תואר ראשון במשפטים באזור השרון

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
תואר ראשון במשפטים באזור השרון
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות תואר ראשון במשפטים באזור השרון?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על תואר ראשון במשפטים באזור השרון?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מכללות למשפטים בשרון

אם אתם גרים באזור השרון – הרצליה, כפר סבא, נתניה, הוד השרון וערים ויישובים אחרים באזור, וברצונכם ליהנות מלימודים מרתקים באחד החוגים המבוקשים והיוקרתיים באקדמיה – חוג שיכיר לכם את עולם הצדק והמשפט – ויכין אתכם לקריירה מרתקת, מאתגרת ורווחית כעורכי דין, יועצים משפטים – או עובדים בתחומי הניהול והעסקים – לימודי משפטים באזור השרון מיועדים עבורכם! לימודים אלו יקנו לכם את מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום חשוב ומרתק זה, ובחלק מהמכללות בשרון אף תוכלו לבחור במסלול התמחות מרתק (התמחות במשפט פלילי, התמחות במשפט מסחרי, התמחות בדיני נדל"ן ועוד) - וליהנות מלימודים המתמקדים בדיוק בנושאים המושכים את ליבכם ביותר. 

אם תבחרו ללמוד תואר ראשון במשפטים באזור השרון תיהנו לא רק מלימודים במכללות איכותיות ובעלות מוניטין רב, הסמוכות אל אזור מגוריכם, אלא גם משלל היתרונות הנלווים למגורים בשרון – אווירה פסטורלית ונעימה, מגוון מקומות בילוי – וכמובן – קירבה לעיר הגדולה, תל אביב, על שלל פיתוייה. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי תואר ראשון במשפטים באזור השרון - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא מידע נוסף ושלל פרטים חשובים אודות לימודי משפטים במכללות בשרון. 
יועצת לימודים
לימודים

ייעוץ לימודים חינם

רוצה פרטים אודות תואר ראשון במשפטים באזור השרון?

שירות אישי חינם!

רוצה לקבל מידע על תואר ראשון במשפטים באזור השרון?

מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש

מידע כללי אודות לימודי משפטים באזור השרון

כידוע, כמעט כל אמא יהודיה שואפת כי ילדיה יפנו ללימודי משפטים או רפואה - וכנראה יש שמץ של אמת בקלישאה זו, שכן לימודי המשפטים הינם אחד ממסלולי הלימוד המבוקשים ביותר בישראל כבר שנים רבות. כיוון שכך - מכללות רבות, בכל קצוות הארץ, מציעות לימודי תואר ראשון במשפטים, וכמובן כי מקומו של השרון לא נפקד - וכמה מן המכללות המובילות בתחום ממוקמות בשרון - בהרצליה, בנתניה וביתר ערי ויישובי הסביבה. 

אזור השרון, המתפרש מנחל הירקון בדרום ועד נחל אלכסנדר בצפון ומהים התיכון במערב ועד הרי השומרון במזרח, הינו אחד מהאזורים המרכזיים בישראל - ובחלקו הגדול מיושב על ידי אוכלוסיה חזקה, מאשכולות סוציו אקונומיים גבוהים. ברור, אם כן, כי רמת החינוך בו היא גבוהה - וגם החינוך הגבוה בו נחשב לאיכותי במיוחד, הודות למספר מכללות מובילות הממוקמות בשרון. לימודי משפטים במכללות בשרון מציעים לכם הזדמנות פז ללימודים איכותיים במיוחד, מטובי המרצים ואנשי המקצוע בתחום - וכל זאת בלי להתרחק יותר מידי מאזור מגוריכם. 

קהל יעד

הלימודים בתואר ראשון במשפטים בשרון מיועדים, כמובן, לתושבי האזור (רמה"ש, הרצליה, רעננה, כפ"ס, הוד השרון, נתניה וכו') החולמים להיות עורכי דין, או מעוניינים להצטרף ללימודים יוקרתיים אלו, על מנת להשתלב, לאחר מכן, בעולם העסקים. הלימודים מתאימים, כמובן, גם לתושבי יתר חלקי הארץ - המעוניינים ליהנות מלימודי משפטים איכותיים במכללות המובילות בתחום. 

אם אתם מתעניינים בלימודי משפטים לתואר ראשון באזור השרון - אולי תגלו עניין גם בלימודי מנהל עסקים בשרון, לימודי פסיכולוגיה בשרון, לימודי כלכלה בשרון, לימודי סיעוד בשרון וכיו"ב. 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודי משפטים בשרון נחשבים גבוהים יחסית, שכן מדובר בחוג מבוקש ויוקרתי למדי. בדרך כלל נדרשים המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה וציון פסיכומטרי תקף – אך מכללות רבות מאפשרות להתקבל גם ללא ציון פסיכומטרי – אלא על סמך ציוני הבגרות בלבד. לעיתים אף נדרשים המועמדים להיות בעלי רמה גבוהה באנגלית, ולעבור ראיון קבלה ומבחני התאמה, על מנת להתקבל ללימודים.

תנאי הקבלה ללימודי משפטים במרכז האקדמי שערי מדע ומשפט, לדוגמא, כוללים את הדרישות הבאות: תעודת בגרות ישראלית או תעודה שוות ערך ממוסדות תיכוניים בחו”ל בציון משוקלל של 90 ומעלה, בעלי אנגלית ברמה של 4 יח"ל בציון של 70 ומעלה ומעבר מוצלח של מבחן התאמה. מועמדים אשר עברו בחינה פסיכומטרית וציונם 580 ויותר יהיו פטורים ממבחן התאמה.

מועמדים שאינם עומדים בתנאי הקבלה המופיעים מעלה, יידונו בפני ועדת קבלה ויצטרכו לעבור בנוסף גם ראיון אישי.

אם אינכם עומדים בתנאי הקבלה – אל חשש! אתם יכולים להצטרף ללימודים במכינה קדם אקדמית – וכך להעלות פלאים את סיכויי הקבלה שלכם.

משך לימודים

לימודי משפטים בשרון נמשכים, בדרך כלל, בין שלוש וחצי לארבע שנים, וחשוב לזכור כי לאחר סיום התואר עוד יהיה עליכם להתמחות במשרד עורכי דין מוכר למשך שנה (לפחות) – אם ברצונכם לגשת למבחני הלשכה ולקבל הסמכה כעורכי דין.

חלק מהמכללות בתחום מציעות לימודי משפטים לאקדמאים במסלולים מיוחדים, הנמשכים שלוש שנים בלבד. 

כיוון שרבים מהפונים ללימודי משפטים באזור השרון הם אנשים עובדים – מציעות מכללות רבות אפשרות למסלולי לימוד נוחים במיוחד, המתקיימים בשעות הערב ואחר הצהריים ובימי שישי בבוקר, כך שהסטודנטים יכולים לשלב, בקלות יחסית, לימודים לתואר יוקרתי ומבוקש זה עם עבודה במשרה מלאה (או כמעט מלאה).

נושאי לימודים

לימודי תואר ראשון במשפטים בשרון מעניקים לבוגריהם הכשרה איכותית במיוחד – והסטודנטים נהנים הן מהרצאות עיוניות ותיאורטיות מקיפות ומרתקות בתחום, ובחלק מהמכללות והאוניברסיטאות – גם מהתנסות מעשית מעשירה, הכוללת עבודה בקליניקות משפטיות, כך שהבוגרים לטעום מהעבודה בתחום כבר במהלך לימודיהם.

תכנית הלימודים לתואר במשפטים בשרון כוללת קורסי חובה וקורסי בחירה, ובחלק מהמכללות יכולים גם הסטודנטים לבחור מסלול התמחות שמעניין אותם במיוחד – התמחות במשפט פלילי, התמחות בדיני משפחה, התמחות במשפט מסחרי ועסקי, התמחויות בנושאי זכויות אדם ואזרח ועוד.

לעיתים קרובות כוללים לימודי משפטים באזור השרון את הנושאים הבאים: תורת המשפט, מקורות המשפט הישראלי, דיני חוזים, משפט ציבורי חוקתי, קניין רוחני, ניתוח כלכלי של המשפט, דיני משפחה וירושה, דיני עונשין, משפט ציבורי מנהלי, משפט בינלאומי, דיני תאגידים, דיני נזיקין, דיני קניין, משפט עברי, דיני ראיות, דיני מיסים, משפט בינלאומי פרטי, סדר דין אזרחי, סדר דין פלילי, דיני עבודה, אתיקה מקצועית, משפט הקהילה האירופית, מונחים משפטיים באנגלית, מחקר משפטי ועוד.

תעודה

לאחר סיום הלימודים בתואר ראשון במשפטים באזור השרון יזכו הבוגרים, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, לתעודת בוגר תואר ראשון במשפטים – LL.B, מטעם המכללה או האוניברסיטה בה הם השלימו את לימודיהם.

חשוב לזכור כי עליכם לסיים את חובת ההתמחות ולעבור בהצלחה את מבחני הלשכה - בטרם תוכלו לעסוק בעריכת דין. 

אפשרויות המשך לימודים

לימודי משפטים פותחים בפני הבוגרים שלל אופציות ללימודי תואר שני מרתקים - תואר שני במשפטים, תואר שני במנהל עסקים, תואר שני במדעי המדינה - וכמעט כל מסלול ללימודי תואר שני מעולם מדעי החברה ומדע הרוח. 

חלק מהבוגרים פונים גם ללימודי תעודה רלוונטיים - כלימודי גישור, לדוגמא. 

אפשרויות תעסוקה

בוגרי תואר ראשון במשפטים בשרון, אשר יסיימו את חובת ההתמחות ויעברו בהצלחה את מבחני הלשכה - יוכלו לעבוד כעורכי דין שכירים או עצמאיים. כן יוכלו הבוגרים לפנות לשלל עיסוקים אחרים - בין אם עיסוקים הקשורים ישירות לתחום הלימודים (כייעוץ משפטי, לדוגמא), ובין אם בתפקידי ניהול שונים - במגזר הפרטי והציבורי כאחד.
מודעה

מחפש תואר ראשון במשפטים באזור השרון?

מחפש תואר ראשון במשפטים באזור השרון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - נתניה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: הוד השרון
מוסדות לימוד בישראל
לימודים

השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!

התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת

מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש
מודעה
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש