ClickCease

קורס מתנדים ואסטרטגיות

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון

לימודי מתנדים ואסטרטגיות במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מבוקשים ומעשירים אשר עוסקים בניתוח הטכני בשוק ההון באמצעות כלים ייחודיים הנקראים מתנדים (Indicators). כלים אלו מסייעים למשקיע לזהות מגמות שונות במסחר וכן לעובדי הבורסה להגיע להחלטות מושכלות המביאות למיקסום הרווחים ולצמצום הפסדים.

הלימודים בקורס מתנדים ואסטרטגיות פונים לבעלי ידע וניסיון קודם בענף המסחר בשוק ההון ובתחום ההשקעות והניתוח הטכני, בוגרי קורסים בסיסיים בתחומי שוק ההון, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס מתנדים ואסטרטגיות?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס מתנדים ואסטרטגיות?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון

המתנדים בשוק ההון הינם כלי ניתוח טכני אשר באים לסייע בקבלת החלטות בכניסה לעסקה. הם מבוססים על חישוב שערי המטבע ומציגים את התפתחותם של השערים בלוגיקה שונה, בהשוואה אל העבר. המתנדים מאפשרים זיהוי של מגמות שונות במסחר, זיהוי מכירות במינון גבוה, היפוך מגמה של קנייה במינונים נמוכים ועוד.

המתנדים נחלקים למתנדים בעלי ציר אמצע עם גבולות מוגדרים למתנדים בעלי ציר אמצע וללא גבולות מוגדרים, כאשר ההבדל ביניהם הינו בנוסחאות בהן צריך להשתמש לצורך חישובן. בחינת התוצאות שמראים המתנדים השונים מאפשרת בנייה של אסטרטגיות מותאמות למצב ספציפי ועל כן חשיבותם של לימודים אלו היא רבה.  
קורס מתנדים ואסטרטגיות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון

לימודי קורס מתנדים ואסטרטגיות פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לסוחרים ומשקיעים בשוק ההון העוסקים בתחום זה מכבר, בעלי ניסיון בשוק והבנה בסיסית בניתוח טכני, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה לצורך העשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם במטרה לשפר את השקעותיהם ולמקסם את רווחיהם. כמו כן, יוכלו למצוא עניין בלימודים בוגרי קורסי יסוד בשוק ההון המעוניינים להשתלב בחדרי עסקאות בבורסה, בתי השקעות או בנקים.

תנאי הקבלה לקורס מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון

תנאי הקבלה לקורס מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בעלי ידע בסיסי וניסיון מעשי בתחומי ההשקעות והמסחר בשוק ההון ככלל, וידע בניתוח טכני בפרט. נוסף על כך, עליהם להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. חלק מן המוסדות אף דורשים כי יהיו המועמדים בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס מתנדים ואסטרטגיות
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון

משך לימודי מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון משתנים בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודש לשלושה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון

במהלך לימודי הקורס בנושא מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, עוסקים הלימודים במתנדים הטכניים העיקריים אשר נחשבים לשימושיים ומסייעים בתהליכי הניתוח והתזמון, באסטרטגיות מסחר מגוונות, סוגי מתנדים בניתוח טכני, מתנדים למסחר יומי, מתנדי אליוט, מתנד כאוס ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון

עם סיום לימודי קורס מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל מקומות, ארגונים וחברות בהם יעסקו בניהול תיקי השקעות, זאת תוך שימוש בכלי החיזוי השונים, המתנדים והאסטרטגיות השונות.

לימודי המשך לאחר קורס מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון

בוגרי קורס מתנדים ואסטרטגיות בשוק ההון המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מסחר עצמאי בוול סטריט בו ילמדו כיצד להשתלב בבורסה הגדולה והחשובה לעולם בתור סוחרים עצמאיים.

כמו כן יוכלו הבוגרים להשתלב בלימודים בקורס סטטיסטיקה ומימון אשר מהווה קורס הכנה לאחד ממבחני ההסמכה הנדרשים לצורך עיסוק בתחום ייעוץ וניהול ההשקעות, ניהול כספים, ביטוח פנסיוני וכדומה.  
מודעה
מחפש קורס מתנדים ואסטרטגיות?
מחפש קורס מתנדים ואסטרטגיות?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה