ClickCease

קורס גלי אליוט

נמצאו עבורך 1 מוסדות לימודים:

לימודי גלי אליוט

לימודי גלי אליוט במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים ייחודיים, מעשירים ומרתקים אשר נכללים תחת לימודי שוק ההון ועוסקים בתיאוריית הגלים של אליוט, שיטה שפותחה לצורך ניתוח שוק המניות, חיזוי מגמות בשוק ההון, הבנת תופעות הקשורות בשינויים במחירי מניות ומציאת תבנית או צורה שיתאימו לשוק זה. על בסיס תיאוריה זו התפתחו ונבנו טכניקות חדשות באמצעותן ניתן לקרוא את מצב השוק.

הסטודנטים בקורס גלי אליוט ילמדו אודות מבנה הגלים על כל סוגיהם, יוכשרו לניתוח שווקים באמצעות המודל של אליוט, חיזוי שינויים בשוק ההון באמצעות המודל, לשקף את התנהגויותיהם של המשקיעים, חיזוי תבניות מחירים בטווחי זמן שונים ועוד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גלי אליוט?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גלי אליוט?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס גלי אליוט

תיאוריית הגלים של אליוט הומצאה על ידי ראלף נלסון אליוט עוד בשנות ה-30 של המאה הקודמת. הוא טען כי המחירים בשוק מתפתחים בתבניות קבועות אשר מונעות על ידי הפסיכולוגיה של המשקיעים כגוף קולקטיבי וניתנות לחיזוי על בסיס צפייה ואיתור. כמו כן, מצא אליוט כי התנהגות הסוחרים חוזרת על עצמה באופן קבוע יחסית בטווחי זמן ארוכים וקצרים.

על פי המודל, מחירי השוק נעים בין שלושה לחמישה גלים כאשר כל גל בנוי מעליות וירידות. כמו כן, לתיאוריה שלושה חוקים וברגע שאחד מאלו נשבר המשמעות היא כי התרחיש מתבטל ובמקומו נכנס תרחיש פעולה חדש, זאת בהתאם להתקדמות הנכס. הסטודנטים ילמדו אודות הפן התיאורטי והיישומי של התיאוריה כאחד.
קורס גלי אליוט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס גלי אליוט

לימודי קורס גלי אליוט פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לעוסקים בתחומי שוק ההון זה מכבר וביניהם רואי חשבון, מנהלים פיננסיים, סוחרים בשוק ההון, ברוקרים, סוחרים במטבעות חוץ וכדומה, המעוניינים בהעשרת ארגז הכלים המקצועי שלהם.

תנאי הקבלה לקורס גלי אליוט

תנאי הקבלה לקורס גלי אליוט משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד אקדמיות, בעלי תעודת בגרות מלאה ולעיתים אף בעלי תעודות המעידות על ניסיון פיננסי קודם. כמו כן, על המועמדים להיות  בעלי רקע קודם בענף שוק ההון והפיננסים.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס גלי אליוט
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי גלי אליוט

משך לימודי גלי אליוט משתנים בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד. על פי רוב, לימודים אלו הינם קצרים למדי ונפרשים על פני תקופת זמן של כחודשיים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.     

נושאי הלימוד בקורס גלי אליוט

במהלך לימודי הקורס בנושא גלי אליוט מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו עקרונות המבנה השלם, חוקים וכללים, גלים מורחבים, כללי הגלים, דוגמאות בסיסיות בעקרון הגלים, דפוס חמשת הגלים, אופן הגל, המחזור השלם, תואר הגלים, תיוג הגלים, גלים אימפולסיביים, גלים מורחבים, גל קטום, משולשים אלכסוניים, גלים מתקנים, שלשות כפולות ושלשות משולשות, קווים מנחים לתצורת הגל, התחלפות, טכניקת ערוצים, אישיות הגלים, יחסי פיבונאצ'י, ניתוח יחסים, ניתוח טכני, חישובי גלים ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס גלי אליוט

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי גלי אליוט

עם סיום לימודי קורס גלי אליוט יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה במסגרת תחום ההשקעות, ארגונים פיננסיים, מסחר בבורסה, עבודה בשוק המט"ח וכדומה. כמו כן, יוכלו להמשיך בעבודתם הנוכחית בה ישלבו מיומנות זו לצורך הצלחה בשוק ההון.

לימודי המשך לאחר קורס גלי אליוט

בוגרי קורס גלי אליוט המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס סקאלפינג בו יוכשרו לשימוש בשיטת מסחר רווחית, מהירה וכדאית אשר מונעת את הצורך בחיזוי השוק לטווח הארוך.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס Forex בו ילמדו אודות קנייה ומכירה של מטבעות חוץ לצורך גריפת רווחים.
מודעה
מחפש קורס גלי אליוט?
מחפש קורס גלי אליוט?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה