ClickCease

קורס גיוס כספים

קבלת פרטים ללא כל התחייבות
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
קורס גיוס כספים
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גיוס כספים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גיוס כספים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

לימודי גיוס כספים

לימודי גיוס כספים במסגרת לימודי תעודה, אשר נקראים גם לימודי גיוס משאבים, הינם לימודים מרתקים, ייחודיים, מעשירים ומטרתם העיקרית הינה להקנות לסטודנטים ידע מקיף ומיומנויות יישומיות בנוגע לצעדים הדרושים לצורך גיוס כספים למען עמותות ללא כוונת רווח (מלכ"רים) או למען יזמות עסקית ואישית.

תזרים מזומנים מהווה את הגורם הראשון והעיקרי בהקמה או ניהול של עסק, דבר שיכול להוות בעיה או קושי שכן רובנו לא מגיעים עם הון עצמי מספיק להקמת עסק או עמותה, ועל כן גיוס הכספים מהווה שלב חשוב במיוחד.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס גיוס כספים?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס גיוס כספים?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎

מידע כללי אודות קורס גיוס כספים

גיוס הכספים ממשקיעים שונים חשוב להתנעת עסקים רווחיים ויוזמות עסקיות, אמנם עבור עמותות ללא כוונת רווח גיוס הכספים הוא חיוני, ועל כן אלו שאינן שמות דגש על פיתוח מקורות התקציב שברשותן באמצעות גיוס כספים דנות עצמן לניוון וכישלון.

תכנית הלימודים בקורס מקנה לסטודנטים כלים לתכנון, פיתוח ובקרת משאבים בכל הנוגע לתהליך גיוס הכספים. התהליך מתחיל בתכנון אסטרטגי, איתור משקיעים פוטנציאליים, יצירת קשר עימם, ניהול משא ומתן, ארגון אירועי התרמה וטיפול מתמשך בתרומות ותזרים המזומנים.

קהל היעד לקורס גיוס כספים

לימודי קורס גיוס כספים פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למנהלי עמותות, מנהלי פיתוח משאבים, אנשי יחסי ציבור ואנשי עסקים, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה מקצועית שתאפשר להם לקדם את העסק או העמותה שלהם באמצעות מיומנויות חשובות אלו. ישנם קורסים המקבלים לשורותיהם מועמדים שאינם בעלי רקע קודם בתחום.

תנאי הקבלה לקורס גיוס כספים

תנאי הקבלה לקורס גיוס כספים משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, בוגרי 12 שנות לימוד אקדמיות ולעיתים אף בעלי תעודת בגרות מלאה. מרבית הקורסים דורשים מן המועמדים להיות בעלי רקע או ניסיון ניהולי כלשהו, אמנם יש כאלו המקבלות לשורותיהם אנשים חסרי כל ידע בתחום.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.

משך לימודי גיוס כספים

משך לימודי גיוס כספים משתנים בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד. על פי רוב, כוללים הלימודים בין ארבעים לשישים שעות לימוד אקדמיות הנפרשות על פני תקופת זמן של בין חודשיים לשלושה חודשים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.     

נושאי הלימוד בקורס גיוס כספים

במהלך לימודי הקורס בנושא גיוס כספים מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו בניית תכנית אסטרטגית לגיוס כספים, גיוס כסף מקרנות בארץ ובעולם, קמפיין עממי לגיוס כספים, שיווק ופרסום ככלי לגיוס כספים, בניית קשר עם תורמים עשירים, בניית קשר עם חברות ועזקים, האינטרנט ככלי לגיוס כספים, גיוס כספים בחו"ל, בניית אגודת ידידים ואגודת בוגרים, יצירתיות וחדשנות בגיוס משאבים, הפעלה וגיוס של מתנדבים לעמותה, דיוור ישיר, תהליך השיווק, ארגון אירועי התרמה ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס גיוס כספים

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי גיוס כספים

עם סיום לימודי קורס גיוס כספים יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בתחומי הכלכלה, ניהול העמותות והעסקים, להפעיל מיזמים שונים וכדומה. כמו כן, יוכלו לקדם את העסק או העמותה הפרטיים שלהם ולהביא להצלחתם.

לימודי המשך לאחר קורס גיוס כספים

בוגרי קורס גיוס כספים המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס השקעות בשוק ההון בו יוכשרו לבחירת אפיקי השקעה כדאיים לצורך השתלבות כמשקיעים בשוק ההון.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה השתלבות בלימודים בקורס ניהול סיכונים פיננסים בו ילמדו כיצד לקחת סיכונים מחושבים כדי לגרוף רווחים מצד אחד ולהימנע מנזקים מהותיים לארגון מצד שני.
מודעה
מודעה
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎