לימודי טכנולוגיות מערכות למידה

נמצאו עבורך 7 מוסדות לימודים:

תואר ראשון בטכנולוגיות למערכות למידה

אם אתם אוהבים חידושים ואתגרים, אם הטכנולוגיות החדישות ועולם הניו מדיה מושכים אתכם ואם אתם מעוניינים להשפיע על עיצוב עתידו של עולם ההוראה וההדרכה – ייתכן כי לימודי תואר ראשון בטכנולוגיות למידה יתאימו לכם עד מאד.

לימודי תואר ראשון בטכנולוגיות למערכות למידה, המשלבים בין עולמות החינוך, ההדרכה וההוראה לעולם המחשבים וההייטק, מיועדים להכשרת אנשי מקצוע בעלי מומחיות בעיצוב, פיתוח וניהול מערכות הוראה והדרכה עתירות טכנולוגיה. לימודים מאתגרים אלו יכשירו את בוגריהם במיטב הידע והכלים הרלוונטיים לתחום מרתק וחדשני זה. בואו לקרוא מידע נוסף אודות לימודי התואר בטכנולוגיות למידה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות לימודי טכנולוגיות מערכות למידה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על לימודי טכנולוגיות מערכות למידה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי

הטכנולוגיות של המחשב והאינטרנט הביאו למהפכה בדרך שבה בני אדם מתקשרים ביניהם, משיגים מידע ועושים שימוש במידע. לשינויים הללו יש השפעה מכרעת על (כמעט) כל תחומי החיים, ובין היתר גם על תחומי ההוראה והלמידה. לאור שינויים אלו התפתח בשנים האחרונות תחום חדש – טכנולוגיות למערכות למידה, אשר העוסקים בו אחראים על פיתוח, עיצוב, ניהול והטמעת מערכות הוראה והדרכה עתירות טכנולוגיה כמו מערכות למידה מרחוק ומשחקים לימודיים, לדוגמא.

תחום מאתגר זה דורש ידע רב ושלל כלים, ועל כן המעוניינים להשתלב בו נדרשים להכשרה איכותית, בה ניתן לזכות באמצעות לימודי תואר ראשון בטכנולוגיות למערכות למידה, המוצע לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ.
לימודי טכנולוגיות מערכות למידה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד תואר ראשון בטכנולוגיות למערכות למידה?

לימודי תואר ראשון בטכנולוגיות למערכות למידה מיועדים לאנשים חובבי חידושים ואתגרים, המעוניינים לעצב ולהשפיע על עתיד עולם ההוראה וההדרכה. הלימודים מתאימים למי שרואה בחינוך, הוראה והדרכה שליחות, כמו גם למי שטכנולוגיות חדישות ועולם הניו-מדיה מושך אותו.

הלימודים מתאימים במיוחד לאנשי חינוך והוראה המחפשים כיווני התפתחות חדשים, כמו גם למי שמגיע מתחומי המחשוב וההייטק – כגון מפתחי אפליקציות, לדוגמא, המחפשים התמחות ייחודית, מרתקת ומלאת סיפוק.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי טכנולוגיות למערכות למידה?

תנאי הקבלה ללימודי טכנולוגיות למערכות למידה כוללים, בדרך כלל, דרישה לתעודת בגרות מלאה ולציון פסיכומטרי תקף, אך מכללות אחדות מאפשרות גם קבלה ללא פסיכומטרי – ועל סמך ממוצע הבגרות בלבד. כמו כן, לעיתים נערכים מבחני קבלה ייעודיים או ראיונות קבלה – על מנת לסנן את המועמדים המתאימים והטובים ביותר בתחום.

ברב המכללות לא נדרש ידע או ניסיון בתכנות או במחשוב על מנת להתקבל ללימודים, וגם ניסיון בהוראה והדרכה אינו מהווה תנאי סף לקבלה.

תנאי הקבלה ללימודי תואר ראשון בטכנולוגיות למידה ב-HIT מכון טכנולוגי חולון, לדוגמא, כוללים דרישה לתעודת בגרות מלאה, פסיכומטרי בציון 550 לפחות ומעבר של ריאיון אישי. בעלי ממוצע 102 ומעלה בבגרות אינם נדרשים להציג ציון פסיכומטרי.
אם גם אתם מעוניינים להשתלב בלימודים חדשניים אלו, אך חוששים כי לא תעמדו בתנאי הקבלה – אל ייאוש! אתם יכולים להעלות את סיכויי הקבלה שלכם בעזרת לימודים במכינה קדם-אקדמית, או לימודים בקורס השלמת ושיפור בגרויות וקורס הכנה לפסיכומטרי.
לימודי טכנולוגיות מערכות למידה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי טכנולוגיות למערכות למידה?

הלימודים בתואר ראשון בטכנולוגיות למידה נמשכים שלוש שנים. במטרה להקל על אנשים עובדים ליהנות מהלימודים המרתקים – מכללות אחדות מציעות אפשרות ללימודים בשעות אחר הצהריים והערב (וימי שישי בבוקר). מסלול לימודים זה מאפשר לשלב, בנוחות יחסית, עבודה ולימודים.

מה לומדים בתואר ראשון בטכנולוגיות למערכות למידה?

תכנית הלימודים בתואר בטכנולוגיות למערכות למידה היא עשירה ומגוונת, ומשלבת בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים לבין שלל תרגולים והתנסויות מעשיות – לרבות ביצוע של פרויקט גמר.

בין הנושאים הנלמדים במהלך התואר: פסיכולוגיה ותיאוריות למידה, מבוא לסוציולוגיה של עידן המידע, ארגון וייצוג ידע, סביבות לימוד אינטראקטיביות, למידת חקר מבוססת מחשב, מדידה והערכת הישגים, גישות וכלים להוראה מרחוק, טכנולוגיה להדרכה ולמידה בארגון, מבוא למחשבים ותקשוב, טכנולוגיות במדיה חדשה, מבוא למידענות, מבוא לתכנות, מבוא לבסיסי נתונים, ניהול ידע בארגונים, ניתוח מערכות, ניהול פרויקטים, מבוא לתקשורת חזותית, מבוא לסביבות אינטראקטיביות, גרפיקה ממוחשבת, פיתוח אתרי אינטרנט, עיצוב ממשק משתמש, וידאו - תכנון, הפקה ובימוי, אנימציה - תכנון ויישום, פיתוח ועיצוב סביבות אינטראקטיביות ועוד.

איזה תעודה מקבלים בוגרי טכנולוגיות למערכות למידה?

בוגרי התואר, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת בוגר תואר ראשון – BA בטכנולוגיות למידה, מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

במה עוסקים בוגרי טכנולוגיות למערכות למידה?

בוגרי לימודי תואר ראשון בטכנולוגיות למערכות למידה יוכלו להשתלב במגזר הפרטי והציבורי בתפקידי פיתוח ועיצוב, ייצור ושיווק בחברות היי טק, בארגונים ובמוסדות המתמחים בפיתוח אמצעי למידה והדרכה עתירי טכנולוגיה ובהדרכה בטכנולוגיות של למידה מרחוק, ובתפקידי ניהול ופיתוח הדרכה בארגונים. בנוסף לכך, הבוגרים יוכלו להשתלב במערכת החינוך בתפקידי פיתוח, הטמעה והדרכה בכל המסגרות החינוכיות המציעות לימודים מקוונים ולימודים מרחוק. 

מה הם לימודי המשך לבוגרי טכנולוגיות למערכות למידה?

בוגרים אשר יבחרו להמשיך ולצבור מומחיות בתחום יוכלו להמשיך ללימודי תואר שני בטכנולוגיות למידה, או לפנות ללימודי תעודה שיקנו להם שלל כלים מעשיים – כגון לימודי פיתוח אפליקציות לאייפון או לימודי פיתוח משחקי מחשב, לדוגמא.
מודעה
מחפש לימודי טכנולוגיות מערכות למידה?
מחפש לימודי טכנולוגיות מערכות למידה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר טוביה - סמוך לקרית מלאכי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר טוביה - סמוך לקרית מלאכי
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: עמק יזרעאל
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה