קורס גישור בסיסי

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי גישור בסיסי

חיים הרמוניים ונטולי סכסוכים הם פנטזיה של אנשים רבים. כולנו רוצים להתנהל על מי מנוחות ולמצוא תמיד פתרונות שטובים לכל הצדדים. למרבה הצער, במקרים רבים - קשה להגיע לפתרונות טובים ונוצרים קונפליקטים שמגיעים לבית המשפט. כאן נכנס לתמונה המגשר - שיכול לטפל בסכסוכים משפטיים רבים - החל מסכסוך שכנים ועד לגירושין.

כדאי שתדעו - קיימת בארץ ובעולם הגרה הולכת וגוברת בחשיבותו של הגישור ככלי יעיל לפיתרון סכסוכים, כך שהדרישה למגשרים מקצועיים עולה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גישור בסיסי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גישור בסיסי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס גישור בסיסי

במרבית מדינות העולם המערבי קיימת הערכה רבה למוסד המגשר. מגשרים ומגשרות ברחבי העולם מסייעים להציע פתרונות ולהעביר מידע בין שני צדדי הסכסוך וכן לנסח הסכם סופי שכל הצדדים יהיו מסופקים ממנו ויסכימו לחתום עליו. מצופה מהמגשר להיות מקצועי, סבלני ותמיד נייטרלי.

לא מספיק להיות בעל יחסי אנוש מעולים כדי לעבוד כמגשר, אלא צריך להיות בקיאים בתחומי הסכסוכים השונים וכן להכיר היטב את המערכת המשפטית והחוקים השונים.
קורס גישור בסיסי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה לומדים בקורס גישור בסיסי?

תכנית הלימודים משתנה ממוסד למוסד ומעת לעת, עם זאת כל המוסדות שואפים להכשיר במסגרת קורס גישור בוגרים אשר בקיאים בהליך הגישור וכן יודעים לבצע היטב את תפקידי הגישור השונים במסגרת קונפליקטים שונים. בין התכנים המשתנים שמוצעים בקורס:טכניקות שכנוע יעילות, מיומנות וטכניקות גישור, טכניקות הרגעה, בחירת אלטרנטיבות, טקטיקות הקשבה, אקטיבית, אופני הצגת עמדות, יישומי גישור ועקרונות המשא ומתן.

במסגרת הקורס תוכלו ללמוד כיצד ליישב סכסוכים בין שכנים, אזרחים למועצות מקומיות, נותני שירות ללקוחות, בני זוג, יורשים ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס גישור בסיסי?

בניגוד לאמונה המוטעית, מגשרים לא זקוקים להיות משפטנים, כך שניתן להתחיל קורס גישור גם אם אין לכם שום רקע בלימודי משפטים. רבים שעוסקים בגישור באופן מקצועי מאמינים כי מגשרים טובים מביאים לתהליך הגישור את נסיון חייהם העשיר, בין אם הוא מתחום הפסיכולוגיה, הכלכלה וכן הלאה.

בעבר היו בישראל תקנות של בתי המשפט שמגדירות את הדרישות ממגשר מוסמך - לפי תקנות אלו, שכבר אינן בתוקף, מגשר צריך להשלים קורס הכנה עיוני ומעשי בגישור וכן להיות בעל תואר ממוסד אקדמי מוכר וותק מקצועי של חמש שנים לפחות בתחום התמחותו. כיום לא קיימת הגבלה חוקית, כך שרבים יכולים לעסוק בגישור ללא הגבלה.
קורס גישור בסיסי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לקורס גישור בסיסי?

במידה והתעניינת בתחומי הגישור, ייתכן כי לימודי משפטים הינם יכולים לעניין אתכם במידה רבה ביותר. הלימודים הינם נפרשים על פני 3 שנים וחצי, אשר בסופם יוכלו הלומדים להשתלב במשרדי עורכי דין שונים לשם ביצוע סטאז'.

תחום לימודים אחר, הינו קורס בוררות, אשר בשונה מגישור, איננו עוזר לצדדים להגיע לידי החלטה, אלא, מחליט בסופו של דבר בשביל הצדדים את ההחלטה שתשקף את הממוצע הניטראלי בין שתי דעותיהם.

במה עוסקים בוגרי קורס גישור בסיסי?

כיום רבים בוחרים להשתלב בלימודי גישור גם אם אינם מעוניינים לעבוד כמגשרים - הכלים הנלמדים בקורס יכולים לסייע לאנשי מקצוע ממבחר תחומים כדי לייעל את עבודתם ולרכוש כלים יישומיים לפתרון קונפליקטים.

החומר הנלמד בקורס יכול לסייע למנהלים, כלכלנים, עובדי מדינה ועוד... כך שכדאי לקחת בחשבון את הקורס גם אם אתם לא בהכרח מעוניינים בהסבת מקצוע לגישור.
מודעה
מחפש קורס גישור בסיסי?
מחפש קורס גישור בסיסי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, הכפר הירוק, חיפה, רחובות, מודיעין
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה