קורס סקאלפינג

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי סקאלפינג בשוק ההון

אם אתם אוהבים לקחת סיכונים, נהנים מהריגוש בלעשות עסקאות בשווי של עשרות ואף מאות אלפי שקלים תוך זמן קצר, לא מתרגשים מדדליין אלא מוצאים שזה דווקא מתמרץ אתכם - מקצוע הסקאלפינג הוא בדיוק בשבילכם. סקאלפינג היא שיטת מסחר אשר מניבה רווחים גבוהים ביחס לשיטות מסחר אחרות. על פי שיטה זאת, אפשר להיכנס ולצאת מעסקאות בזמן קצר - לעיתים גם תוך שניות ספורות. בבכדי להשקיע בסקאלפינג אפשר להתחיל עם הון נמוך ולכן שיטה זו פופלארית בין קבוצות המשקיעים והמקצוענים. 

המידע הזמין שאנשים פוגשים ביום יום בתחום הממון יכול להיות עצום ומבלבל, לכן בתחום שוק ההון מתרבים הקורסים השונים משנה לשנה. בקורס סקאלפינג תקבלו ידע ספציפי בנוגע לשיטת השקעה זו, שנחשבת לשיטה נוחה, שמעוררת הכי פחות לחץ וסיכונים מבין סוגי השקעות אחרים. קורס סקאלפינג משקף למשתתפים את התכונות הנדרשות דרך צפייה ולמידה ממשקיעים אמיתיים. קורס סקאלפינג בשוק ההון יעזור לכם לנתב את הדרך בכל הקשור להשקעה חדשה. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סקאלפינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סקאלפינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס סקאלפינג

סוחרים רבים פיתחו שיטות שונות למסחר בבורסה, מה שלבסוף גרם לקושי לקבל החלטות ולחזות את הכיוון העתידי בשוק ההון. ללימודי סקאלפינג בשוק ההון נדרשות תכונות של משמעת עצמית, יכולת ניתוח של תמורות השוק, יכולת חיזוי וניבוי של המצב במשק, שימוש בתחושות פנימיות, שליטה ומיומנות בידע, יכולת פיתוח שיטת השקעה קצרות מועד ועוד. שיטת מסחר זו הינה מהירה ומצריכה עבודה עם רמת דיוק גבוהה תוך כדי ירידה לפרטים. על מנת להשתמש נכון בשיטת הסקאלפינג עליכם להפנים את פעילות השוק בנקודות זמן ספציפיות וכך תוכלו להצליח.

בקורס סקאלפינג תלמדו את שוק ההון על כל עקרונותיו, מבנהו, ותתנסו במסחר "על יבש" תוך חשיפה למודלים השונים. לפני כן , כחלק מהלימוד המעשי, תתנסו בשיטות מסחר מתונות יותר, כדי לקבל ניסיון בזירת המסחר האמיתית. הקורס ילמד אתכם להפוך כל הימור למשהו מחושב ומבוקר, המונע מתוך היגיון ושיטות קיימות. עם הזמן, לאחר סיום הקורס, תאמצו לעצמכם את השיטות שאליהן התחברתם יותר, וכמובן שעם צבירת הניסיון, תוכלו גם להשתמש בשיטות "מסוכנות" יותר.
קורס סקאלפינג
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועדים לימודי קורס סקאלפינג בשוק ההון?

קורס סקאלפינג מיועד לסוחרים המעוניינים להתפרנס ממסחר תוך יומי למחייתם על ידי לימוד אסטרטגיות תוך יומיות לטווחים קצרים בשוק המט"ח. כמו כן, הקורס מיועד לבוגרי קורס מתקדמים, או לבעלי ידע בסיסי במסחר תוך יומי. הקורס יכול להתאים גם לאנשים עם רקע בהשקעות וגם לאנשים חסרי רקע, המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם ואופקיהם בעולם המסחר. אם אין לכם שום רקע או ניסיון, עדיף להתחיל את רכישת הידע שלכם בשוק ההון בקורס בסיסי של קורס מבוא בשוק ההון, ורק לאחר מכן להמשיך ללימודי סקאלפינג ואחרים. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס סקאלפינג בשוק ההון?

תנאי הקבלה לקורס סקאלפינג משתנים ממכללה למכללה, אך רוב המכללות, המציעות את הקורס, דורשות רקע וניסיון קודמים, כמו הבנה בשוק ההון, או ניסיון פיננסי כלשהו. אם אין לכם רקע בשוק ההון או בכספים, אך אתם מעוניינים בכל זאת לעבוד בתחום עוצר נשימה זה, כדאי לכם לברר, האם המכללה שבה אתם רוצים ללמוד, מאפשרת לחסרי הניסיון לעבור קורס השלמה בתחום שוק ההון, שבסופו תוכלו להתקבל להמשך לימודים בנושא הסקאלפינג או לימודים אחרים. 

ייתכן ותידרשו גם לעבור ראיון קבלה קצר, כדי לבחון את מידת התאמתכם לקורס, ואת מידת הנכונות שלכם ללמוד. 
קורס סקאלפינג
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי קורס סקאלפינג בשוק ההון?

מכיוון שקורס סקאלפינג מיועד לאנשים בעלי רקע בשוק ההון, הרי שלא מדובר בקורס ארוך במיוחד, אלא בלימודים ספציפיים ותמציתיים: אורך הקורס משתנה ממכללה למכללה, אבל לרוב מדובר בקורס של מספר מפגשים בלבד, שאפשר לסיים תוך כחודשיים בלבד. הלימודים מתקיימים במתכונת של מפגשים אחת לשבוע. 

אם אתם עובדים, או עסוקים בדברים אחרים בשעות הבוקר, יש לנו בשורות טובות עבורכם - מכללות רבות מודעות למגבלות של הסטודנטים שלהן, ולכן מציעות קורס זה גם במתכונת בוקר אך גם במתכונת של לימודי ערב, כך שתוכלו להירשם ללימודים בשעות שמתאימות לכם, ולא תיאלצו לוותר על שגרת חייכם לטובת הלימודים. 

מה לומדים בקורס סקאלפינג בשוק ההון?

תכנית הלימודים של קורס סקאחפינג הינה מקיפה ומגוונת, וכוללת נושיאם כגון: ניהול סיכונים, אסטרטגיות, זמן מכירות, מגמות בשוק, מדדי שוק, עבודה מנטאלית במסחר התוך יומי, מסחר בתעלות, מודל בבלינג, מודל העקיצה, מודל הנפט, היפוך מגמה, מודל הרגל השניה, השתלבות במגמה התוך יומית ועוד. כמו כן לומדים מסחר בהודעות חשובות, מודל הבוקר, מודל הפיבונצי, קורלציה בין מטבעות ועסקאות סווינג. זאת ועוד, לומדים המשתתפים הכל אודות נושא העמלה וחשיבותה כיוון שהסוחר מבצע מספר פעולות ביום וככל שהעמלה תהיה נמוכה יותר, כך הרווח שלו יהיה גבוה ומוצלח יותר. 

במה עוסקים בוגרי קורס סקאלפינג בשוק ההון?

בוגרי הקורס, שיעמדו בכל דרישות הלימודים (כגון: נוכחות בשיעורים, הגשת תרגילים, השתתפות בהתנסות מעשית ועמידה במבחן הסופי), יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. בוגרי הקורס מקבלים לידהים כלים פרקטיים להשקעות ומסחר, על כן עומדות בפניהם אפשרויות תעסוקה רבות ומעניינות, כגון עבודה בבתי השקעות, במסחר פרטי ועוד. אם נרשמתם ללימודים כדי להיעזר בידע שקיבלתם כדי לקדם את ההשקעות שלכם או של העסק שלכם, תוכלו בהחלט לחזור לעסק ולעובדים שלכם עם בשורות טובות ותוכלו להתחיל "לשחק" בבורסה בעזרת כל השיטות והמודלים שלמדתם בקורס. 
מודעה
מחפש קורס סקאלפינג?
מחפש קורס סקאלפינג?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה