ClickCease

קורס אג"ח

נמצאו עבורך 2 מוסדות לימודים:

לימודי אג"ח

לימודי אג"ח במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מרתקים ומעשירים אשר מהווים את אחד התחומים העיקריים עליהם מתבסס הרעיון הכללי של שוק ההון, שכן מרבית האנשים שמשקיעים במסגרת שוק ההון משתמשים לשם כך באגרות חוב דרך קרנות פנסיה, קרנות השתלמות, מק"מ וכדומה.

ההשקעה באגרות החוב נחשבת להשקעה בטוחה וכדאית לטווח ארוך, עם סיכונים פחותים במיוחד, בה ניתן לדעת את התשואה כל שנה מראש, לחזות את הרווחים העתידיים ועוד. כמו כן, מעבר להיותו כלי מסחר, האג"ח יכול לשמש גם ככלי לניהול פיננסי שיש ביכולתו לנבא מצבים כלכליים כמו ריבית משכנתאות, אינפלציה במשק, גובה תוצרים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס אג"ח?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס אג"ח?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס אג"ח

אג"ח הינם ראשי תיבות של אגרות חוב, ואלו הם סוג של ניירות ערך שחברה או גורם ממשלתי כלשהו מנפיקים לציבור הרחב דרך הבורסה במטרה לגייס הון שישמש כהלוואה לביצוע שדרוג שירותים, רכישות שונות, שיפוץ מבנים וכדומה. לאחר תקופה מסוימת ומוגדרת מראש, אותן החברות מחזירות את סכומי ההלוואה כולל ריבית.

אגרות החוב נסחרות בבורסה וניתן למכור ולקנות אותן ללא קשר למועד פירעון ה"הלוואה", כמו כן הן בטוחות יותר בהשוואה למניות כך שהשקעה באלו מפחיתה את הסיכונים במידה משמעותית.
קורס אג"ח
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס אג"ח

לימודי קורס אג"ח פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים הן לחסרי כל רקע בתחום הפיננסים ושוק ההון והן לבעלי ידע קודם וניסיון מעשי, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית באמצעותה יוכלו להבין את תחום ההשקעה באגרות החוב ולנהל את תיק ההשקעות שלהם.

תנאי הקבלה לקורס אג"ח

תנאי הקבלה לקורס אג"ח משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד אקדמיות ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. בנוסף, בחלק מן המכללות יידרשו להיות בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית וכן בחלקן יידרשו לרקע קודם בתחום.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס אג"ח
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי אג"ח

משך לימודי אג"ח משתנים בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד. על פי רוב, כוללים הלימודים בין חמש עשרה לחמישים שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חמישה שבועות לבין חודשים ספורים.   

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.     

נושאי הלימוד בקורס אג"ח

במהלך לימודי הקורס בנושא אג"ח מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו היכרות עם המושג אגרות חוב, סיכון ריבית ותשואה, כדאיות השקעת אג"ח להמרה, הבדל בין אג"ח למניה, היכרות עם סוגי השקעות, הצמדות, מנפיקים, אירועים בחיי אג"ח, תאריכים משפיעים, שיקולי מס, מגמות שוק אג"ח, פיזור וסיכון, בטחונות ועוד.  

תעודת גמר לאחר קורס אג"ח

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי אג"ח

עם סיום לימודי קורס אג"ח יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת מקומות כמו חדרי עסקאות של שוק ההון, בנקים, בתי השקעות וכדומה. כמו כן יכולים הבוגרים לפנות לדרך עצמאית ולהציע את שירותיהם באופן פרטי כסוחרי אג"ח פרטיים בבורסה.

לימודי המשך לאחר קורס אג"ח

בוגרי קורס אג"ח המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס סקאלפינג בו יוכשרו לשימוש בשיטת מסחר רווחית, מהירה וכדאית אשר מונעת את הצורך בחיזוי השוק לטווח הארוך.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס Forex בו ילמדו אודות קנייה ומכירה של מטבעות חוץ לצורך גריפת רווחים.
מודעה
מחפש קורס אג"ח?
מחפש קורס אג"ח?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה