ClickCease

קורס ברוקר

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי ברוקר

לימודי ברוקרים בשוק ההון במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מעשירים וייחודיים אשר באים במטרה להקנות לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק בכל הנוגע למסחר בבורסה, מטבעות חוץ, ניירות ערך, קרנות נאמנות, מניות, אופציות מעו"ף, אגרות חוב, קופות גמל וכדומה.

באמצעות הידע הנרכש, יוכלו הבוגרים להבין את המגמות השונות הקיימות בשוק ההון, לעבור על דוחות כספיים ולהבין היכן כדאי להשקיע את כספי לקוחותיהם בכדי להביא לגריפת רווחים מקסימליים ומשמעותיים, ללקוחותיהם ולעצמם כאחד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ברוקר?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ברוקר?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ברוקרים

ברוקר (brocour), או בעברית – עמיל בורסה/עמיל ניירות ערך, הינו בעל המקצוע המורשה בסחר בניירות ערך בשוק ההון עבור לקוחותיו. על הברוקר לייעץ ללקוחותיו אודות האופן הנכון והיעיל ביותר להשקעת כספיהם בכדי לגרוף רווחים, לארגן ולתווך עסקאות בין קונים למוכרים, כאשר הוא יכול לייצג את מי שקונה את ניירות הערך או את מי שמוכר אותם, אך לא את שניהם במקביל.

משכורתו של הברוקר תלויה בעמלת התיווך המתקבלת הודות לעסקה שבוצעה, כלומר ככל שסכום ההשקעה יהיה גבוה יותר כך גם עמלתו תהיה גבוהה יותר.
קורס ברוקר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ברוקרים

לימודי קורס ברוקרים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי רקע וניסיון בענף שוק ההון והן ליועצי השקעות, עובדי בנקים ובתי השקעות, בוגרי תארים ראשונים בתחומי הפיננסים, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית באמצעותה יתווכו בין קונים ומוכרים ויגרפו רווחים משמעותיים, עבור עצמם ועבור לקוחותיהם.

תנאי הקבלה לקורס ברוקרים

תנאי הקבלה לקורס ברוקרים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד אקדמיות ובעלי שליטה טובה ביישומי המחשב והאינטרנט. כמו כן, לעיתים נדרשים המועמדים להחזיק בתעודת בגרות מלאה וכן להציג שליטה טובה בשפה האנגלית.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ברוקר
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ברוקרים

משך לימודי ברוקרים משתנים בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד. על פי רוב, כוללים הלימודים בין ארבעים לשמונים שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של מספר חודשים. אמנם, קיימים קורסים הנמשכים בין שנה לשנתיים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס ברוקרים

במהלך לימודי הקורס בנושא ברוקרים  מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו היכרות עם ניתוח שוק ההון, מבוא למסחר אונליין, היכרות עם ניהול סיכונים בשוק ההון, דיני ניירות ערך, אגרות חוב, היכרות עם נושאי מטבע חוץ, ניהול תיקי השקעות בשוק ההון, מחזורי מסחר, משא ומתן עסקי עם קונים ומוכרים בבורסה, דוחות כספיים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ברוקרים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם. בדרך כלל, יידרש כי יעברו הבוגרים מבחנים מטעם הרשות לניירות ערך בכדי לרכוש את ההכשרה הרשמית לשמש כברוקרים באחד מחדרי המסחר או בתי ההשקעות המציעים שירותים אלו.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ברוקרים

עם סיום לימודי קורס ברוקרים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל מקומות, ארגונים וחברות כמו בנקים, בתי השקעות, חדרי עסקאות בבורסות, חברות ניהול השקעות, ארגונים פיננסיים וכדומה. כמו כן יוכלו הבוגרים לפנות לדרך עצמאית ולהציע את שירותיהם באופן פרטי לכל המעוניינים בכך.

לימודי המשך לאחר קורס ברוקרים

בוגרי קורס ברוקרים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אופציות מעו"ף בו ירכשו ידע מקיף ומעמיק אודות מרכיב מרכזי וחשוב בשוק ההון הישראלי אשר מאגד את 25 המניות החזקות ביותר בבורסה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס מסחר עצמאי במניות וול סטריט בו יוכשרו לניהול עסקאות בין לאומיות ועל ידי כך יגדילו את פוטנציאל הרווח שלהם משמעותית.
מודעה
מחפש קורס ברוקר?
מחפש קורס ברוקר?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה