קורסים בשוק ההון בתל אביב

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי שוק ההון במכללות בתל אביב

תל אביב נחשבת לבירה הכלכלית של ישראל. רוב הפעילויות והמסחריות והפיננסיות מתבצעות בעיר ללא הפסקה הזו. הבורסה לניירות ערך שבתל אביב, הינה חברה פרטית, בה מתבצע המסחר הבורסאי היום-יומי בישראל. "בעלי הבית" העיקריים בבורסה הינם בתי ההשקעות הגדולים בארץ, כמו גם הבנקים העיקריים. כל יום אנו שומעים במהדורות החדשות ברדיו ובטלויזיה, כי המסחר בבורסה הסתיים בעליות שערים של מספר אחוזים, או בירידות שערים. האנשים שמשקיעים בשוק ההון יהיו קשובים לתנודות האלה ויערכו שינויים בתיק ההשקעות שלהם בהתאם לכך.

אם אתם גרים בתל אביב וסביבתה (רמת גן, גבעתיים, רמת השרון, בת ים וכו') ואתם מעוניינים ליהנות מאפשרויות הרווח המפתות שמחכות למשקיעים וסוחרים בשוק ההון, או אם אתם כבר משקיעים וסוחרים בעלי ניסיון – ורוצים לרכוש ידע וכלים שיעזרו לכם לנהל השקעותיכם ביתר תבונה והצלחה – כדאי לכם להצטרף ללימודי שוק ההון בתל אביב, וליהנות מלימודים מעשירים (שאולי אף יעשו אתכם עשירים) ללא להתרחק מהבית או לצאת מהעיר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורסים בשוק ההון בתל אביב?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורסים בשוק ההון בתל אביב?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי שוק ההון בתל אביב

כל מי שגר באיזור תל אביב, יכול למצוא את המכללה שמתאימה לו ואת קורסי המבוא בשוק ההון, או הקורסים המתקדמים בנושא. זה נולד מהצורך להכשיר אנשי מקצוע רבים שיעבדו בחברות המסחר, בתי ההשקעות, או הבנקים הרבים באיזור מבוקש זה. תל אביב מהווה אבן שואבת לצעירים רבים מרחבי הארץ, שרוצים לנסות את מזלם בעיר הגדולה. בכדי להצליח להחזיק את עצמם בעיר בה שכר הדירה גבוה מאוד הם צריכים למצוא משרות מתגמלות. לצד ההייטק, תחום מבוקש ומתגמל הוא תחום הפיננסיים ומי ששולט בידע הזה, עשוי להגיע לרווחים גבוהים מאוד הן כשכיר והן כסוחר עצמאי בשוק ההון

קצרה היריעה מלמנות את כל קורסי שוק ההון בתל אביב, ועל כן נזכיר רק אחדים מהקורסים הפופולאריים ביותר בתחום: קורס מבוא לשוק ההון, קורס ניהול תיק השקעות עצמאי, קורס מסחר תוך יומי, קורס ניתוח טכני, קורס מסחר במט"ח, קורס איתור וסריקת מניות, קורס אסטרטגיות מסחר, קורס התמודדות מנטאלית בשוק ההון הם, כאמור, רק חלק מלימודי שוק ההון בתל אביב.  
קורסים בשוק ההון בתל אביב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי שוק ההון בתל אביב?

הלימודים בקורס שוק ההון בת"א והסביבה מיועדים כמעט לכל אחד ואחת: מגוון הקורסים בתחום הוא רחב במיוחד וכל אחד יכול למצוא את הקורס המתאים למטרותיו – בין אם הוא חסר כל ידע וניסיון בהשקעות בשוק ההון ובין אם הוא סוחר מתחיל או סוחר מנוסה וותיק.

בתל אביב, קיימות חברות רבות שמתעסקות בתחום הפיננסיים וההשקעות, כמו גם הסניפים המרכזיים של הבנקים הגדולים בארץ. במסגרת החברות האלו מועסקים אנשים רבים בתפקידים זוטרים, כטלרים, רכזי מידע, טלמרקטינג וכדומה. בכדי להתקדם לתפקידים בכירים יותר במסגרת החברות האלה ולקבל שכר גבוה יותר, עובדים רבים ישאפו ללמוד קורסים מתקדמים יותר בתחום שוק ההון, כדי להעשיר את הידע שלהם ולהתקדם מקצועית.

מה הם תנאי הקבלה לקורסים בשוק ההון בתל אביב?

תנאי הקבלה ללימודי שוק ההון בתל אביב משתנים בין הקורסים השונים בתחום, ובעוד הקורסים הבסיסיים (כקורס מבוא לשוק ההון, לדוגמא) אינם מציבים כל תנאי קבלה, קורסים מתקדמים יותר יציבו בפני המועמדים שלל דרישות. ישנם קורסים מתקדמים יותר אשר בהן יהיו דרישות קבלה. ייתכן כי לקורסים המתקדמים יותר יידרש מהמועמדים להפגין היכרות ולהיות עם ניסיון בשוק ההון. כמו כן הם יצטרכו להציג ידיעה טובה בתחומי המתמטיקה על סוגיה השונים, בכדי לעבד נוסחאות כלכליות מגוונות, שבאמצעותן ניתן לחזות מגמות בשוק. יכול להיות כי, בקורסים מתקדמים מהסטודנטים יצטרכו להיות עם ידע ברמת תואר ראשון בנושאים כלכליים.

תנאי קדם נוסף לקורס שוק ההון בתל אביב, יהיה ידיעת השפה האנגלית, כיוון שהרבה מושגים בשוק ההון הם בשפה זו. כמו כן, ייתכן כי בחלק מהמכללות המועמדים יעברו ראיון קבלה אישי עם ראשי מסלול הלימודים ואף יעברו מבחן כניסה, בכדי לבדוק את מידת התאמתם לקורס.
קורסים בשוק ההון בתל אביב
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מה משך קורסים בשוק ההון בתל אביב?

כאמור, לימודי שוק ההון בתל אביב כוללים מגוון קורסים נרחב – חלקם הם קורסים קצרים, הכוללים מפגשי לימוד אחדים (בין 8 ל-15 מפגשים. סה"כ בין חודשיים לשלושה חודשים), וחלק מקורסי שוק ההון בתל אביב הם מקיפים ומעמיקים במיוחד – ונמשכים חודשים ארוכים ואף קרוב לשנה.

על אף ההבדלים במשך הלימודים – קיים מאפיין משותף כמעט לכל לימודי שוק ההון בתל אביב: ניתן ללמוד אותם בשעות הבוקר, או, אם שעות אלה אינן פנויות עבורכם – בשעות הערב ואחר הצהריים או בימי שישי בבוקר, במסגרת לימודי ערב כך שגם אנשים שעובדים במשרה מלאה, סטודנטים עמוסי לימודים ואנשים עסוקים אחרים יכולים להשתלב בקורס שוק ההון בתל אביב בקלות ובנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורסים בשוק ההון בתל אביב?

במסגרת לימודי שוק ההון בתל אביב ילמדו הסטודנטים נושאים מגוונים התלויים, כמובן, בקורס הספציפי בו בחרתם ללמוד – ואין נושאי הלימוד בקורס ניהול טכני דומים לנושאי הלימוד בקורס מסחר במט"ח. אבל, על אף השוני הזה, יש בסיס אחיד ומשותף לנושאי הלימודים בכל קורסי שוק ההון בתל אביב. הכרות עם נושאי אגרות חוב, מטבע חוץ, מניות ועוד, מהווים בסיס משותף לתחום שוק ההון, כך שברוב המקרים יהיו נקודות משיקות כאלו בין הקורסים השונים.

יחד עם זאת – כמעט כל לימודי שוק ההון בת"א משלבים בין לימודים עיוניים ותיאורטיים מקיפים ומעמיקים לבין תרגולים ושלל התנסויות מעשיות – לרבות התנסות במסחר בזמן אמת (בחלק מהקורסים והמכללות בתחום) כך שהכשרת הבוגרים – הן בפן התיאורטי והן בפן המעשי הינה מן המעלה הראשונה, והם יכולים להתחיל לשקוע ולסחור בשוק ההון מיד בסיום הלימודים.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורסי שוק ההון בתל אביב?

בוגרי קורסי שוק ההון בתל אביב והסביבה, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים, הכוללים: עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט גמר במכללות שדורשות זאת ואף מעבר השתלמות מעשית במסגרת חדרי מסחר, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המכללה בה השלימו את לימודיהם.

בוגרי קורסים להכשרה מקצועית בתחום (כקורס יועצי השקעות ומנהלי תיקים, לדוגמא) יידרשו לעבור בהצלחה גם את הבחינות הממשלתיות של משרד האותר והרשות לניירות ערך, על מנת לקבל את רישיון העיסוק בתחום.

במה עוסקים בוגרי קורסי שוק ההון בתל אביב?

מי שמסיים לימודי שוק ההון בת"א עשוי להתקדם במסגרת של בתי השקעות, בנקים, חדרי מסחר. המשכורות הפוטנציאליות הגבוהות בתחום, בעיקר באיזור תל אביב, מעלות את היוקרה של העבודות האלה. כמו כן אנשים שהיו זוטרים קודם בחדרי המסחר, בתי השקעות או בבנקים, יוכלו להגיע לתפקידים מפתח בכירים, כמנהלים של תיקי לקוחות, או כיועצי השקעות.

מי ששואף לקריירה עצמאית בבורסה, יוכל באמצעות קורסי שוק ההון שלמדו במכללות בתל אביב לסחור בתיק השקעות עצמאי ולנהל עסקאות שיעניקו לו רווח גבוה לתיק, ותחליף ראוי למשכורת.

בוגרי קורס שוק ההון בתל אביב לאחר כמה שנות עבודה בהן צברו ניסיון וכישרון בהשקעות בבורסה, יוכלו להתמודד על משרות הוראה במסגרת המכללות הרבות לשוק ההון באיזור תל אביב. 
מודעה
מחפש קורסים בשוק ההון בתל אביב?
מחפש קורסים בשוק ההון בתל אביב?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: איזור המרכז - רמת גן
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה