קורס אסטרטגיות מסחר

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי אסטרטגיות מסחר

כיום כבר ידוע כי כניסה למסחר והשקעות בשוק ההון יכולים לרפד את חשבונכם יותר מאפיקי ההשקעה "סטנדרטיים" ונטולי סיכון בבנק, ועל כן - יותר ויותר אנשים מבקשים ללמוד את התחום - ולקבל ידע וכלים שיעזרו להם "לעשות" כסף בשוק ההון. אולם, כידוע, מסחר בשוק ההון ללא הידע המתאים - יגרור הפסדים כאובים ועל כן חובה להכיר את אסטרטגיות המסחר הנפוצות לפני שמתחילים לסחור. אם ברצונכם להכיר את מיטב האסטרטגיות - אלו המשרתות את טובי המשקיעים והסוחרים - תוכלו להצטרף ללימודים בקורס אסטרטגיות מסחר, אשר יכניס אתכם לעובי הקורה של עולם אסטרטגיות המסחר. 

קורס אסטרטגיות מסחר מקנה לבוגריו ידע, מיומנויות וכלים לניתוח כדאיות של אסטרטגיות מסחר, במטרה להגדיל את יכולתם כמשקיעים לזהות מגמות והזדמנויות בשוק ולהתאים להן את האסטרטגיה הטובה ביותר - כזו שתוביל לסיכויי רווח גדולים יותר. קיימים סוגים שונים של לימודי אסטרטגיות במסחר - קורס אסטרטגיות מסחר בסיסיות למתחילים, קורס אסטרטגיות מסחר מתקדמות, קורס אסטרטגיות אוטומטיות במט"ח ועוד. בואו לקרוא מידע נוסף על לימודי אסטרטגיות מסחר במכללות המובילות ללימודי שוק ההון.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אסטרטגיות מסחר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אסטרטגיות מסחר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אסטרטגיות מסחר

שימוש באסטרטגיות מסחר יכול לעזור לכם עד מאד למקסם את סיכויי הרווח ולמזער את סיכויי ההפסד, עת כניסה להשקעות ומסחר בשוק ההון. היתרון הגדול והמשמעותי של שימוש באסטרטגיות מסחר בשוק ההון הוא שבעת השימוש באסטרטגיה הסוחר "מנטרל", למעשה, את השפעתם של גורמים פסיכולוגיים ואישיים שונים - ומקבל את החלטותיו בהתאם לשיקולים רציונליים, הנגזרים מהאסטרטגיה בה הוא משתמש. 

אסטרטגית מסחר טובה הינה אסטרטגיה בעלת כללי כניסה ויציאה ברורים ופשוטים, בעלת אחוזי הצלחה גבוהים (על סמך נתוני העבר) וסיכויים גבוהים לרווח ונמוכים להפסד, וכמובן כי עליה להתאים לאופיו של הסוחר המשתמש בה.
 
במהלך הלימודים בקורס אסטרטגיות מסחר מכירים הסטודנטים את סוגי האסטרטגיות הנפוצות והם לומדים את אפיון המהלכים והצעדים שיש לנקוט על מנת להעלות את סיכויי הצלחה (ולמזער את סיכוני ההפסד). קורס אסטרטגיות מסחר מבוסס ברובו על ניסיון של סוחרים ומשקיעים ותיקים ושל מנתחים טכניים, העושים ניתוח דוחות פיננסיים ועסקאות על מנת לנבא ולחזות את הצעדים הבאים.
קורס אסטרטגיות מסחר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועד קורס אסטרטגיות מסחר?

לימודי אסטרטגיות מסחר מתאימים הן לסוחרים מתחילים (ואנשים חסרי ניסיון המעוניינים לעשות צעדיהם הראשונים בתחום) והן למשקיעים וסוחרים ותיקים ומנוסים, המעוניינים ללמוד אסטרטגיות מסחר מתקדמות.

אם אתם מתעניינים בקורס אסטרטגיות מסחר - אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מהתחום: קורס הכשרת סוחרים מקצועיים, קורס מסחר מודרני בחוזים עתידיים, קורס מסחר יומי בשוק ההון, קורס ניתוח טכני, קורס שיטת גאן,  קורס גלי אליוט ועוד.

מה הם תנאי הקבלה לקורס אסטרטגיות מסחר?

תנאי הקבלה לקורס אסטרטגיות מסחר יכולים להשתנות מעט בין מכללות שונות בתחום, אך בדרך כלל נדרשים המועמדים לידיעת אנגלית ברמה סבירה. חלק מהמכללות אף מקיימות ראיונות קבלה, במטרה לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים. הקבלה לחלק מהקורסים בתחום מיועדת אך ורק לבעלי רקע קודם והיכרות עם שוק ההון - כבוגרי קורס מבוא לשוק ההון, לדוגמא. 
קורס אסטרטגיות מסחר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס אסטרטגיות מסחר?

משך לימודי אסטרטגיות מסחר משתנה מממכללה אחת לרעותה, ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס אסטרטגיות מסחר נמשך כ-3 חודשים לערך. 

רבות מהמכללות בתחום מציעות קורסי אסטרטגיות מסחר המתקיימים בשעות הערב ואחר הצהריים ו/ או בימי שישי בבוקר - במטרה לאפשר גם לאנשים העובדים במשרה מלאה וסטודנטים (ואנשים עסוקים אחרים) להשתלב בלימודים בנוחות ובקלות, מבלי לפגוע בסדר יומם הרגיל. 

מה לומדים בקורס אסטרטגיות מסחר?

נושאי הלימוד בקורס אסטרטגיות מסחר משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס אסטרטגיות מסחר מקיף את נושאי הלימוד הבאים: חזרה על נושאים בשוק ההון, לימוד אסטרטגיות מסחר לטווח בינוני וארוך, הערכה וחישוב סיכונים, פעילות בשוק מט"ח, פעילות בשוק נגזרים - אסטרטגיה לכניסה למסחר וליציאה מפוזיציה, ניתוח טכני, מגמות בשוק ואסטרטגיה לזיהוי מגמה, ייחודיות של שווקים שונים כדוגמת שוק המטבעות והאסטרטגיות המתאימות עבורם, הגבלת הפסד התחלתי, תנועה חדה כנגד כיוון מגמה, רמת "לקיחת רווח" ועדכון קו הגבלת ההפסד בשוק תוך כדי מסחר.

כמו כן, תלמדו במהלך הקורס אודות שוק המט"ח ומטרתו, הגורמים המשפיעים על שוק המט"ח ושוק ההון, סוגי הפקודות, מושגים מעולם המט"ח, הכרת תוכנות למסחר כמו גם הכרת הדמו, ניהול סיכונים, ניהול כספי, ניצול הזדמנויות, פסיכולוגיות שוק מסחר, שיטות למסחר כגון: BLINE, תעלות פיבונאצ'י, תעלות מסחר, סטטיסטיקה וכל הכרוך בנתונים וניתוחם, מגמות מסחר והשפעותיהן, מתנדים, הטמעת עסקאות ועוד תכנים רבים להן תיחשפו במהלך תוכנית לימודים של אחד ממוסדות הלימוד שמציעים מגוון קורסי שוק הון והמסחר.

למרות שמושגים מקצועיים אלו נשמעים לכם כמו סינית כרגע (ואולי לא) תוך מספר מפגשים תוכלו גם אתם להבין את השפה של הסוחרים. 

אילו אפשרויות לימודים נוספות יש לבוגרי קורס אסטרטגיות מסחר?

אם סיימתם את קורס אסטרטגיות מסחר וברצונכם להמשיך ולהתפתח בתחום תוכלו לפנות ללימודי תואר ראשון בבנקאות ושוק ההון. הלימודים הינם מקיפים יותר וכוללים התייחסות לתכני מידע נוספים השייכים לתחומי הכלכלה וההשקעות. כמובן כי תוכלו להתפתח גם בעזרת שלל קורסים מתקדמים בתחום: קורס איתור וסריקת מניות, קורס מסחר עצמאי במניות בבורסת וול סטריט, קורס אנליסטים ועוד. 

במה עוסקים בוגרי קורס אסטרטגיות מסחר?

בוגרי לימודי אסטרטגיות מסחר יוכלו להתחיל (או להמשיך) לסחור ולהשקיע בשוק ההון - ומרבית הסיכויים כי לאחר הלימודים בקורס הם ייהנו מרווחים טובים יותר - ומפחות הפסדים כאובים. בוגרי קורס אסטרטגיות מסחר יוכלו לסחור בשוק ההון בזמנם הפנוי - כתוספת למשלח ידם העיקרי, או להשקיע את מירב זמנם ומאמציהם במסחר בבורסה - ולהפוך זאת למשלח ידם המרכזי.
מודעה
מחפש קורס אסטרטגיות מסחר?
מחפש קורס אסטרטגיות מסחר?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה