ClickCease

קורס דילרים

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי הכשרת דילרים

לימודי דילרים במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשירים ומרתקים במסגרת לימודי שוק ההון והפיננסים אשר באים במטרה להכשיר את בוגריהם כאנשי מקצוע איכותיים ומיומנים שיש באפשרותם לסייע לארגונים וחברות להפיק רווחים גבוהים בעסקאות סחר בשוק ההון.

תכנית הלימודים מקנה לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק אודות הבורסה הישראלית וכן אודות בורסות מובילות ומפורסמות בעולם תוך בחינת תהליכי העבודה השונים בהם, זאת תוך מיומנויות לניתוח מהיר של המגמות השונות ולביצוע עסקאות ברגעים הנכונים ביותר.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס דילרים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס דילרים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס דילרים

דילר בשוק ההון הינו סוחר פרטי או סוחר מטעם חברה כלשהי, אשר מתמחה בעריכת עסקאות בניירות ערך, מטבעות חוץ (מט"ח), מניות, אגרות חוב (אג"ח) ועוד, כאשר תפקידו של הדילר משתנה בהתאם להתמחויות השונות. על הדילרים להפגין יכולת עבודה מהירה וכן עבודה במקביל מול מספר לקוחות, דבר הדורש מהם להיות בעלי יכולת חלוקת קשב והתמודדות עם מצבי לחץ.

הדילר מוצף במידע רב בצורת מספרים וגרפים שזורם אליו ממספר מסכים, ועליו לנתח במהירות את המגמות השונות ולארגן עסקאות מוצלחות ורווחיות.
קורס דילרים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס דילרים

לימודי קורס דילרים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לבעלי רקע קודם בתחום הפיננסים ושוק ההון כמו אנליסטים, יועצי השקעות, יועצי מטבעות חוץ, מגייסי כספים, מנהלי סיכונים פיננסיים וכדומה, וכן לבוגרי תארים ראשונים בכלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה, מנהל עסקים וכדומה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם ואפשרות לקידום מקצועי.

תנאי הקבלה לקורס דילרים

תנאי הקבלה לקורס דילרים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד אקדמיות ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה, בעלי שליטה ברמה גבוהה בשפה האנגלית וביישומי מחשב. נוסף על כך, על המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי וידע קודם בתחומי הכלכלה והפיננסים השונים ובחלק מן המוסדות נדרשים להצגת תואר ראשון בתחומי הפיננסיים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס דילרים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי דילרים

משך לימודי דילרים משתנים בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד. על פי רוב, כוללים הלימודים בין שלושים לארבעים שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של כשלושה חודשים. ישנם קורסים מורחבים יותר ואלו כוללים כשמונים שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שלושה חודשים לחצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.     

נושאי הלימוד בקורס דילרים

במהלך לימודי הקורס בנושא דילרים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו היכרות עם מסחר במטבע חוץ, ניהול סיכונים, אופציות מט"ח, ניתוח טכני, קרנות נאמנות, המרת שערי מטבעות, היכרות עם סוגי מניות שונים, חוקי סחר בשוק ההון, עמלות תיווך בעסקאות בשוק ההון, אתיקה מקצועית, קריאת דוחות פיננסיים של מניות, קרנות מט"ח ועוד.    

תעודת גמר לאחר קורס דילרים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי דילרים

עם סיום לימודי קורס דילרים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת מקומות כמו חברות בנקאות, חברות השקעות, ייעוץ השקעות, חדרי עסקאות, בבורסה הישראלית וכדומה. כמו כן יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס דילרים

בוגרי קורס דילרים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס ברוקרים בו ילמדו אודות המגמות השונות הקיימות בשוק ההון בכדי להבין היכן להשקיע את כספי לקוחותיהם לצורך גריפת רווחים מקסימליים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס סקאלפינג בו יוכשרו לשימוש בשיטת מסחר רווחית, כדאית ומהירה המאפשרת גריפת רווחים משמעותיים מבלי לחזות את השוק לטווח הרחוק.
מודעה
מחפש קורס דילרים?
מחפש קורס דילרים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה