קורס גיוס כספים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס גיוס כספים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גיוס כספים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גיוס כספים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי גיוס כספים

כסף זה לא הכל בחיים, אבל כשאתם מקימים עסק, או מנסים לנהל אותו, תזרים המזומנים הוא הדבר הראשון שאתם חייבים לחשוב עליו. רובנו לא מגיעים עם הון עצמי שיספיק להקמת עסק או עמותה, ולכן מה שנדרש הוא גיוס כספים. ובעוד שלעסקים רווחיים גיוס הכספים ממשקיעים שונים חשוב להתנעת העסק, הרי שבעמותות ללא כוונת רווח גיוס הכספים הוא חיוני. עמותה ללא כוונת רווח, שאינה שוקדת על פיתוח מקורות התקציב שברשותה באמצעות גיוס כספים שיטתי ומקצועי, דנה את עצמה לניוון. בנוסף לכך, גיוס כספים הכרחי במקרים מסוימים להנעתן של יוזמות עסקיות. אנשים המתעניינים בתחום לימודי הכלכלה יכולים למצוא עצמם מתעניינים בניהול וגיוס כספים. 

קורס גיוס כספים מקנה לסטודנטים ידע ומיומנויות בגיוס כספים בהיקף נרחב, למען עמותות ללא כוונת רווח (מלכ"רים) או למען יזמות עסקית ואישית. גיוס כספים הכרחי לקיומם הכלכלי של ארגונים רבים ובייחוד לקיומן של עמותות ללא כוונת רווח (מלכ"רים). בקורס תלמדו את כל הקשור לגיוס הכספים, החל מאיתור משקיעים, יצירת הקשר עימם, ניהול משא ומתן, וטיפול מתמשך בתרומות ותזרים המזומנים. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גיוס כספים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גיוס כספים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס גיוס כספים

קורס גיוס כספים (או לימודי גיוס משאבים) מאפשר לסטודנטים להכיר לעומק את מכלול הצעדים הדרושים לשם גיוס כספים, החל מתהליך התכנון האסטרטגי ועד לגיוס הכסף בפועל. הלימודים בקורס מקנים לסטודנטים ידע נרחב בארגון ובניהול של מערכת גיוס כספים וידע תיאורטי על מכלול הגורמים המעודדים גיוס כספים לארגון מסוים, לעמותה או למען יזמות עסקית ואישית. בוגרי קורס כספים יהיו בעלי הידע והמיומנויות הנדרשים כדי לגייס הון לארגון ובכך לאפשר את קיומו הכלכלי.

לימודי גיוס משאבים משלבים תכנים תיאורטיים, הרצאות פרונטאליות, רכישת כלים מעשיים, פרויקט מעשי וסיורים לימודיים-מקצועיים. הסטודנטים בקורס גיוס כספים לומדים כיצד לתכנן גיוס כספים בדרך של תכנון אסטרטגי, לבנות קשר עם תורמים, לארגן אירועי התרמה ועוד. קורס גיוס כספים נקרא גם קורס גיוס כספים ומשאבים לעמותות. עם הידע שרכשתם בקורס, תוכלו בהחלט להשתלב בתפקידי מגייסי כספים בארגונים ומוסדות גדולים, כגון מוסדות להשכלה גבוהה, מכוני מחקר, עמותות וארגונים חברתיים. אם תרצו, תוכלו ליישם את כל מה שלמדתם כיד לגייס תורמים ליוזמה העסקית שלכם, ולפתוח עסק עצמאי. 

למי מיועד קורס גיוס כספים?

קהל היעד של לימודי גיוס משאבים משתנה ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס גיוס כספים מיועד למנהלי עמותות, למנהלי פיתוח משאבים, לאנשי יחסי ציבור, ואנשי עסקים. אם אתם יזמים צעירים, המעוניינים לפתוח עסק או עמותה, הקורס בהחלט יכול להתאים לכם. אך גם אם אינכם עוסקים בתחום, ובכל זאת מעוניינים להשתלב בעבודות מסוג זה, הקורס בהחלט יכול להתאים לכל מי שרואה את עצמו עובד בתחום הכספים ובקשרי תורמים. אם אין לכם ניסיון וידע קודמים, רצוי שתבררו, האם המכללה אליה אתם מעוניינים להירשם מציעה לימודים מקיפים ולא המיועדים לאנשים בעלי רקע בתחום. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס גיוס כספים?

תנאי הקבלה לקורס גיוס כספים משתנים ממכללה למכללה, ולרוב תלויים ברמת הקורס שאליו אתם מעוניינים להירשם: ישנן מכללות המציעות קורס מתומצת למנהלי עמותות ומנהלי כספים מנוסים, ולכן תנאי הקבלה יהיו ידע או ניסיון ניהולי כלשהו. מכללות אחרות מציעות קורס גיוס כספים מאפס, המיועד לאנשים ללא רקע ניהולי או עבודה עם פיננסים. תנאי הקבלה לקורס כזה יהיו 12 שנות לימוד, או תעודת בגרות.

בחלק מהמכללות, ייתכן ותצטרכו לעבור ראיון קבלה קצר, כדי לבחון את מידת הנכונות שלכם להשקיע בלימודים.  

כמה זמן נמשך קורס גיוס כספים?

משך לימודי גיוס משאבים משתנה ממוסד למוסד ותלוי ברמת הקורס שאליו נרשמתם. קורס גיוס משאבים מתומצת יימשך פחות מ - 40 שעות ויימשך כחודשיים. הקורס מתקיים אחת לשבוע, ביום קבוע. קורס גיוס משאבים מעמיק יותר יימשך כ - 50 שעות, והוא יימשך כשלושה חודשים, במתכונת חד שבועית. 

אם אתם עובדים, או בעלי עיסוקים אחרים, וחוששים כי סדר יומם העמוס יימנע מכם להשקיע שעות בלימודים, יש לנו חדשות טובות בשבילכם: מכללות רבות מציעות קורס זה גם כקורס בוקר, אך גם כקורס ערב, כך שתוכלו להתאים את הלימודים לסדר היום שלכם, וללמוד מבלי לפגוע בשגרת חייכם. 

מה לומדים בקורס גיוס כספים?

נושאי הלימוד בקורס גיוס כספים משתנים ממוסד למוסד ועם זאת, ברוב מוסדות הלימוד קורס גיוס כספים מקיף את נושאי הלימוד הבאים: עקרונות ודרכי פעולה של גיוס כספים מקצועי ומודרני, התרמה אישית (אחד על אחד), גיוס כספים ממוסדות ממשלה ומוסדות ציבור, המניעים לתרומה, שיווק וגיוס תרומות - ההבדל והמשותף, הפקת אירועים לגיוס כספים.

בניית תוכנית אסטרטגית לגיוס כספים, גיוס כסף מקרנות בארץ ובעולם, קמפיין עממי לגיוס כספים (מדלת לדלת, דיוור ישיר), שיווק ופרסום ככלי לגיוס כספים, בניית קשר עם תורמים עשירים, בניית קשר עם חברות ועסקים, האינטרנט ככלי לגיוס כספים, גיוס כספים בחו"ל, בניית אגודת ידידים ואגודת בוגרים, יצירתיות וחדשנות בגיוס משאבים והפעלה וגיוס של מתנדבים לעמותה.

במה עוסקים בוגרי קורס גיוס כספים?

בוגרי קורס גיוס משאבים, שיעמדו בכל דרישות הלימודים, כגון נוכחות בשיעורים והגשת תרגילים, יקבלו תעודת גמר מטעם המכללה בה למדו. בסיום הלימודים תוכלו למצוא עבודה בתחומי הכלכלה, הניהול בעמותות כמו ויצ"ו, המגייסים כספים מכל העולם לשם קידום אוכלוסיות נחשלות. באמצעות הכספים הללו, יכולים העוסקים בתחום להפעיל מייזמים שונים, אשר יקלו על אנשים שרוצים ללמוד מקצועות שיספקו להם הכנסה ובצורה כזו, יוכלו לצאת ממעגלי האבטלה. גם מוסדות לימוד ומכוני מחקר מחפשים תורמים, כדי להמשיך בעבודות מחקר שונות, שיתרמו באופן עצום לאנושות. אתם תוכלו להיות אלו שיגרמו לכל זה לקרות. 

אילו אפשרויות לימוד נוספות יש לבוגרי קורס גיוס כספים?

אם תחום הניהול מעניין אותך, אולי תרצה לקרוא גם על לימודי מנהל עסקים. לרוב, הפונים ללימודים אלה, מחפשים תואר ראשון שייתן להם את הידע והכלים הרחבים ביותר להבנתן של שיטות ניהול אפקטיביות וכאלה שאינן. בצורה כזו, יוכלו הלומדים לפתח את השיטות הרלוונטיות ביותר עבורם כדי למצות את חזון ניהול בית העסק שעליו הם חלמו כל חייהם. כמו כן, אם תחום מנהל העסקים וכן הכלכלה מעניינים אתכם, תשמחו לגלות כי קיים תואר ראשון בכלכלה וניהול המשלב את שני התחומים הללו והינו מספק כלים ומיומנויות הנחוצות במיוחד לאלה שמתעניינים בשני התחומים הללו.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎