קורס גלי אליוט

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי גלי אליוט

תיאורית הגלים של אליוט נקראת כך על שם הממציא שלה, ראלף נלסון אליוט, אשר פיתח שיטה לניתוח שוק המניות וניסה למצוא צורה או תבנית שיתאימו לשוק זה. בשנות ה - 30 של המאה הקודמת, טען אליוט שהמחירים בשוק מתפתחים בתבניות קבועות, המונעות על ידי הפסיכולוגיה של המשקיעים כגוף קולקטיבי, הנעה כמטוטלת בין פסיביות לאופטימיות. המודל של אליוט טוען שמחירי השוק נעים בין שלושה לחמישה גלים, כאשר כל אחד מהם בנוי מעליות וירידות. רק לסבר את האוזן, כי לתבנית המלאה יש 89 גלים!

על בסיס תיאוריה זו, התפתחו ונבנו טכניקות חדשות שיודעות לקרוא את המצב בשוק. לימודי שוק ההון מביאים לשיטות ניתוח רבות, חלקן יעילות יותר, כאשר בסופו של יום מדובר בלקיחת סיכון ועמידה באתגר. קורס גלי אליוט מביא לא רק כלים תיאורטיים, אלא גם פרקטיים, על כן מדובר בתיאוריה שעובדת גם בפרקטיקה. מי שרוצה להבין קצת יותר את התיאוריה הזאת וליישם אותה בעבודתו בשוק ההון - מומלץ להישם לקורס גלי אליוט. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גלי אליוט?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גלי אליוט?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס גלי אליוט

בתאוריית גלי אליוט קיימים שלושה חוקים וברגע שאחד מהם נשבר - מתבטל התרחיש ובמקומו נכנס תרחיש חדש. יש להבין שמדובר בהכנת תרחישי פעולה בהתאם להתקדמות הנכס. ראלף נלסון אליוט הסיק שהתנועות בשוק ההון ניתנות לחיזוי על בסיס צפייה ואיתור תבניות שחוזרות על עצמן בצורת גלים. אליוט מצא שהתנהגות סוחרים חוזרת על עצמה באופן יחסי קבוע בטווחי מסחר קצרים וגם ארוכים, ולכן - ההשקעה מתרחשת בסמוך לנקודות מפתח וחלק בסמוך מאד לאזור בו חוק עלול להישבר. 

בקורס גלי אליוט תלמדו את הרקע של התיאוריה, ואת מבנה הגלים על כל סוגיהם. תלמדו לנתח שווקים בעזרת המודל של אליוט, ולקראת סיום הקורס, תוכלו אף לחזות שינויים בשוק ההון באמצעותו. הקורס מועבר בקבוצות קטנות, מתן יחס אישי, ועל צוות המרצים נמנים מומחים פיננסיים שונים, המתמחים במודל גלי אליוט. ההשתתפות בקורס כוללת אמנם נוכחות בשיעורים, אך קיימת חשיבות רבה לעבודה עצמאית בבית. 
קורס גלי אליוט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

למי מיועדים לימודי קורס גלי אליוט?

קהל היעד של קורס גלי אליוט הוא מי שעוסק כבר בשוק ההון: רואי חשבון, מנהלים פיננסים, סוחרים בשוק ההון, ברוקרים, סוחרים במטבע חוץ, ועוד. הקורס מתאים גם לבעלי יכולת ניתוח טכני, או למי שיש להם חוש מאוד חזק לאנליזה של המסחר בשוק ההון. 

הקורס אינו מיועד למי שאין לו רקע או ניסיון בשוק ההון, ולכן, אם אתם מעוניינים ללמוד את מודל גלי אליוט, רצוי שתקבלו קצת רקע בסיסי הקשור למסחר ושוק ההון: אם אתם בעלי קליטה מהירה ויכולת למידה עצמאית, תוכלו לקרוא מספר ספרי מבוא לשוק ההון, או שתוכלו ליהרשם לקורס מבוא לשוק ההון, אותו מציעות מכללות רבות. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס גלי אליוט?

אמנם חלק מהמכללות בתחום אינן מציבות כל תנאי קבלה ללימודי הכרת מודלים בשוק ההון, אך על מנת שתוכלו להפיק מן הלימודים את המיטב - רצוי מאוד כי תהיו בעלי היכרות או ניסיון במסחר והשקעות בשוק ההון. אם טרם צברתם היכרות זו – אתם יכולים ללמוד, תחילה, בקורס מבוא לשוק ההון. 

בכל מקרה, מרבית המכללות דורשות מהמועמדים להיות בעלי בגרות מלאה, ולעיתים אף תעודות או ניסיון פיננסי כלשהו. בחלק מהמכללות ייתכן כי תידרשו לעבור ראיון קבלה קצר, שייבחן את ידיעותיכם ואת מידת התאמתכם לרמת התכנים הנלמדים בקורס. 
קורס גלי אליוט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס גלי אליוט?

משך קורס גלי אליוט משתנה ממכללה למכללה, אך לרוב מדובר בקורס קצר יחסית, שאותו ניתן לסיים תוך חודשיים בלבד, תוך כעשרה מפגשים. לרוב, הקורס מתקיים אחת לשבוע, במתכונת של מספר שעות. אם אתם עובדים, או בעלי עיסוקים אחרים, ואתם חוששים שסדר יומכם העמוס ימנע מכם את האפשרות ללמוד - אל דאגה. מכללות רבות מציעות קורס זה במתכונת של לימודי ערב לאנשים עובדים, או בימי שישי בבוקר, כך שתוכלו עדיין להשתתף בלימודים מבלי להפסיד ימי עבודה או לפגוע בשגרת חייכם. 

מה לומדים בקורס גלי אליוט?

המשתתפים בקורס גלי אליוט ילמדו הכל אודות עקרונות המבנה השלם, חוקים וכללים, גלים מורחבים, כללי הגלים, דוגמאות בסיסיות בעקרון הגלים, דפוס חמשת הגלים, אופן הגל, המחזור השלם, תואר הגלים, תיוג הגלים, גלים אימפולסיביים, גלים מורחבים, גל קטום, משולשים אלכסוניים, גלים מתקנים, שלשות כפולות ושלשות משולשות, קווים מנחים לתצורת הגל, התחלפות, טכניקת ערוצים, אישיות הגלים, יחסי פיבונאצ'י, ניתוח יחסים, ניתוח טכני, חישובי גלים, ועוד.

מלבד הידע התיאורטי, הסטודנטים בקורס יזכו ליישם את המודלים של אליוט בהתנסות מעשית, ובשלל תרגילים וניתוחים. הקורס מועבר בכיתות קטנות, תוך מתן יחס אישי למשתתפים, וכולל עבודה עצמאית בבית. 

במה עוסקים בוגרי קורס גלי אליוט?

בוגרי קורס גלי אליוט, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, כולל נוכחות בשיעורים, השתתפות בתרגילים, ועמידה במבחן המסכם, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. הידע והכלים אותם רכשתם בקורס יכולים לעזור לכם לעבוד בתחום המסחר ולהצליח בו. בוגרי הקורס יכולים להשתלב בעבודות שונות בתחום ההשקעות, ארגונים פיננסיים, לסחור בבורסה באופן עצמאי, לעבוד בשוק המט"ח, ואולי, אחרי שתתמקצעו בשיטה מיוחדת ומרתקת זו, תוכלו אפילו ללמד אותה במכללות. 

אם תרצו להעמיק את הידע שלכם בתחום שוק ההון, תוכלו תמיד ללמוד קורסים נוספים שיעשירו את ארגז הכלים שלכם: קורסים כגון סקאלפינג, קורס פורקס, מט"ח, ועוד. 
מודעה
מחפש קורס גלי אליוט?
מחפש קורס גלי אליוט?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה