קורס דילרים

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי הכשרת דילרים

בשוק ההון, דילר הוא סוחר פרטי או סוחר מטעם חברה שתחום ההתמחות שלו הוא עריכת עסקאות בניירות ערך. הכספים הם שלו אם הוא סוחר פרטי, או של לקוחות\חברות אם הוא עובד בחברת השקעות. תפקידו של הדילר בחדר העסקאות הוא אחד התפקידים החשובים בשוק ההון. העבודה הזו אינטנסיבית, מלאת אתגר ומעניינת. אתם יכולים לדמיין את את המספרים והגרפים רצים על מסכי LCD ענקיים את הטלפונים שמצלצלים בלא הרף והדילרים הצועקים אחד לשני משני קצוות האולם, כדי לארגן עסקאות בהיקפים של מליוני דולרים. ממש כמו שאנט מדמיינים סרטים הוליוודים כמו: "וול סטריט" ו"הזאב מוול סטריט" וכדומה.

קורס דילרים מאוד מבוקש בתחום שוק ההון כך שאנשים רבים המעוניינים במשרה עם אפשרויות קידום כלכלי גבוה יעדיפו את המקצוע הזה. מטרת הקורס להכשיר אנשי מקצוע שיסייעו בהפקת רווחים גבוהים בעסקאות לחברות וכמובן לעצמם. לימודים אלה יקנו לסטודנטים ידע אודות הבורסה בישראל ובורסות מפורסמות אחרות בעולם, תוך בחינת תהליכי העבודה השונים בהם. לימודים אלו יתאימו לכל מי שמוצא עניין בכלכלה, פיננסים ושוק ההון ולא מפחד לקחת סיכונים או לעמוד באתגר מקצועי גבוה. אם גם אתם מעוניינים בעבודה אתגרית עם פוטנציאל לשכר גבוה מאוד, אתם מוזמנים לקרוא את המידע אודות קורס דילרים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס דילרים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס דילרים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס דילרים בשוק ההון

בחדרי העסקאות בתחום שוק ההון שנמצאים בבתי השקעות, בבנקים ובבורסה, עובדים סוחרים בעלי תחומי התמחויות מגוונים. התמחות במט"ח, התמחות בניירות ערך, התמחות במסחר במניות, התמחויות באגרות חוב ועוד. תפקיד הדילרים ישתנה בהתאם להתמחויות השונות. הדילרים חייבים להפגין יכולת עבודה מהירה ובמקביל מול מספר לקוחות. נדרשת מהם יכולת חלוקת קשב, והתמודדות במצבי לחץ, כדי למקסם את הרווחים למען הלקוחות שלהם. הדילר מוצף במידע רב שזורם אליו ממספר מסכים, והוא צריך לנתח במהירות את המגמות השונות ולדעת לבצע עסקאות ברגעים הנכונים. העבודה כדילר היא אינטנסיבית מאוד, מלאת אתגר, יש בה אינטראקציה גבוהה עם קולגות ולקוחות. כמו כן, היא מאוד מתגמלת, במיוחד למי שמגלה כישרון ויכולת לסחור בבורסה.

קורס דילרים יכשיר את הסטודנטים שלומדים אותו להפוך לסוחרים בשוק ההון בתחומי ההתמחות השונים של מט"ח, אג"ח, מניות וכדומה. באמצעות הידע הרב שיצברו בקורס הם יוכלו לנהל עסקאות בסכומי כסף גדולים בבורסה כשכירים בבתי השקעות, כמו גם כעצמאים שמשכירים את שירותיהם לחברות השונות, או לאנשים פרטיים עם ממון רב. במסגרת הקורס הסטודנטים ילמדו על הבורסה בישראל ושוקי הון אחרים בעולם. אם גם אתם מעוניינים בקריירה מתגמלת ומאתגרת, מהרו להירשם ללימודי דילרים ותהנו מחווית לימודים מרתקת ובמקצוע מבטיח לחיים.
קורס דילרים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס דילרים בשוק ההון?

קורס דילרים מיועד לאנשים שמעוניינים לפתוח בקריירה מוצלחת בתחומי ניהול עסקאות בשוק ההון במסגרת חדרי עסקאות, בבנקים, בבתי השקעות, בבורסה ועוד. חלק מהמכללות שבהן יתנהל קורס זה יכוונו את הלימודים לאקדמאים עם תואר ראשון במקצועות כמו כלכלה, חשבונאות, מנהל עסקים וסטטיסטיקה.

קהל יעד נוסף ללימודי הכשרת דילרים הוא של אנשים שכבר עובדים בשוק ההון במסגרות אחרות כאנליסטים, יועצי השקעות, יועצי מטבע חוץ, יועצי מסחר, גיוס כספים וניהול סיכונים פיננסיים, שמעוניינים לצבור ידע רלוונטי נוסף בתחום שבאמצעותו הם עשויים לשפר מאוד את מצבם הכלכלי ולהעלות את הרווחים שלהם משוק ההון, באמצעות שכר גבוה ובונוסים מפנקים.

מה הם תנאי הקבלה לקורס דילרים בשוק ההון?

למועמדים שמעוניינים להתקבל ללימודי בקורס דילרים נדרשת ידיעה טובה של השפה האנגלית, בכדי להתמודד עם מושגים רבים שקשורים לתחומי שוק ההון. כמו כן מהמועמדים יידרש ידע טוב במחשבים. הכרות עם מערכות Windows ואופיס ברמת מפעיל, כמו גם ידע בגלישה באינטרנט.

לקורסי ההכשרה הקצרים יותר בתחום יידרש ידע קודם, או מעבר קורסי בסיס בתחום שוק ההון, מכיוון שבמהלך קורס דילרים המרצים יעברו על נושאים מתקדמים, שללא ידע מוקדם לא יהיו מובנים לסטודנטים. בחלק מהמכללות במסגרת קורסים מתקדמים, יידרש ניסיון של חצי שנה כדילר, או ניסיון של כשנתיים בתחומי שוק ההון האחרים. 

חלק מהמכללות מכוונות את הקורסים לאנשים שיש להם תואר אקדמי בתחום הפיננסיים. כמו כלכלה, ראיית חשבון, מנהל עסקים, לכן הם יתנו את קבלת המועמד בהצגת אישור על תואר. ברוב המכללות ייערך ראיון קבלה אישי למועמד עם ראשי מסלול הלימודים, בכדי לבדוק את מידת התאמתו לקורס.
קורס דילרים
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס דילרים בשוק ההון?

לימודי הכשרת דילרים מקוצרים שמיועדים לבעלי ידע קודם בתחום יימשכו בין שלושים לארבעים שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני עשרה מפגשים. המפגשים יתקיימו במתכונת זו בדרך כלל פעם בשבוע. בקורס זה יימשכו הלימודים כשלושה חודשים. הקורסים המורחבים יותר שכוללים אף נושאי מבוא בשוק ההון יימשכו בדרך כלל כשמונים שעות לימוד אקדמיות המתפרשות על פני בין עשרה לשנים עשר מפגשים. גם כאן יימשכו הלימודים בין שלושה חודשים לחצי שנה. במקרה הזה ייתכן שהמפגשים יתקיימו בין פעם לפעמיים בשבוע ולעיתים אחת מהפעמים תהיה בימי שישי.

חלק מהמכללות יציעו את הלימודים המסגרת של לימודי ערב, בכדי לאפשר גם לאנשים שעובדים במשרה מלאה להשתתף בקורס.

מה לומדים בקורס דילרים בשוק ההון?

במסגרת קורס דילרים ילמדו הסטודנטים נושאים מגוונים שיכשירו אותם כמומחים בחדרי עסקאות. הם יקבלו ידע רב שיאפשר להם להתמודד בהצלחה עם מקצוע אינטנסיבי ומאתגר. בין נושאי הלימוד ניתן למצוא את: הכרות עם מסחר במטבע חוץ, ניהול סיכונים, אופציות מט"ח, ניתוח טכני, קרנות נאמנות, המרת שערי מטבעות, הכרות עם סוגי מניות שונים, חוקי סחר בשוק ההון, עמלות תיווך בעסקאות בשוק ההון, אתיקה מקצועית, קריאת דוחות פיננסיים של מניות, קרנות ומט"ח ועוד. את הקורס יעבירו מרצות ומרצים מובילים, בעלי ידע וניסיון רב בשוק ההון.

מי שמתעניין בנושאי הלימוד של קורס דילרים עשויים לגלות עניין גם בקורסים הבאים: קורס אופציות מעוף, קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס דילרים בשוק ההון?

מי שסיים קורס דילרים, אחרי שעמד בחובות הקורס שכוללים: עמידה בחובת הנוכחות, הגשת תרגילים, מעבר הכשרה מעשית בחדר עסקאות ופרוייקט גמר במכללות בהן זה נדרש, יקבל תעודת גמר מטעם המכללה בה הוא למד. באמצעות התעודה הזו, הבוגרים יוכלו להציג את מועמדותם למשרות נחשקות בחדרי עסקאות, או להתקדם לקורסים מתקדמים יותר בתחום הבורסה והפיננסים.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס דילרים בשוק ההון?

בוגרי קורס דילרים אחרי שסיימו את הקורס יוכלו לפנו ללימודים נוספים בתחומי שוק ההון והפיננסים. בין הקורסים האפשריים, ניתן למצוא את קורס מסחר יומי בשוק ההון. קורס זה יעניק לבוגריו ידע נוסף בשוק ההון בתחום שמתבסס על עשיית רווחים ביום מסחר אחד, באמצעות יכולת מוצלחת לבחירת מניות, חושים חדים וניצול הזדמנויות.

קורס נוסף שעשוי להתאים לבוגרי קורס דילרים הוא קורס הכשרת סוחרים עצמאיים, שמטרתו לתת בידי הדילרים ידע מקצועי שיאפשר להם לפנות לקריירה עצמאית במסגרת חדרי העסקאות בשוק ההון. באופן זה הם יוכלו לנהל את כספי החברות שמשקיעות דרכם. אם הם יהיו טובים בעבודתם הם יוכלו להעלות את רווחי החברות ולגבות עמלה גבוהה על כך.

במה עוסקים בוגרי קורס דילרים בשוק ההון?

בוגרי לימודי דילרים עשויים למצוא עבודה במסגרת חדרי עסקאות בבנקאות ובשוק ההון, בבתי ההשקעות המובילים במשק ובבורסה הישראלית. מי שטוב בתחום יוכל להתקדם באפיק המקצועי ולנהל חדרי עסקאות. באמצעות הכשרות נוספות הם יוכלו להתקדם לקריירה עצמאית בתחום המסחר בשוק ההון ולנהל את העסקאות בשביל לקוחות גדולים - חברות ואנשים פרטיים.

כמו כן אחרי כמה שנות עבודה בחדרי עסקאות כדילרים, בהנחה והם מוצלחים בתחום וצברו ניסיון ומוניטין רב, הם יוכלו להציע את עצמם למשרות הדרכה במסגרת מכללות שמעבירות קורסים בנושאי שוק ההון.
מודעה
מחפש קורס דילרים?
מחפש קורס דילרים?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה