ClickCease

קורס תעודות סל

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי תעודות סל

לימודי תעודות סל בשוק ההון במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, ייחודיים ומעשירים אשר פונים בעיקרם למשקיעים מנוסים העוסקים במסחר בשוק ההון המעוניינים בכלי שיוזיל את דמי הניהול בהשוואה לאלו של מניות וקרנות נאמנות, כמו גם יקטין את הסיכונים הקיימים.

תעודות הסל אמנם עשויות להניב רווחים קטנים יותר, אמנם היתרון שלהן עומד על כך שהן בטוחות יותר ומנפיק המניות מתחייב על סכום מסוים שיכסה הן את הקרן והן את התשואה הצפויה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס תעודות סל?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס תעודות סל?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס תעודות סל

תעודות סל הינן מעין תעודות התחייבות אשר מבוססות על המדד, ואלו מספקות למחזיקים בהן את תשואות המדד ללא העמלות אותן אמורים לנכות. באמצעות תעודות אלו מנפיקי התעודה נותנים התחייבות למשקיעים כי יספקו להם את שווי ערך תעודת הסל כאשר יחפצו בכך המשקיעים. על כן, תעודות אלו הן נזילות יחסית ואפשר לממשן כמעט בכל עת. נוסף על כך, נחשבים דמי הניהול של אלו נמוכים.

תעודות הסל נסחרות בשוק ההון הישראלי החל משנת 2000 והן מאפשרות השקעה בשווקים הגלובליים, במניות, באגרות חוב (אג"ח), אינדקסים ומטבעות חוץ (מט"ח). קיים מספר גדול יחסית של תעודות סל שונות הנסחרות בבורסה הישראלית וביניהן תעודות סל זהב, תעודות סל נפט, תעודות סל דולר, תעודות סל צמודות ועוד.
קורס תעודות סל
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס תעודות סל

לימודי קורס תעודות סל פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים במיוחד לסוחרים מנוסים בשוק ההון אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה באמצעותה ישפרו את יכולות ניהול תיקי ההשקעות שלהם וכן יגדילו את רווחיהם מהסחר בבורסה. כמו כן, יוכלו למצוא עניין בלימודים בוגרי קורסים בסיסיים בשוק ההון המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס תעודות סל

תנאי הקבלה לקורס תעודות סל משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בעלי רקע קודם בשוק ההון או בתחומי הפיננסיים, בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד אקדמיות ובעלי שליטה טובה ביישומי המחשב והאינטרנט. כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים להחזיק בתעודת בגרות מלאה וכן להציג שליטה טובה בשפה האנגלית.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס תעודות סל
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי תעודות סל

משך לימודי תעודות סל משתנים בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד. על פי רוב, כוללים הלימודים בין חמש עשרה לעשרים וחמש שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודש לחודשיים.   

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס תעודות סל

במהלך לימודי הקורס בנושא תעודות סל מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו תעודות על מדדים בחו"ל, ETF, מסחר ועשיית שוק בתעודות סל, תמחור תעודות סל, פרמטרים לבחירת תעודות סל, חוזים עתידיים, היכרות עם המושג תעודות סל סחורות, תעודות סל חברות ביטוח, תעודות סל כסף, השוואה בין תעודות סל לקרנות נאמנות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס תעודות סל

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי תעודות סל

עם סיום לימודי קורס תעודות סל יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל מקומות, ארגונים וחברות כמו בנקים, בתי השקעות, חדרי עסקאות בבורסות, חברות ניהול השקעות, ארגונים פיננסיים וכדומה. כמו כן יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית ולהציע את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס תעודות סל

בוגרי קורס תעודות סל המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אופציות מעו"ף בו ירכשו ידע מקיף ומעמיק אודות מרכיב מרכזי וחשוב בשוק ההון הישראלי אשר מאגד את 25 המניות החזקות ביותר בבורסה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס אסטרטגיות מסחר אשר מקנה לבוגריו טכניקות מגוונות ויעילות לגריפת רווחים משמעותיים.     
מודעה
מחפש קורס תעודות סל?
מחפש קורס תעודות סל?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה