ClickCease

קורס ניהול תיק השקעות עצמאי

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון

המשבר הכלכלי העולמי הביא לקיומם של שינויים רבים בתחומי הפיננסיים השונים. על כן, הפך תחום הניהול והייעוץ של תיקי ההשקעות לתחום מתפתח ומבוקש במיוחד. לימודי ניהול תיק השקעות עצמאי במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים, מעשירים ומבוקשים אשר עוסקים בשינויים המתרחשים בשוק ההון, ביכולת הקליטה והניתוח של פרטים שונים והתאמתם לרצונותיהם וצרכיהם של לקוחות ספציפיים.

תיק ההשקעות הוא חשבון פיננסי שנמצא לרוב ברשות עסקים פרטיים או ציבוריים, ובתוכו קיימים נכסים וניירות ערך על מנהל התיק למכור ולקנות ניירות ערך שונים, להשקיע מניות בצורה חכמה וברמת סיכון נמוכה.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ניהול תיק השקעות עצמאי?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ניהול תיק השקעות עצמאי?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ניהול תיק השקעות עצמאי

ניהול תיקים מבוצע בהתאם לצרכי הלקוח ומהווה מעין חוזה התקשרות בין מנהל תיק ההשקעות לבין הלקוח. מנהל תיק ההשקעות הוא האחראי להכריע בנוגע למניות בהן כדאי ומשתלם להשקיע, זאת באמצעות שימוש בכלים פיננסיים שונים, כאשר המטרה העיקרית הינה מיקסום רווחים.

על מנהלי תיקי הלקוחות להיות אובייקטיביים, מקצועיים ובעלי ידע מקיף בכל הנוגע לפעילויות המתרחשות בשוק ההון, לדעת לעקוב אחר המתרחש בתיק ההשקעות, לקחת סיכונים תוך עמידה בהתחייבויות ולוחות זמנים ולבנות אסטרטגיות לשמירה על טובת הלקוח ועל בקשותיו.
קורס ניהול תיק השקעות עצמאי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון

לימודי קורס ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לבעלי זיקה לתחומי הכלכלה, הפיננסיים ושוק ההון, בין אם חסרי ניסיון בתחום ובין אם עוסקים בתחום הפיננסיים זה מכבר, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה באמצעותה יוכלו לנהל תיקי השקעות בצורה המקצועית והטובה ביותר.

תנאי הקבלה לקורס ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון

תנאי הקבלה לקורס ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה וכן מתבססות דרישות הקבלה על סיום 12 שנות לימוד אקדמיות ושליטה טובה בשימושי מחשב ואינטרנט ולעיתים אף נדרשים המועמדים להציג תעודת בגרות מלאה. בחלק מן הקורסים יידרשו גם לידע קודם בתחומי המסחר, הכלכלה, ההשקעות, הבנקאות, שוק ההון וכדומה.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס ניהול תיק השקעות עצמאי
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון

משך לימודי ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון משתנים בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד. על פי רוב, כוללים הלימודים כ-600 שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין שנה לשנתיים. עם זאת, ישנם קורסים קצרים יותר הנמשכים בין חודש לחצי שנה.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון

במהלך לימודי הקורס בנושא ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו פרקטיקה בשוק ההון, תרגול במסחר בזמן אמת, אסטרטגיות לניהול כספי – ניהול סיכונים, טיפול במחזורים קיצוניים, ניתוח טכני, סוגי פקודות, אירועים עולמיים, אסטרטגיות השקעה לטווח קצר ולטווח ארוך, ייצור הכנסה על מניה שלא נמכרה, קריאת גרפים, מבוא לשוק ההון ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון

עם סיום לימודי קורס ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל מקומות, ארגונים וחברות, בבתי השקעות, בנקים, מסחר בבורסה וכדומה, וכן יוכלו להציע את שירותיהם באופן פרטי ולנהל תיקים באופן עצמאי.

לימודי המשך לאחר קורס ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון

בוגרי קורס ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס אסטרטגיות מסחר בו ילמדו כיצד לזהות מגמות והזדמנויות ייחודיות בשוק ההון כך שיוכלו להתאים את האסטרטגיה הטובה ביותר שתוביל למיקסום הרווחים מההשקעה.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים לקורס פורקס בו ילמדו כיצד לסחור במטבעות חוץ Forex במטרה למקסם את רווחיהם.
מודעה
מחפש קורס ניהול תיק השקעות עצמאי?
מחפש קורס ניהול תיק השקעות עצמאי?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה