קורס סטטיסטיקה ומימון

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי הכנה לבחינת סטטיסטיקה ומימון

אם אתם מעוניינים להיות יועצי או מנהלי השקעות, משווקי או יועצי ביטוח פנסיוני או מנהלי כספים – וודאי כבר הבנתם כי הדרך להוצאת רישיון העיסוק בתחומים אלו אינה קצרה במיוחד, וכי יהיה עליכם לעמוד בהצלחה בשלל מבחנים על מנת לזכות ברישיון העיסוק המיוחל. אחד מהמבחנים הראשוניים שיעמוד בדרככם הוא מימון וסטטיסטיקה, כך שאם ברצונכם להגיע אליו מצוידים במיטב הידע והכלים להצלחה -  הלימודים בקורס מימון וסטטיסטיקה מיועדים עבורכם.

לימודי סטטיסטיקה ומימון במכללות המובילות, יעניק לכם את מירב הכלים והמיומנויות למעבר מוצלח ואפקטיבי של בחינות הרישוי מטעם הרשות לניירות ערך. במהלך הלימודים תרכשו ידע נרחב שייחשוף בפניכם את כל הסודות שיסייעו לכם להגיע להצלחה משמעותית בתחום מאתגר זה, ותכירו את מושגי היסוד החשובים לעיסוק בתחום. אז אם גם אתם מעוניינים לעבור את המבחן בהצלחה כבר בניסיון הראשון, מבלי לבזבז את זמנכם בהמתנה למועד הבחינה הבא, כדאי לכם מאד להצטרף ללימודים אלו, המוצעים לכם על ידי מכללות מובילות בכל רחבי הארץ. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי סטטיסטיקה ומימון וסדרו לעצמכם עתיד תעסוקתי מבטיח.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס סטטיסטיקה ומימון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס סטטיסטיקה ומימון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות לימודי סטטיסטיקה ומימון

לימודי סטטיסטיקה ומימון מתמקדים בהכנת המשתתפים בהם, למעבר של בחינות הרשות לניירות ערך במטרה להשתלב בתחום ייעוץ ההשקעות או הביטוח הפנסיוני. לימודים איכותיים אלו, השזורים בתרגולים והתנסויות, יעניקו לכם את מלוא הידע הדרוש ויציידו אתכם במירב הכלים הדרושים לעיסוק מקצועי בתחום. קורס סטטיסטיקה ומימון, מתקיים בכיתות מאובזרות המצוידות בעזרי הלימוד המתקדמים ביותר, כך שכל סטודנט יכול לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בו בדרך למעבר מהיר של הבחינה המקנה רישיון לעיסוק בתחום.

קורס סטטיסטיקה ומימון במכללות, מועבר על ידי צוות הוראה בכיר ומימון, בעל ניסיון עתיר שנים בעבודה בתחום שוק ההון, כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, והם נהנים מחווית לימודים מעשירה במיוחד. 
קורס סטטיסטיקה ומימון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי סטטיסטיקה ומימון?

לימודי סטטיסטיקה ומימון מעוניינים לכל הנמצאים בתהליך ההכשרה לתחומי ייעוץ וניהול ההשקעות, השיווק והייעוץ הפנסיוני וכו', ואשר מעוניינים להגיע לבחינה במימון וסטטיסטיקה (המהווה את אחד השלבים הראשוניים בתהליך הוצאת רישיון העיסוק בתחומים אלו) כשהם מצוידים במיטב הידע והכלים הדרושים להצלחה בה. כן מתאימים הלימודים לעוסקים בתחומי הכספים, לבנקאים ומשקיעים.

אם אתם מתעניינים בלימודי הכנה למבחן במימון וסטטיסטיקה, אולי תגלו עניין גם בקורס הכנה למבחן מקצועית א', קורס הכנה למבחן מקצועית ב' וכו'.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי סטטיסטיקה ומימון?

דרישות הקבלה לקורס מימון וסטטיסטיקה כוללות את התנאים הבאים: גיל 21 ומעלה, אזרחות ישראלית, סיום 12 שנות לימוד ועבר פלילי נקי (דרישות אלו נגזרות מדרישות משרד האוצר ורשות הני"ע לקבלת רישיון העיסוק בתחומי ייעוץ ושיווק ההשקעות). חלק מהמכללות בתחום מציבות בפני הבוגרים דרישות נוספות – תעודת בגרות מלאה, מעבר של ראיון אישי וכו'.

שימו לב: אם אתם בוגרי תואר ראשון בכלכלה, מנהל עסקים, חשבונאות או בנקאות – אתם פטורים מהמבחן במימון וסטטיסטיקה, ועל כן קורס זה אינו מיועד עבורכם.
קורס סטטיסטיקה ומימון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי סטטיסטיקה ומימון?

הלימודים בקורס סטטיסטיקה ומימון כוללים, בד"כ, בין 50 ל-100 שעות לימוד אקדמיות והם נמשכים, לרוב, בין חודש לשלושה חודשים. קיימים גם קורסים מקיפים ומעמיקים במיוחד בתחום, הכוללים כ-150 שעות לימוד אקדמיות לערך, ונמשכים בין חודשיים לחמישה חודשים.

אם אתם מעוניינים להירשם ללימודים אלו, אשר יכולים לתרום רבות להצלחתכם במבחן החשוב, אך חוששים כי תתקשו לעשות כן, עקב סדר יומכם העמוס, יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות אפשרות ללימודים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/או בימי שישי בבוקר, כך שגם אנשים עובדים (או אנשים עסוקים אחרים) יכולים להשתלב בלימודים בנוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

מה לומדים בקורס סטטיסטיקה ומימון?

תכנית הלימודים בקורס סטטיסטיקה ומימון תדאג כי תגיעו למבחן החשוב מצוידים במיטב הידע, המיומנויות והכלים על מנת לעמוד בו בהצלחה, ועל כן נהנים התלמידים בקורס לא רק מהרצאות עיוניות מקיפות, אלא גם מתרגולים רבים, הכוללים גם התנסות בפתרון מבחנים לדוגמא ומבחנים משנים קודמות.

כיוון שתכנית הלימודים בקורס מימון וסטטיסטיקה כפופה לנושאים העתידים להופיע בבחינה, כמעט ואין הבדל בין נושאי הלימוד בקורסים השונים בתחום, ובמרבית המכללות כוללים הלימודים את הנושאים והתכנים הבאים: סטטיסטיקה תיאורית, שונות, התפלגויות, רגרסיה, הסתברות, שיעורי תשואה וסטיית תקן, חישובי ריביות דריבית, ריבית אפקטיבית, שיטת ערך נוכחי, שיטת שיעור תשואה פנימי, מודל תוחלת- שונות, עקרונות ניהול נכסים פיננסיים, שימוש במודל השוק CAPM, חישוב שיעורי תשואה וסטיית תקן ועוד שלל נושאי לימוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס סטטיסטיקה ומימון?

בוגרי קורס הכנה למבחן בסטטיסטיקה ומימון שיעמדו בכל הדרישות, לרבות נוכחות בלפחות 80% מהשיעוים והגשת מטלות בזמן, יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

שימו לב: אין תעודה זו מהווה רישיון לעסוק בייעוץ וניהול השקעות, ייעוץ ביטוח פנסיוני וכו' -–ועל מנת להוציא את רישיון העיסוק בתחומים אלו, יהיה עליכם לעמוד בהצלחה בכל הבחינות החיצוניות, להשלים את חובת ההתמחות ולעמוד ביתר תנאי קבלת הרישיון של משרד האוצר והרשות לניירות ערך.

במה עוסקים בוגרי לימודי סטטיסטיקה ומימון?

בוגרי קורס סטטיסטיקה ומימון, שיקבלו רישיון לעיסוק בתחום מטעם הרשות לניירות ערך, יוכלו להשתלב במגוון עצום של משרות נחשקות ומקומות עבודה רווחיים. בין אם תבחרו לעבוד כשכירים באחת מחברות ייעוץ ההשקעות המובילות במשק, ובין אם תעדיפו לנסות את מזלכם כפרילנסרים המספקים שירותים לארגונים ולחברות, תמצאו את מבוקשכם בתחום ואף תגיעו לשכר נאה.

במידה ואתם מתלבטים כיצד להשתלב בנישה המתאימה לכם ביותר, ומתקשים להחליט על כיוון מקצועי ראוי, כדאי שתכירו את קורס ייעוץ קריירה, במהלכו תבינו מהי הדרך המתאימה לכם ביותר מבחינה תעסוקתית.
מודעה
מחפש קורס סטטיסטיקה ומימון?
מחפש קורס סטטיסטיקה ומימון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה