קורס הונגרית

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס הונגרית
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הונגרית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הונגרית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי הונגרית במכללות

הונגרית, הלא היא שפתה הרשמית של הונגריה, היא שפה ממשפחת השפות האוראליות (אשר מקורן בהרי האוראל) והיא השפה המדוברת ביותר באירופה, שאינה נמנית על משפחת השפות ההודו-אירופיות (שכן האנגלית, הצרפתית, הרוסית, הגרמנית ורבות אחרות הן כולן הודו-אירופיות).
 
אם גם אתם מעוניינים ללמוד את השפה ההונגרית – מכל סיבה שהיא – תוכלו להירשם לאחד מהקורסים בתחום, המוצעים לכם על ידי מוסדות הלימוד המובילים. במידה ושפות אחרות מעניינות אתכם, תוכלו ללמוד גם הנדית, אנגלית, פורטוגזית, ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הונגרית?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הונגרית?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס הונגרית

הלימודים בקורס ההונגרית מיועדים לכל מי שמעוניין ללמוד שפה עשירה זו – בין אם לקראת לימודיו האקדמיים בהונגריה באוניברסיטאות או מכללות (וכיום ישראלים רבים בוחרים בלימודי רפואה בהונגריה), בין אם לצורך השתלבות בעסקים בהונגריה או יצירת קשרים עם אנשי עסקים וחברות הונגריות ובין אם לצורך העשרה אישית גרידא או לצורך טיול ברחבי הארץ הירוקה והיפה.

כמו כן, מתאימים הלימודים למי אשר שורשיו המשפחתיים הם בהונגריה, וברצונו לשוחח מעט עם זקני המשפחה בשפת ילדותם, ליצור קשר עם ענפי המשפחה שנותרו שם או להתחבר מעט לשורשיו העתיקים. כמו כן, מתאימים הלימודים לחובבי השפות באשר הם, המעוניינים להכיר גם שפה ייחודית זו.

מה הם תנאי הקבלה לקורס הונגרית?

תנאי הקבלה לקורס ההונגרית משתנים בין מוסד לימודים אחד למשנהו ובין מכללה אחת לרעותה, אך בדרך כלל פתוחים הלימודים לקהל הרחב וכל המעוניין ללמוד את השפה ההונגרית מוזמן ליהנות מהלימודים, ללא צורך לעמוד בשום תנאי קבלה.

אף על פי כן, בחלק ממוסדות הלימוד מיועדים הלימודים לבני 18 ומעלה בלבד. הקבלה לקורסים המתקדמים בהונגרית מיועדים, כמובן, לבעלי ידע קודם, ועל כן מכללות מסוימות עורכות מבחני מיון לפני קורס ההונגרית מתקדמים, על מנת לשבץ את התלמידים לקבוצות לימוד בעלות רמה אחידה.

מה משך קורס הונגרית?

משך הלימודים בקורסי ההונגרית השונים משתנה אף הוא בין מכללות ומוסדות לימוד בתחום: מרבית הקורסים הבסיסיים בהונגרית נמשכים בין שלושה חודשים לחצי שנה, ומיד בסיומם ניתן, כמובן, להמשיך לקורסים מתקדמים יותר – הנמשכים גם הם, בדרך כלל, מספר חודשים.

אם אתם מעוניינים להירשם לקורס הונגרית, אך חוששים כי לא תמצאו די זמן פנוי לכך, עקב סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות טובות עבורכם: חלק ממוסדות הלימוד מציעים אפשרות בחירה בין לימודי בוקר, לימודי ערב או לימודים בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים וסטודנטים עסוקים יכולים למצוא את הזמן המתאים להם ביותר על מנת ליהנות מהלימודים בקורס.

כמו כן, חלק ממוסדות הלימוד אף מציעים אפשרות ללימודים און-ליין (לימודים דרך המחשב), בהם אתם יכולים לקבוע לבד את מערכת השעות שלכם, וליהנות מלימודים איכותיים מהנוחות של ביתכם הפרטי.

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס הונגרית?

כאמור, קורסי ההונגרית מוצעים במגוון מתכונות, וכל אחד יכול למצוא קורס העונה על צרכיו ומטרותיו, ואשר מתאים לרמתו: אם אתם מעוניינים להתחיל לעשות עסקים בהונגריה או עם חברות הונגריות, תוכלו להצטרף לקורס הונגרית עסקית, אם אתם עומדים להתחיל ללמוד בהונגריה.

תוכלו להצטרף ללימודים המיועדים בדיוק לאנשים כמוכם, בתחומי הרפואה, הארכיטקטורה וכדומה. במידה ואתם מעוניינים להעשיר ידיעותיכם בשפה לצורך טיול – תוכלו להירשם לקורס הונגרית בסיסית, ואם אתם כבר יודעים קצת הונגרית – תוכלו ללמוד בקורס הונגרית למתקדמים, ללא לבזבז זמנכם על לימודי הבסיס.

כל הקורסים בתחום כוללים תרגולים רבים, העוזרים לתלמידים להשתלט על השפה במהירות, וחלק מהקורסים אף ידאגו להכשירכם ברקע על התרבות ההונגרית, המנהגים, עולם העסקים ההונגרי, מערכת ההשכלה בהונגריה וכיו"ב, כך שתוכלו לא רק לדעת את השפה, אלא גם להכיר את התרבות ההונגרית.

בסיום הלימודים יוכלו הבוגרים לדבר, לקרוא ולהבין הונגרית באופן שוטף פחות או יותר, בהתאם לרמת הקורס אותו הם בחרו ללמוד. בוגרי הקורס יוכלו לתקשר עם סביבתם בהונגרית, ולהבין את המתרחש סביבם. סטודנטים העומדים ללמוד בהונגריה ייהנו מקליטה קלה הרבה יותר במדינה, אנשי עסקים יוכלו להיתרם רבות בעסקיהם, ותיירים ייהנו אף הם מחוויית טיול פשוטה, מהנה ומובנת הרבה יותר.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎