כמה מרוויחים מגשרים?

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

כמה מרוויחים אחרי קורס גישור במכללות?

גישור הינו תחום מבוקש מאוד בעקבות העומס על מערכת בתי המשפט בישראל. למעשה באמצעות גישור ניתן לפתור סכסוכים בין שני צדדים שאינם מגיעים להסכמה עסקית, משפחתית, חברתית ועוד. לימודי גישור מקנים את כל הכלים לטובת עיסוק בתחום ואת כל המיומנויות הנדרשות לטובת המקצוע. במהלך הלימודים תיחשפו למגוון של קורסים העוסקים בדינים, הליך הגישור, חוזים, אסטרטגיה, פתרונות, יישוב סכסוכים, ניהול משא ומתן, מיומנויות הקשבה, דיבור, ערכים אתיים ועוד. שכרו של מגשר בישראל משתנה על פי ניסיון והוותק. מגשרים ותיקים בתחום כמובן ישתכרו בהתאם אך גם המתחילים יכולים להציב שכר שעתי יחסית גבוה עבור הלקוחות. מגשרים יכולים להיות עצמאיים או שכירים במשרדי עורכי דין. בכל מקרה שכרם נקבע על פי ניסיונם האישי והוותק בתחום. המגשר יכול להחליט על שכר לשעה, שכר עבור כל תקופת השירות ועוד. תחום הגישור בארץ מציע מגוון רחב התמחויות על מנת שתוכלו לבחור את ההתמחות המתאימה לכם. השכר שלכם הוא פועלה היוצא של העבודה שתעשו. בואו להיחשף למקצוע מאתגר בעל יתרונות כספיים מובהקים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות כמה מרוויחים מגשרים??
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על כמה מרוויחים מגשרים??
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

כמה מרוויח מגשר בישראל?

לימודי גישור מאוד מבוקשים ובישראל אף חסרים מגשרים. בעקבות העומס במערכת בתי המשפט, הצדדים המסוכסכים פונים למגשר שיתן את פסק דינו לאחר הליך גישור, נסיון להגיע לעמק השווה והקשבה מרובה. מגשרים מתחילים מרוויחים בין 7000-8000 שח לחודש כאשר מדובר בניסיון עד 5 שנים. במידה ושנות הניסיון עולות על חמש שנים, ירוויח המגשר בישראל בין 8000- 10000 שח לחודש. חשוב לזכור כי הנתון יכול להשתנות בעיקר כשיש תחרות או ביקוש רב למגשרים. מגשר בישראל מרוויח משכורת נאה.
כמה מרוויחים מגשרים?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה היתרונות בלימודי גישור?

גישור זו דרך משפטית נוספת להכריע בסכסוכים כאשר הוא נעשה מול אדם מוסמך לגישור שעבר את מבחני ההסכמה של משרד משפטים.מגשרים מחזיקים בעמדה של קבלת החלטות ויש להם אחריות אדירה המוגשת להם לשולחן. הסכסוכים יכולים להיות בתחומים רבים ביניהם תחומים עסקיים, משפחתיים וחברתיים. מגשר טוב ידע להתמודד עם כל תיק שמוגש לו. מגשרים תפקידם להקשיב לכל צד, גם בנפרד, לשאול שאלות נכונות, לנהל שיחה ומשא ומתן. עליו להיות אתי ומוסרי ולעבוד בכפוף לחוק על כן עליו להיות מודע לדינים וחוקי מדינת ישראל. שכרו של מגשר נקבע בהתאם למקצועיות שלו, ניסיון וותק. השכר כאמור משתנה ונקבע על פי המגשר עצמו או מקום עבודתו. בעקבות מחסור במגשרים בישראל קיים ביקוש והביקוש למעשה יכול להביא לשכר גבוה בהתאם.

במה עוסקים בוגרי קורסי גישור?

לימודי גישור מהווים הליך משפטי לכל דבר. הגישור מתאים לאנשים מגדילי ראש, מקבלי החלטות, בעלי ביטחון, רהוטים, אוהבי אתגרים, אחראיים ורציניים. גישור מתאים לאנשים שרוצים לפתוח בקריירה חדשה, לפתוח בקריירה נוספת או להעשיר ידע בתחום. לימודי משפטים לא נגישים לכולם בעקבות תנאי קבלה גבוהים, עלות וזמן. על כן תוכלו לגשת ללימודי גישור כלימודי תעודה ולעבוד בתחום המשפטי בתור מגשרים. המשכורת של מגשר בישראל מאוד נאה גם בתחילת הדרך.
כמה מרוויחים מגשרים?
קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מודעה
מחפש כמה מרוויחים מגשרים??
מחפש כמה מרוויחים מגשרים??
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: צפת
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: כרכור, ירושלים, הכפר הירוק, חיפה, רחובות, מודיעין
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה