ClickCease

קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט

לימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מבוקשים, חשובים, מרתקים ומעשירים אשר עוסקים בהכשרת סוחרים, אנליסטים ואנשי שוק ההון למסחר באחת הבורסות הפופולריות ביותר, בורסת וול סטריט בניו יורק.

המסחר בבורסה עולמית ולא זו הקיימת בישראל דורש מהעוסקים בו ידע מקיף ומעמיק מעבר לזה הנדרש בכל הנוגע למסחר הישראלי. יש להכיר את שוק אגרות החוב וקרנות הנאמנות בוול סטריט, את טכניקות המסחר בשונות, את מקורות המידע הקיימים וכדומה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט

בעידן המתקדם בו אנו חיים כיום, בו כמעט כל אדם מחזיק בטלפון חכם בו קיים אינטרנט זמין, ההשתלבות במסחר הרווחי בוול סטריט הפכה לזמינה במיוחד. עם זאת, נדרשים העוסקים בתחום לעבור התמחות מקיפה ומעמיקה כך שיוכלו להנות מגריפת רווחים מקסימליים בביצוע עסקאות בסכומים של אלפי ואף מיליוני דולרים.

הסטודנטים בקורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט ירכשו את הכלים והמיומנויות הנדרשים למסחר עצמאי שהינו שונה מאוד ממסחר דרך בתי השקעות ובנקים. הם יוכשרו לפתיחת חשבון למסחר בבורסה, להבנת אופן החשיבה הפיננסית בוול סטריט, לניהול תיק השקעות עצמאי ולשימוש באסטרטגיות מסחר יעילות.
קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט

לימודי קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע בתחום והן לסוחרים ותיקים ומנוסים אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה באמצעותה יצליחו לגרוף רווחים משמעותיים ומשתלמים בשוק רווחי זה, זאת תוך מינימום סיכונים והפסדים.

תנאי הקבלה לקורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט

תנאי הקבלה לקורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה וכן מתבססות דרישות הקבלה על סיום 12 שנות לימוד אקדמיות ושליטה טובה בשימושי מחשב ואינטרנט ולעיתים אף נדרשים המועמדים להציג תעודת בגרות מלאה. בחלק מן המכללות יידרשו גם לשליטה טובה בשפה האנגלית.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

חשוב לדעת כי ישנם קורסים המיועדים לבעלי ידע קודם בשוק ההון ואלו דורשים כי יהיו המועמדים בעלי ניסיון בסיסי במסחר ובהשקעות בשוק ההון.
קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט

משך לימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט משתנה בין המכללות השונות ובין קורסים בסיסיים לקורסים מורחבים ומתקדמים יותר. במרבית מוסדות הלימוד כוללים הלימודים בין ארבעים לשישים שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש לשלושה חודשים. הקורסים המעמיקים יותר בתחום הם לרוב ארוכים יותר ומשך הלימודים יכול להגיע עד חצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט

במהלך לימודי הקורס בנושא מסחר עצמאי במניות וול סטריט מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו מאפייני יסוד של מסחר בבורסות וול סטריט ותל אביב, שימוש מעשי במדדים, סקטורים ומניות בולטות, סחר בכמות מניות קבועה במקום סכומי כסף קבועים, סחר לפי נקודות ולא לפי אחוזים, שימוש בסיסי ומתקדם בתוכנות מסחר וגרפים בזמן אמת, שיטות עבודה של סוחרים, משקיעים פרטיים וגופים מוסדיים, זיהוי תצורות ותבניות מסחר תוך יומיות ורב יומיות, תרגול קניה ומכירה, התמודדות עם מצבים מיוחדים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מסחר עצמאי במניות וול סטריט

עם סיום לימודי קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל מקומות, ארגונים וחברות בהם יעסקו במסחר בשוק ההון ובניהול השקעות, וכן יוכלו לסחור באופן עצמאי בבורסת וול סטריט ובבורסות נוספות מסביב לעולם, כולל הבורסה הישראלית.  

לימודי המשך לאחר קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט

בוגרי קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מתנדים ואסטרטגיות בו ילמדו לזהות מגמות בשוק ההון באמצעות כלי ניתוח טכני ולחזות את ניירות הערך בהם משתלם להשקיע.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים לקורס ברוקרים בו ילמדו כיצד לבצע פעולות קנייה ומכירה בניירות ערך שונים עבור לקוחותיהם.
מודעה
מחפש קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט?
מחפש קורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה