קורס השקעות בשוק ההון

נמצאו עבורך 4 מוסדות לימודים:

לימודי השקעות בשוק ההון

רבים אומרים שכסף ש"שוכב בבנק" סתם כך הוא כסף מבוזבז שלא מרוויחים עליו. אפיק השקעה שתופס תאוצה בשנים האחרונות הוא השקעות בשוק ההון. ישנן השקעות שונות שחלקן מתבטאות בטווח הקצר וחלקן בטווח הארוך. תחום ההשקעות בשוק ההון מקיף נושאים רבים כמט"ח, אגרות חוב, ניירות ערך, הכרות עם נושאי ריביות, הצמדות למדד ועוד. השקעה בבורסה דורשת ידע וגם ניסיון בבחירת אפיקי השקעה כדאיים ומכאן נולד הצורך בקורסים שמיועדים למשקיעים פוטנציאליים בשוק ההון. 

לימודי ניהול השקעות מקנים ידע נרחב במעקב אחרי מגמות בשוק ההון, תכנים הנוגעים לכלכלה ובניית אסטרטגיה נכונה לשם שימור ההשקעה לטווח הארוך. ניהול השקעות אינו רק עניין טכני, הוא גם מצריך קבלת החלטות מושכלות ובניית תוכנית עבודה. אם אתם רוצים ללמוד לעשות יותר עם הכסף שלכם תוכלו להתעניין בקורס השקעות בלימודי שוק ההון. אם גם אתם רוצים לנהל באופן עצמאי את ההשקעות שלכם או רוצים לפתח קריירה בשוק ההון, אתם מוזמנים לקרוא את המידע המצורף אודות קורס השקעות בשוק ההון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס השקעות בשוק ההון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס השקעות בשוק ההון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס השקעות בשוק ההון

כאשר הכסף שלכם לא מושקע בצורה חכמה בבנק, נניח כאשר הוא נשאר בעובר ושב, או מושקע בפק"מים, שלא מניבים רווחים, במקרה הטוב הוא שומר על ערכו ולא צובר ריבית משמעותית, ובמקרה הרע ערכו אף עלול להישחק. בדרך זו אתם לרוב תפסידו סכומי כסף מכובדים. אנשים רבים אינם מעוניינים לתת לכסף להתבזבז כך ומחפשים אפיקי השקעה אחרים. אפשר להשקיע את הכסף בשוק המניות או שוק האג"ח ולהניב רווחים גדולים בהרבה. שוק ההון, שכולל, סוגי ניירות ערך שונים דוגמת אגרות החוב, מניות, מט"ח ועוד, נועד לאפשר לחברות ולממשלה לגייס הון מהציבור והוא מורכב ממוסדות פיננסיים, ברוקרים, בנקים וקופות גמל.

לימודי השקעות בשוק ההון נועדו לאפשר לסטודנטים שלומדים אותם לצבור ידע רחב טווח, וללמוד לבנות תוכנית עבודה ולתכנן אסטרטגיה, שיביאו לרווחים להם או ללקוחותיהם. תחום ההשקעות באופן כללי אינו בטוח - יש לקחת סיכונים ולא לפחד להיכשל, מכיוון שיש כאן תהליך לימודי. כמו כן ככל שמסתכנים יותר, הסיכויים לרווחים גדולים יותר עולה. אם גם אתם מעוניינים בתחום הבורסה, קורס השקעות בשוק ההון למתחילים עשוי להתאים לכם. כך תוכלו להנות מחוויית לימודים מאתגרת ועם אופציה להעלות את הרווחים מההשקעות שלכם.
קורס השקעות בשוק ההון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאים ללמוד קורס השקעות בשוק ההון?

לימודי השקעות בשוק ההון למתחילים, מתאימים לאנשים חסרי ידע קודם בתחום, שמעוניינים לצבור מידע בתחום ההשקעות בבורסה ולרכוש כלים מעשיים לקבל החלטות חכמות בהשקעות שלהם במטרה להרוויח יותר כסף. הם יוכלו באופן זה לפתח קריירה עצמאית, או קריירה כשכירים בבורסה.

כמו כן הקורס מיועד לאנשים שעובדים בתפקידים זוטרים במסגרת חברות פיננסיות. החברות כוללות בנקים - טלרים, בנקאים טלפונים, אנשי קידום מכירות, רכזי מידע בבתי השקעות, נציגים זוטרים בחדרי מסחר, שמעוניינים להתקדם מקצועית ולשפר את תנאי העסקתם, או לשפר את יכולות ההשקעה שלהם בשוק ההון כעצמאיים.

קהל יעד נוסף הוא של אנשים עם ידע בסיסי בשוק ההון, שמעוניינים לשפר את יכולותיהם כסוחרים עצמאיים בתחום ולהשיג רווחים גדולים בתיק ההשקעות שלהם.

מה הם תנאי הקבלה לקורס השקעות בשוק ההון?

על מנת להתקבל לקורס אין צורך בידע או רקע קודם בתחום. הקורס מתאים לקהל הרחב - לכל המעוניין לקבל הסמכה להשקעות בשוק ההון באופן פרטי או בתוך חברה. למרות זאת, בדרך כלל יידרש מהמועמד לקורס השקעות בשוק ההון להיות לפחות בגיל 18. כמו כן, ברוב המכללות ידרשו גם סיום 12 שנות לימוד ואולי אף תעודת בגרות מלאה.

מכיוון שידיעת שוק ההון, מחייבת התמצאות במושגים מגוונים בשפה האנגלית, במכללות רבות ידרשו כתנאי קבלה גם ידיעה טובה של השפה האנגלית, בכדי להתמודד בהצלחה עם מושגים אלה.

במכללות רבות מועמד יתבקש לעבור ראיון קבלה אישי עם ראשי מסלול הלימודים, בכדי לבדוק את מידת התאמתו לקורס השקעות בבורסה.
קורס השקעות בשוק ההון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס השקעות בשוק ההון?

משך לימודי קורס השקעות בשוק ההון, משתנה בין המכללות השונות ובין קורסים בסיסיים לקורסים מורחבים יותר. בדרך כלל משך הקורסים בסיסיים ינוע בין חמישה עשר לשלושים שעות לימוד אקדמיות המתפרשות על פני בין חמישה לעשרה מפגשים. סה"כ בין חודש לשלושה חודשים. קורסים מורחבים יותר יימשכו בין ארבעים לשמונים שעות לימוד אקדמיות, המתפרשות על פני בין עשרה לעשרים מפגשים. סה"כ בין שלושה וחצי חודשים לחצי שנה.

המפגשים לרוב יתקיימו בין פעם לפעמיים בשבוע, שייתכן ואחת מן הפעמים האלה תהיה בימי שישי. בכדי לאפשר גם לאנשים שעובדים במשרה מלאה להשתתף בקורס, הלימודים גם עשויים להתקיים במתכונת של לימודי ערב.

ישנן גם מכללות שמנהלות את לימודי שווק ההון און ליין. במקרה הזה לסטודנט תהיה אפשרות לצפות בשיעורים באינטרנט בכל שעות היממה, ללא צורך להגיע למכללה עצמה.

מה לומדים בקורס השקעות בשוק ההון?

במסגרת לימודי שוק ההון, ילמדו הסטודנטים מגוון נושאים, שישפרו את יכולות ההשקעה שלהם בשוק ההון ויהוו בסיס ללימודי המשך במסגרת הבורסה. בין הנושאים המגוונים ניתן למצוא את: הכרות עם המושג אגרות חוב, לימודי כלי ניתוח טכני, הכרות עם שוק הפנסיה והקשר לשוק ההון, תעודות סל, מבוא לנושא קרנות נאמנות, מבוא לאסטרטגיות מסחר, הכרות עם תפקיד האנליסטים, ניהול וייעוץ תיק השקעות, מטבע חוץ, איתור וסריקת מניות, אופציות מעוף,  בנ קאות ושוק ההון ועוד. 

את הקורס יעבירו מרצים ומרצות מובילים בתחומם, בעלי ידע וניסיון מקצועי רב בתחום ההשקעות בשוק ההון.

מי שמתעניין בנושאי הלימוד של קורס השקעות בשוק ההון, עשוי לגלות עניין גם בקורסים הבאים: קורס ניהול וייעוץ תיק השקעות, קורס הכשרת סוחרים עצמאיים ועוד.

איזו תעודה מקבלים בוגרי קורס השקעות בשוק ההון?

למי שמסיים קורס השקעות בשוק ההון, אחרי שהשלים את כל חובות הלימודים שלו שכוללים: עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, השתלמות מעשית והגשת פרויקט סיום במכללות שדורשות זאת, תינתן תעודת גמר מטעם המכללה בה הם למדו. באמצעות תעודה זאת הבוגרים יוכלו להתקדם לקורסי המשך ולהתחיל בקריירה בשוק ההון כעצמאיים, או כשכירים.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס השקעות בשוק ההון?

בוגרי קורס השקעות בשוק ההון, שמהווה קורס בסיס בתחום ההשקעות בבורסה, יוכלו להתקדם באמצעות הידע שצברו לקורסים מתקדמים יותר. בים הקורסים המגוונים ניתן למצוא את קורס אסטרטגיות מסחר. באמצעות הידע שירכשו במסגרת הקורס הזה הבוגרים יוכלו לזהות מגמות והזדמנויות ייחודיות בשוק ההון וכך להתאים את האסטרטגיה הטובה ביותר במטרה להגדיל את הרווחים הצפויים מההשקעה.

קורס נוסף אותו יכולים בוגרי קורס השקעות בשוק ההון למתחילים ללמוד בכדי לשפר את יכולות המסחר שלהם בבורסה הוא קורס ניהול סיכונים פיננסיים. באמצעות הידע שירכשו במסגרת לימודים אלה המשקיעים יוכלו לצמצם את מידת הסיכונים במסגרת תיק ההשקעות שלהם, אולם תוך כדי כך, להמשיך לגרוף רווחים נאים בשוק ההון.

במה עוסקים בוגרי קורס השקעות בשוק ההון?

כיום אנשים רבים שמתעניינים בלימודי השקעות בשוק ההון מעוניינים בהקמת תיק השקעות בבורסה שיהווה למעשה מעין "עבודה שנייה" במקביל לעבודה שהם עובדים בה במשרה מלאה. בוגרי לימודי שוק ההון במקרים רבים יכולים לפנות לעסוק בשוק ההון באופן פרטי במטרה להגדיל את ההון העצמי שלהם. ייתכן כי בהדרגה, בהנחה והם יגלו כישרון והתמדה בתחום, כמו גם ירוויחו סכומי כסף גדולים בהשקעותיהם, הם יוכלו לעבור לעבוד רק בתחום ההשקעות.

אפיק עבודה נוסף, באמצעות קורסי המשך, יהיה לפתח קריירה כשכיר בשוק ההון. הם יוכלו לעשות זאת במסגרת בנקים, או בבתי השקעות ואפילו בחדרי מסחר בבורסה.

אפשרות תעסוקתית נוספת למי שצבר ניסיון וידע בתחום שוק ההון, היא לעבוד במכללות שעוסקות בלימודי שוק ההון, בתור מרצים. כך הם יוכלו להעביר את הידע שלהם לדור הבא של הסטודנטים לשוק ההון. 
מודעה
מחפש קורס השקעות בשוק ההון?
מחפש קורס השקעות בשוק ההון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה