיך ולהתפתח מקצועית בתחום הבטיחות על ידי פנייה לקורסים נוספים: קורס ממונה בטיחות אש, קורס מדריכי עבודה בגובה, קורס מדריכי בטיחות וכיו"ב. 

מה הם אפשרויות התעסוקה לקורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז?

לאחר סיום הלימודים בקורס ממונים על הבטיחות בעבודה במרכז וקבלת ההסמכה ממשיכים רוב הבוגרים לעבוד במקום עבודתם הנוכחי - רק שכעת נוסף תחום אחריות חשוב נוסף לתפקידיהם - ועובדה זו באה לידי ביטוי, פעמים רבות, גם במשכורתם. חלק מהבוגרים פונים לחיפוש מקומות עבודה חדשים - והסמכתם החדשה כממונים על הבטיחות בעבודה - יכולה לתרום רבות לסיכויי קבלתם לעבודה מתאימה.
מודעה
מחפש קורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז?
מחפש קורס ממונה בטיחות בעבודה במרכז?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק חפר - בין חדרה לנתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מכללות בפריסה ארצית
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה