ClickCease

קורס השקעות בשוק ההון

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי השקעות בשוק ההון

לימודי השקעות בשוק ההון במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מבוקשים וחשובים אשר עוסקים במגמות הקיימות בשוק ההון, בתכנים הנוגעים לכלכלה וכן בבניית אסטרטגיות נכונות ויעילות לצורך שימור ההשקעות לטווח ארוך.

ההשקעה בבורסה דורשת ידע מקיף ומעמיק בתחומים רבים וביניהם מט"ח, אגרות חוב, ניירות ערך, ריביות ועוד, כמו גם ידע וניסיון בנושא בחירת אפיקי השקעה כדאיים. לשם רכישת כלים ומיומנויות בתחום, נולד הצורך בקורס השקעות בשוק ההון שיכשיר את בוגריו כמשקיעים פוטנציאליים בשוק ההון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס השקעות בשוק ההון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס השקעות בשוק ההון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס השקעות בשוק ההון

ההשקעות בשוק ההון תופסות בשנים האחרונות תאוצה רבה בתחומי ההשקעות, כאשר חלק מן ההשקעות מתבטאות בטווח הקצר וחלקן מתבטאות בטווח הארוך. כסף שנשאר בעובר ושב או מושקע בפק"מים שלא מניבים רווחים, במקרה הטוב שומר על ערכו ולא צובר ריבית משמעותית. אמנם, במקרה הרע ערכו אף עלול להיפגע.

אנשים רבים אינם מעוניינים לתת לכספם להתבזבז ועל כן מחפשים אפיקי השקעה נוספים. חשוב לציין כי באופן כללי תחום ההשקעות אינו תחום בטוח, אמנם יש לקחת סיכונים ולא לפחד להיכשל, שכן ככל שמסתכנים יותר כך הסיכוי לרווחים גדולים עולה. בכדי להבין את שוק ההון לעומק ולדעת כיצד להשקיע בצורה הטובה ביותר מומלץ להשתלב בלימודים בתחום.
קורס השקעות בשוק ההון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס השקעות בשוק ההון

לימודי קורס השקעות בשוק ההון פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לעובדים בתפקידים זוטרים בחברות פיננסיות כמו בנקים, בתי השקעות, חדרי מסחר וכדומה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה באמצעותה יוכלו לשפר את תנאי העסקתם ולהתקדם בסולם התפקידים המקצועי לעבר משרות בכירות יותר.

תנאי הקבלה לקורס השקעות בשוק ההון

תנאי הקבלה לקורס השקעות בשוק ההון משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה וכן מתבססות דרישות הקבלה על סיום 12 שנות לימוד אקדמיות ושליטה טובה בשפה האנגלית ולעיתים אף נדרשים המועמדים להחזיק בתעודת בגרות מלאה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס השקעות בשוק ההון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי השקעות בשוק ההון

משך לימודי קורס השקעות בשוק ההון משתנה בין המכללות השונות ובין קורסים בסיסיים לקורסים מורחבים ומתקדמים יותר. במרבית מוסדות הלימוד כוללים הלימודים בקורסים הבסיסיים בין חמש עשרה לשלושים שעות לימוד אקדמיות הנלמדות במסגרת של בין חמישה לעשרה מפגשים, כאשר אלו נפרשים על פני תקופת זמן של בין חודש לשלושה חודשים. הקורסים המורחבים לעומת זאת כוללים בין ארבעים לשמונים שעות לימוד אקדמיות הנלמדות במסגרת של בין עשרה לעשרים מפגשים, כאשר אלו נפרשים על פני תקופת זמן של בין שלושה וחצי חודשים לחצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.  

נושאי הלימוד בקורס השקעות בשוק ההון

במהלך לימודי הקורס בנושא השקעות בשוק ההון מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו היכרות עם המושג אגרות חוב, לימודי כלי ניתוח טכני, היכרות עם שוק הפנסיה והקשר לשוק ההון, תעודות סל, מבוא לנושא קרנות נאמנות, מבוא לאסטרטגיות מסחר, היכרות עם תפקיד האנליסטים, ניהול וייעוץ תיק השקעות, מטבע חוץ, איתור וסריקת מניות, אופציות מעו"ף, בנקאות ושוק ההון ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס השקעות בשוק ההון

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, השתלמות מעשית והגשת פרויקט סיום תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי השקעות בשוק ההון

עם סיום לימודי קורס השקעות בשוק ההון יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל מקומות ומשרות, להשתלב בבנקים, בתי השקעות וחדרי מסחר בבורסה. כמו כן, יש באפשרותם לפנות לדרך עצמאית בה יציעו את שירותיהם לכל המעוניינים בכך, בין אם כעבודה עיקרית ובין אם כעבודה משנית לצד המשרה בה הם עובדים זה מכבר.

לימודי המשך לאחר קורס השקעות בשוק ההון

בוגרי קורס השקעות בשוק ההון המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אסטרטגיות מסחר בו ילמדו כיצד לזהות מגמות והזדמנויות ייחודיות בשוק ההון כך שיוכלו להתאים את האסטרטגיה הטובה ביותר שתוביל למיקסום הרווחים מההשקעה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים לקורס ניהול סיכונים פיננסיים בו ילמדו כיצד לצמצם את מידת הסיכונים במסגרת תיק ההשקעות שלהם תוך גריפת רווחים נאים בשוק ההון.
מודעה
מחפש קורס השקעות בשוק ההון?
מחפש קורס השקעות בשוק ההון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב יפו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה