ClickCease

קורס בורסה

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

לימודי בורסה

לימודי בורסה במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מעשירים, מעניינים ומרכזיים בכל הנוגע לתחומי הפיננסיים, ההשקעות ושוק ההון. מטרתם של לימודים אלו הינה להקנות לסטודנטים ידע מקיף ומעמיק בכל הנוגע להשקעות כדאיות, יעילות ורווחיות תוך נטילת סיכונים מינימליים בכדי להימנע ככל הניתן מהפסדים.

הבורסה הינה פלטפורמת המסחר לניירות ערך אשר כוללת בתוכה מניות, אגרות חוב, אופציות, קופות גמל, קרנות השתלמות ועוד. היא מקשרת בין המוכרים והקונים של ניירות הערך השונים, כאשר אלו יכולים להיות תאגידים, חברות, עיריות, ממשלות וכן אנשים פרטיים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס בורסה?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס בורסה?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס בורסה

הבורסה בוול סטריט אשר נמצאת בניו יורק קיימת עוד מאז שנת 1817, ואילו הבורסה הישראלית לניירות ערך אשר ממוקמת בתל אביב החלה את דרכה בשנת 1935 בתור לשכת החליפין לניירות ערך שהוקמה על ידי הבנק הלאומי לישראל. פעולת הבורסה הוסדרה על ידי החוק לניירות ערך שהחוקק בשנת 1968.

ניירות הערך מהווים את הכלים אשר מייצגים את המניות השונות ואת השווי שלהן, בין אם עבור חברות ותאגידים ובין אם עבור אנשים פרטיים. השקעה מוצלחת בבורסה דורשת הבנה נרחבת בתחום ועל כן חשיבותם של לימודים אלו היא רבה.
קורס בורסה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס בורסה

לימודי קורס בורסה פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים למועמדים שהינם בעלי שאיפה להצלחה, אמיצים ונחושים, בין אם הינם בעלי ידע קודם וניסיון בתחום ובין אם לאו, אשר מעוניינים בהכשרה מקצועית באמצעותה יכירו את אפשרויות ההשקעה הקיימות ואת שיטות ההימנעות מסיכונים.

תנאי הקבלה לקורס בורסה

תנאי הקבלה לקורס בורסה משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, וכן מתבססות דרישות הקבלה על סיום 12 שנות לימוד אקדמיות ושליטה טובה בשפה האנגלית, בשימושי מחשב ובאינטרנט. קורסים מתקדמים יותר בתחום דורשים מן המועמדים להיות בעלי ניסיון מעשי בתחום.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס בורסה
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי בורסה

משך לימודי בורסה משתנים בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין שלושה לחמישה חודשים, אמנם משך הלימודים עשוי להשתנות בין הקורסים השונים בהתאם לרמת הלימודים והתכנים הנלמדים.

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס בורסה

במהלך לימודי הקורס בנושא בורסה מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו אפיקי השקעה בשוק ההון, פקודות מסחר, אופציות מעו"ף, תעודות סל, קנייה ומכירה בבורסה, קרנות נאמנות, ניתוח שווקים עולמיים, מערכות מסחר, אג"ח, השקעה במטבע חוץ, ניהול סיכונים, ניירות ערך, מניות, שיטות קבלת החלטות להשקעה, שיטות לבחינת תשואה וסיכון, כלים בסיסיים לניהול תיק השקעות ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס בורסה

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי בורסה

עם סיום לימודי קורס בורסה יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל מקומות, ארגונים וחברות במסגרת תפקידים כמו ברוקרים, יועצי השקעות, אנליסטים, סוחרים עצמאיים, סוחרים בחדרי מסחר, דילרים, מנתחים טכניים ועוד. נוסף על כך, יוכלו להשתלב בתחום הבנקאות, הביטוח והייעוץ הפנסיוני באם ישלימו תואר ראשון באחד המקצועות הפיננסיים.  

לימודי המשך לאחר קורס בורסה

בוגרי קורס בורסה המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס מסחר במט"ח בו יוכשרו להבנה עמוקה של שוק ההון, זאת במטרה לסחור במטבעות חוץ ביעילות ולגרוף רווחים משמעותיים תוך הימנעות מסיכונים.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים לקורס דילרים בו יוכשרו לתפקד כסוחרים פרטיים העוסקים בעריכת עסקאות מוצלחות בניירות ערך.
מודעה
מחפש קורס בורסה?
מחפש קורס בורסה?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה