קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט

אם השקעות ומסחר בשוק ההון מושכים אתכם, והחלטתם שהתמחיתם מספיק בבורסה הישראלית, ועכשיו אתם מוכנים לשחק ב"ליגה של הגדולים", אתם יכולים להצטרף לחגיגת ההשקעות בבורסה החשובה והמשפיעה בעולם – הבורסה של וול סטריט. אם אתם חוששים, כי העובדה שאינכם מתגוררים בארצות הברית תמנע מכם להצליח, אל דאגה: עידן האינטרנט והטלפונים החכמים מאפשר לכם להשתלב במסחר הער והרווחי בוול סטריט מהנוחות והחמימות של ביתכם (או מכל מקום אחר), וליהנות מהרווחים הגדולים הצפויים למשקיעים הנבונים, זאת כמובן בתנאי שתצליחו להתאים את לוח הזמנים שלכם להבדלי השעות בין זמן ישראל לזמן ניו יורק. 

כדי שתוכלו להשקיע בהצלחה – תידרשו להבנה של שוק ההון ככלל ושל וול סטריט בפרט, כמו גם לשלל כלים ומיומנויות שיעזרו לכם להשקיע ולסחור בתבונה. קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט יקנה לכם ידע רלוונטי באסטרטגיות מסחר, ילמד אתכם כיצד לנהל תיק השקעות עצמאי וכו' – על מנת שתוכלו להרוויח, ולהגיע להשקעות מוצלחות, גם אם אתם סוחרים באופן עצמאי. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט

אולי אתם ממש טובים בעבודה עם כסף, אולי ראיתם את כל הסרטים על ברוקרים בוול סטריט, שאחרי כמה עסקאות מוצלחות, עושים "אקזיט" וחיים חיי מותרות באיי הבהאמה, או שאתם מתרגשים מהדינאמיות התמידית של עולם הבורסה, ומהמחשבה כי בדקות ספורות נסגרות עסקאות של אלפי ולעיתים גם מיליוני דולרים. בכל מקרה, אם אתם חולמים להצליח בגדול, מתרגשים משיחות על מניות ואגרות חוב וחושבים שיש לכם חוש פיננסי מפותח - אתם כנראה מוכנים למסחר עצמאי בבורסה של וול סטריט. אך לפני שאתם מתחילים - כדאי לקחת כמה קורסים שייתנו לכם את הכלים להצלחה מובטחת. 

בקורס למסחר עצמאי במניות וול סטריט תקבלו את כל הכלים שאתם צריכים למסחר עצמאי, השונה מאוד ממסחר דרך בית השקעות או הבנק. תלמדו כיצד לפתוח חשבון למסחר בבורסה, לעשות עבודת הכנה נרחבת בכל הקשור לשוק ההון בעולם ובוול סטריט בפרט, תקראו מאמרים הקשורים לבורסה, תתנסו במסחר בוול סטריט "על יבש", תלמדו את אופן החשיבה הפיננסית בוול סטריט, השונה במקצת מדרך המסחר והפסיכולוגיה של הסוחרים בבורסה הישראלית ועוד. 
קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מתאימים לימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט?

לימודי מסחר בוול סטריט מתאימים לכל מי שמעוניין להשתלב בהשקעות ומסחר בשוק התוסס והחשוב בעולם – וליהנות מאפשרויות הרווחים הרבות בו. הלימודים מתאימים לחסרי כל ניסיון בשוק ההון – כמו גם לסוחרים ממולחים ומנוסים. כן מתאימים הלימודים למי שמעוניין להשקיע בזמנו הפנוי בלבד – כמו גם למי שמעוניין לרכז את מיטב זמנו בהשקעות בוול סטריט.

אם אתם מתעניינים בלימודים בקורס השקעות בוול סטריט, ייתכן כי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי שוק ההון: קורס אג"ח, קורס מסחר במט"ח, קורס ניהול תיק השקעות עצמאי, קורס תעודות סל וכיו"ב.

מה הם תנאי הקבלה ללימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט?

רוב הקורסים למסחר עצמאי במניות וול סטריט במכללות פתוחים בפני הקהל הרחב ואין הנרשמים נדרשים לעמוד בתנאי קבלה מיוחדים, אך ישנם קורסים, המיועדים למי שכבר עוסק או בעל ידע כלשהו בתחום שוק ההון, ולכן גם רמת הלימודים מתאימה לרמת מתקדמים. לקורסים אלו תנאי הקבלה יהיו לרוב רקע או ניסיון בסיסי במסחר והשקעות בשוק ההון, או מעבר של ריאיון קבלה. 

כמו כן, מסחר במניות בוול סטריט שבארצות הברית מחייב, מן הסתם, את ידיעת השפה האנגלית ויכולת שימוש בסיסית במחשב ובאינטרנט על מנת להצליח במסחר.

 
קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשכים לימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט?

לימודי מסחר עצמאי במניות בבורסת וול סטריט כוללים, בדרך כלל, בין 40 ל-60 שעות לימוד אקדמיות, ונמשכים בין חודש לשלושה חודשים. אם אתם מעוניינים בקורס מעמיק ומקיף יותר- תוכלו למצוא את מבוקשכם – וליהנות מקורס מקצועי במיוחד, הנמשך כחצי שנה לערך, ומוצע גם הוא על ידי מכללות מובילות בתחום.

אם אתם להוטים להתחיל להשקיע בוול סטריט – אך חוששים כי סדר יומכם העמוס יקשה עליכם להשתלב בלימודים – יש לנו חדשות טובות עבורכם: מכללות רבות מציעות קורסים בשעות הערב ואחה"צ ובימי שישי בבוקר – כך שגם אנשים עובדים יכולים להשתלב בלימודים בקלות ונוחות, בשעות והזמנים המתאימים להם ביותר.

מה לומדים בלימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט?

לימודי מסחר עצמאי במניות בוול סטריט ידאגו להכשירכם במיטב הידע, הכלים והמיומנויות הדרושים לסוחר המוצלח. במהלך הקורס תיהנו מרכישת ידע עיוני ותיאורטי רב, כמו גם משלל התנסויות מעשיות – לרבות התנסות מודרכת במסחר און-ליין (בחלק מהמכללות).

בין הנושאים הנלמדים בקורס: מאפייני יסוד של מסחר בבורסות וול סטריט ותל אביב, שימוש מעשי במדדים, סקטורים ומניות בולטות, כיצד לסחור בכמות מניות קבועה ולא בסכומי כסף קבועים, כיצד לסחור לפי "נקודות" ולא לפי אחוזים, שימוש בסיסי ומתקדם בתוכנת מסחר וגרפים בזמן אמת, שיטות עבודה של סוחרים, משקיעים פרטיים וגופים מוסדיים, זיהוי של תצורות ותבניות מסחר תוך יומיות ורב יומיות, תרגול קניה ומכירה, בניה של "רעיון מסחר" לכניסה ויציאה בטווחי מסחר משתנים, התמודדות עם מצבים מיוחדים ועוד. 

במה עוסקים בוגרי לימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט?

בוגרי הקורס, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישות הלימודים (כגון נוכחות בשיעורים ומעבר המבחן הסופי), יהיו זכאים לתעודת גמר מטעם המוסד בו השלימו את לימודיהם.

בוגרי הקורס יוכלו, כמובן, להתחיל לסחור באופן עצמאי בבורסה של וול סטריט ובבורסות נוספות מסביב לעולם (כמו גם בבורסה הישראלית) כשהם אוחזים במיטב הידע ובשלל כלים ומיומנויות, שיהפכו את השקעותיהם לנבונות – וככל הנראה, גם לרווחיות. הבוגרים יוכלו לעסוק במסחר בשוק ההון בזמנם הפנוי, וליהנות מתוספת נאה למשכורתם, או להתמקד בניהול השקעותיהם – ולבלות את מיטב זמנם בהשקעה ומסחר.

אילו אפשרויות המשך לימודים יש לבוגרי לימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט?

לאחר סיום הלימודים בקורס מסחר עצמאי במניות בוול סטריט, בוגרים אשר ירצו להמשיך ולהתמחות במסחר בשוק ההון ולטייב את השקעותיהם, יוכלו לפנות להמשך לימודים בשלל קורסים נוספים בתחום: קורס מתנדים ואסטרטגיות, קורס אסטרטגיות מסחר, קורס ברוקרים, קורס מסחר במט"ח – ועוד מגוון נרחב של קורסים. כמו כן, אם תרצו להתחיל לעסוק בשוק ההון באופן מקצועי, ולא רק למטרות אישיות, ייתכן כי תבחרו להשלים תואר אקדמי רלוונטי ולפנות ללימודי בנקאות ושוק ההון, לימודי מנהל עסקים וכד'.
מודעה
מחפש קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט?
מחפש קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה