קורס גישור באזור ירושלים

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי גישור במכללות בירושלים

ירושלים הנה עיר ייחודית וקדושה. היא מציעה מגוון רחב של אטראקציות, מקומות קדושים, אווירה ייחודית, מגוון רחב של אנשים, מקומות בילוי, בתי קפה, מסעדות, תחבורה ציבורית נגישה ונוחה ומסודות לימוד רבים. לימודי גישור בירושלים מכשירים סטודנטים לעבודת גישור, יישוב סכסוכים, סכסוכי גירושין, סכסוך על רקע עסקי ועוד. מתוך עומס על מערכת בתי המשפט הציבור זקוק לאנשים כמו מגשרים, אנשי מקצוע בתוך משפטי אשר יגיעו לפסיקה, יכוונו למטרה משותפת ויגיעו לעמק השווה. לימודי גישור בירושלים מספקים את כל התנאים ללימודים מהנים, מאתגרים ומעניינים. תזכו להכיר את העיר בזווית אחרת ונקודת מבט מספסל הלימודים. בירושלים תמצאו מגוון של מוסדות לימוד בתחומים שונים ביניהם לימודי גישור. הצורך בלימודי גישור הגדיל את היצע הלימודים בערים מרכזיות ביניהן ירושלים. ללמוד בירושלים הינה חוויה חד פעמית המערבת תרבות, היסטוריה וחברה. לימודי גישור בירושלים פותחים אפשרויות תעסוקה רבות בנוסף ללימודים מבוקשים ומרתקים. ירושלים מציעה מגוון רחב של לימודים, מקומות קדושים, מסעדות מהטובות בעולם, מרכזי קניות ומוסדות לימוד ברמה גבוהה ובאיכות שלא הכרתם. בנוסף, אם אתם מעוניינים בלימודי גישור, אבל אתם עדיין לא יודעים היכן, כדאי לכם לקרוא על לימודי גישור. דבר נוסף שכדאי לכם לדעת הוא שקיימים סוגים שונים של לימודי גישור כגון: קורס גישור בגירושיןקורס גישור במשפחהקורס גישור מעשילימודי גישור מיישבי סכסוך ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גישור באזור ירושלים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גישור באזור ירושלים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי גישור בירושלים

לימודי גישור בירושלים מקנים את כל הכלים לעבודת גישור אתית, ערכית, מקצועית ויעילה. במהלך הלימודים תלמדו שיטות גישור בנושאים מגוונים ביניהם גירושין, סכסוך על רקע עסקי, סכסוך על רקע חברי, סכסוך על רקע משפחתי ועוד. הגישור מציע פתרון ללא עירוב מערכת בתי המשפט אך כמובן תחת פיקוחה. המגשר מסייע בהגעה לעמק השווה ובמציאת פתרון. לימודי גישור בירושלים מציעים מגוון רחב של תכנים ברמה גבוהה, דיני חוזים, אתיקה מקצועית, חוקי משפט, מציאת פתרון, ניהול הליך גישור, ניהול משא ומתן, שיח, הקשבה ועוד. תפקידו של המגשר לשמש כשופט בין שני צדיים שאינם רוצים לפנות לבית משפט. לעיתים בתי משפט מנהלים תיק לאורך זמן ארוך דבר המבזבז גם כספים רבים על עורכי דין. בתי משפט בישראל מסמיכים מגשרים לטובת פתרון בין שני צדדים באופן הטוב ביותר והיעיל ביותר. לימודי גישור בירושלים מהווים מעמודי התווך בתחום ובונים בסיס למקצוע מבוקש ומחוזר בשוק העבודה.
קורס גישור באזור ירושלים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

לימודי גישור בירושלים - מקום קדוש ללמוד בו

בישראל קיים מחסור של מגשרים. לימודי גישור בירושלים מכשירים את הסטודנטים לעבודת גישור מקצועית. בירושלים תוכלו למצוא מגוון רחב של מוסדות לימוד המציעים את לימודי הגישור תוך כדי התמקדות בתכנים רבים הנותנים בסיס של ידע רב למגשרים. חיוני שהלומדים בלימודי גישור יהיו בעלי ידע אישי רב, שירחיבו אופקים, ישכילו ללמוד גם לאחר סיום הלימודים, יצאו לימי עיון, כנסים, השתלמויות ויתנו את השירות המקצועי ביותר עבור הלקוחות. לימודי גישור בירושלים מושכים סטודנטים רבים מכל הארץ. הלימודים נלמדים באווירה תרבותית, חברתית והיסטורית. תזכו להכיר את העיר בצורה אחרת, לתייר בה ולהתרשם מיופיה. ירולשים מציעה מגוון רחב של מקומות תעסוקה ובילוי.

מהו שכרו של מגשר?

לימודי גישור בירושלים מספקים את כל השיטות והמיומנויות למגשרים לעתיד. לימודי גישור משולבים לימודים עיוניים ולימודים מעשיים, תוך כדי התמקדות בפרקטיקה, סימולציות הבחנות בין סכסוכים ועוד. חשוב מאוד לתרגל את הליכי הגישור על מנת להתמודד עם כל סיטואציה של הלקוחות. משכורתו של מגשר תלויה בוותק וניסיון המגשר. המשכורת ההתחלתית נעה בין 7000- 10000 שח ואילו משכורת עבור ניסיון של למעלה מחמש שנים יכולה להגיע אף ל12000 שח. כמובן שהכל תלוי בכם, הרצון שלכם ללמוד, להרחיב ידע ולהתנסות. כמו כן לימודי גישור יתאימו לאנשים שרוצים ללמוד לטובת הכשרה אישית ללא כוונת עיסוק במקצוע. לימודי גישור בירושלים יתאימו לאנשים המחפשים נתיב קריירה חדשה או קריירה נוספת. כמו כן לימודי גישור אינם תחליף ללימודי משפטים. ביסום לימודי גישור תוכלו לגשת למבחני הסמכה מטעם משרד המשפטים המפקחים על עבודתם של המגשרים. רק לאחר סיומם בהצלחה תוכלו לקבל תעודת גמר ואישור המסמיך אותכם לגשר. לימודי גישור בירושלים מכשירים מגשרים ברמה מקצועית גבוהה ואיכותית. פנו עוד היום לרשימת מוסדות המציעים לימודי גישור בירושלים ובידקו תנאי קבלה ודרישות ראשוניות.
קורס גישור באזור ירושלים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מודעה
מחפש קורס גישור באזור ירושלים?
מחפש קורס גישור באזור ירושלים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, הכפר הירוק, חיפה, רחובות, מודיעין
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה