ClickCease

קורס סקאלפינג

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי סקאלפינג בשוק ההון

לימודי סקאלפינג בשוק ההון במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשירים, מעניינים וקצרים יחסית אשר פונים לבעלי רקע קודם בשוק ההון ובתחומי הפיננסיים ומטרתם הינה להקנות לאלו ידע מקיף ומעמיק יותר אודות שוק ההון, מבנהו ועקרונותיו, כמו גם ללמד אותם על המודלים השונים ושיטות המסחר המגוונות.

הסקאלפינג הינה שיטת מסחר שנחשבת לרווחית, מהירה וכדאית, אשר דורשת הון התחלתי צנוע בלבד. שיטה זו מאפשרת את צמצום זמן החשיפה לסיכונים ועל ידי כך מונעת את הצורך בחיזוי כיוון השוק לטווח ארוך, דבר המסייע בהפגת חששות ומתחים של הסוחר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סקאלפינג?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סקאלפינג?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס סקאלפינג בשוק ההון

ענף שוק ההון וההשקעות בו הפכו לעניין של מה בכך, שכן רבים מבקשים לסחור ולהשקיע את כספיהם במטרה לגרוף רווחים משמעותיים. עם זאת, האפשרות להפסדים בתחום זה קיימת גם היא, ועל כן עלתה הדרישה לשיטת השקעה ומסחר בה הסיכונים הם פחותים.

בהשוואה לשיטות המסחר האחרות, שיטת הסקאלפינג נחשבת לכזו אשר מניבה רווחים גבוהים, בעלת סיכונים מועטים, וכן מאפשרת להיכנס ולצאת מעסקאות בזמן קצר במיוחד. הקורסים בתחום מקנים לסטודנטים יכולות לחיזוי וניבוי המצב הקיים במשק, יכולות פיתוח השקעה קצרות מועד, יכולת ניתוח של תמורות השוק ועוד.
קורס סקאלפינג
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס סקאלפינג בשוק ההון

לימודי קורס סקאלפינג בשוק ההון פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לסוחרים מנוסים, לבעלי רקע קודם בתחום ההשקעות ולבוגרי קורסים בסיסיים בתחומים הפיננסיים, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה שתקנה את ידיעותיהם בנוגע לעולם המסחר.

תנאי הקבלה לקורס סקאלפינג בשוק ההון

תנאי הקבלה לקורס סקאלפינג בשוק ההון משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בעלי רקע קודם בשוק ההון או בתחומי הפיננסיים, בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד אקדמיות ובעלי שליטה טובה ביישומי המחשב והאינטרנט. כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים להחזיק בתעודת בגרות מלאה וכן להציג שליטה טובה בשפה האנגלית.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס סקאלפינג
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי סקאלפינג בשוק ההון

משך לימודי סקאלפינג משתנים בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של כחודשיים, שכן אלו לימודים תמציתיים המיועדים לבעלי ידע קודם בתחום.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס סקאלפינג בשוק ההון

במהלך לימודי הקורס בנושא סקאלפינג בשוק ההון מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ניהול סיכונים, אסטרטגיות, זמן מכירות, מגמות בשוק, מדדי שוק, עבודה מנטלית במסחר התוך יומי, מסחר בתעלות, מודל בבלינג, מודל העקיצה, מודל הנפט, היפוך מגמה, מודל הרגל השנייה, השתלבות במגמה התוך יומית, מודל הבוקר, מודל הפיבונצי, קורלציה בין מטבעות ועסקאות סווינג, עמלות וחשיבותן ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס סקאלפינג

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי סקאלפינג בשוק ההון

עם סיום לימודי קורס סקאלפינג יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל מקומות, ארגונים וחברות כמו בנקים, בתי השקעות, במסחר הפרטי ועוד. כמו כן, יוכלו הבוגרים לקדם את העסק הפרטי שלהם או זה בו הם עובדים באמצעות השימוש במיומנויות הנלמדות.

לימודי המשך לאחר קורס סקאלפינג בשוק ההון

בוגרי קורס סקאלפינג המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מסחר עצמאי בוול סטריט בו ילמדו כיצד להשתלב בבורסה הגדולה והחשובה לעולם בתור סוחרים עצמאיים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס סטטיסטיקה ומימון אשר מהווה קורס הכנה לאחד ממבחני ההסמכה הנדרשים לצורך עיסוק בתחום ייעוץ וניהול ההשקעות, ניהול כספים, ביטוח פנסיוני וכדומה.
מודעה
מחפש קורס סקאלפינג?
מחפש קורס סקאלפינג?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה