ClickCease

קורס אסטרטגיות מסחר

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי אסטרטגיות מסחר

לימודי אסטרטגיות מסחר במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מבוקשים, חשובים ומעשירים אשר עוסקים בזיהוי מגמות והזדמנויות קיימות בשוק והתאמה לאלו את האסטרטגיה הטובה ביותר שתוכל להוביל לסיכויי הרווח הגדולים והכדאיים ביותר.

השימוש באסטרטגיות מסחר יכול לסייע במיקסום סיכויי הרווח ומזעור סיכויי ההפסד, כאשר היתרון העיקרי בשימוש באסטרטגיות המסחר בשוק ההון הוא כי השימוש באסטרטגיה מאפשר לסוחר לנטרל את השפעתם של גורמים פסיכולוגיים ואישיים שונים, כך שקבלת ההחלטות נעשית על פי שיקולים רציונליים הנגזרים מהאסטרטגיה בה הוא משתמש.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אסטרטגיות מסחר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אסטרטגיות מסחר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אסטרטגיות מסחר

אסטרטגיית מסחר טובה הינה אסטרטגיה המאופיינת בכללי כניסה ויציאה פשוטים וברורים, מתאימה לאופיו של הסוחר שמשתמש בה וכן בעלת אחוזי הצלחה וסיכויי רווח גבוהים. ישנם סוגים רבים של אסטרטגיות מסחר כך שכל משקיע יכול לבחור באסטרטגיה שתשרת אותו בצורה הטובה ביותר.

הקורסים בתחום אסטרטגיות המסחר נחלקים לשני סוגים, אחד העוסק בשיטות הקיימות להתנהלות בשווקים השונים והשני אשר עוסק בפיתוח שיטות חדשות. חלק מן השיטות משמשות להשקעה לטווח קצר ולחלקן לטווח ארוך, חלק מהקורסים עוסקים במערכת מסחר אוטומטיות וחלקם לא, כך שכל אחד יכול להשתלב בתחום המושך אותו ביותר.
קורס אסטרטגיות מסחר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אסטרטגיות מסחר

לימודי אסטרטגיות מסחר פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים בעלי זיקה לתחומי הכלכלה והחשבונאות, בין אם חסרי כל רקע בתחום ובין אם הינם משקיעים וסוחרים ותיקים ומנוסים, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה באמצעותה יכירו אסטרטגיות מסחר מתקדמות וימקסמו את רווחיהם ואת רווחי לקוחותיהם.

תנאי הקבלה לקורס אסטרטגיות מסחר

תנאי הקבלה לקורס אסטרטגיות מסחר משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה וכן מתבססות דרישות הקבלה על סיום 12 שנות לימוד אקדמיות ושליטה טובה בשימושי מחשב ואינטרנט ולעיתים אף נדרשים המועמדים להחזיק בתעודת בגרות מלאה. בחלק מן המכללות יידרשו גם לשליטה טובה בשפה האנגלית.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס אסטרטגיות מסחר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אסטרטגיות מסחר

משך לימודי אסטרטגיות מסחר משתנה בין המכללות השונות ובין קורסים בסיסיים לקורסים מורחבים ומתקדמים יותר. במרבית מוסדות הלימוד נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודשיים לחצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס אסטרטגיות מסחר

במהלך לימודי הקורס בנושא אסטרטגיות מסחר מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו אסטרטגיות מסחר לטווח בינוני וארוך, הערכה וחישוב סיכונים, פעילות בשוק מט"ח, פעילות בשוק נגזרים – אסטרטגיה לכניסה למסחר וליציאה מפוזיציה, ניתוח טכני, מגמות בשוק ואסטרטגיה לזיהוי מגמה, ייחודיות של שווקים שונים, הגבלת הפסד התחלתי, תעלות מסחר, פסיכולוגיה של שווקי מסחר ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס אסטרטגיות מסחר

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אסטרטגיות מסחר

עם סיום לימודי קורס אסטרטגיות מסחר יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל מקומות, ארגונים וחברות בתחום הפיננסים כסוחרים בשוק ההון אשר מוסמכים לפעילות ביעילות מרבית לשיפור הרווחים.  

לימודי המשך לאחר קורס אסטרטגיות מסחר

בוגרי קורס אסטרטגיות מסחר המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מתנדים ואסטרטגיות בו ילמדו לזהות מגמות בשוק ההון באמצעות כלי ניתוח טכני ולחזות את ניירות הערך בהם משתלם להשקיע.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים לקורס ברוקרים בו ילמדו כיצד לבצע פעולות קנייה ומכירה בניירות ערך שונים עבור לקוחותיהם.
מודעה
מחפש קורס אסטרטגיות מסחר?
מחפש קורס אסטרטגיות מסחר?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה