ClickCease

קורס הכרת מודלים בשוק ההון

נמצאו עבורך 5 מוסדות לימודים:

לימודי הכרת מודלים בשוק ההון

לימודי הכרת מודלים בשוק ההון במסגרת לימודי תעודה הינם לימודים מאתגרים, מעניינים ומעשירים אשר מטרתם העיקרית הינה לאפשר לסטודנטים לפתח יכולות לחיזוי וזיהוי של טרנדים בשוק ההון כך שיוכלו למקסם את הרווחים מהעסקאות אותן הם מבצעים בבורסה.

המודלים הפיננסיים מורכבים מהנחות יסוד, ממספרים שונים, משוואות מסובכות, טבלאות וגרפים מגוונים. בניית מודלים אלו נדרשת בזמנים בהם קיים צורך בחיזוי כספי לטווח הרחוק, הכנסות מול הוצאות, רווחיות וכדומה, והשימוש בהם נעשה בשווקי שוק ההון השונים.
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס הכרת מודלים בשוק ההון?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס הכרת מודלים בשוק ההון?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס הכרת מודלים בשוק ההון

כל חברה פרטית, ארגון ציבורי או ארגון פיננסי, אשר בתהליכי עבודתם השוטפים מעורבים עניינים כספיים וכלכליים, נדרשים לבנות מודל בשוק ההון. המודל הפיננסי הינו תבנית בסיסית שבאה לתאר את המצב הכלכלי הקיים בשוק העסקי, ומטרת המודלים הינה ליצור תחזיות כלכליות לטווחי זמן שונים, לרווחים עתידיים מול הוצאות עתידיות, תזרימי מזומנים, טרנדים בולטים בזמנים מסוימים וכדומה.

על המודל המתמטי לייצג את הביצועים של נכסים, עסקים קטנים וחברות, וכן ניתן להשתמש באלו גם בקנה מידה גדול וליישמם בשוק ההון.
קורס הכרת מודלים בשוק ההון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

קהל היעד לקורס הכרת מודלים בשוק ההון

לימודי קורס הכרת מודלים בשוק ההון פונים לכל המעוניינים להשתלב במסלול לימודים מעמיק, מרתק, מאתגר ומספק זה, בין אם מתוך כוונה לרכוש ידע נרחב, כלים ומיומנויות מעשיות הנדרשים לצורך השתלבות בשלל המשרות המוצעות בתחום ובין אם לצורך הרחבת אופקים והעשרה אישית.

הלימודים מתאימים לסוחרים ומשקיעים מנוסים בשוק ההון, למנהלי תיקי השקעות עצמאיים וכדומה, אשר יש ברצונם לרכוש הכשרה באמצעותה יוכלו למנף את השקעותיהם באמצעות שימוש במודלים פיננסיים בבורסה.

תנאי הקבלה לקורס הכרת מודלים בשוק ההון

תנאי הקבלה לקורס הכרת מודלים בשוק ההון משתנים בין מוסד לימודי אחד למשנהו, אך על פי רוב נדרשים המועמדים להיות בני 18 ומעלה, וכן מתבססות דרישות הקבלה על סיום 12 שנות לימוד אקדמיות ושליטה טובה בשפה האנגלית, בשימושי מחשב ובאינטרנט.

כמו כן, ייתכן כי יידרשו המועמדים לעבור ריאיון קבלה אישי או מבחני קבלה ספציפיים, זאת על מנת לבחון את מידת התאמתם ללימודי התחום ולעיסוק בו. בכדי להבין מה האפשרויות העומדות בפניכם, מומלץ לברר מול כל מוסד לימודים מהן דרישות הקבלה אותן מציב.
קורס הכרת מודלים בשוק ההון
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

משך לימודי הכרת מודלים בשוק ההון

משך לימודי הכרת מודלים בשוק ההון משתנים בין המכללות השונות ובין היקף החומר הנלמד. על פי רוב, נפרשים הלימודים על פני תקופת זמן של בין חודש לחודשיים, אמנם קיימים קורסים קצרים הנמשכים פחות מחודש אחד וכאלו מעמיקים יותר הנמשכים מעל לחודשיים.  

כמו כן, חשוב לדעת כי מרבית המכללות מאפשרות השתלבות בלימודים במסלול המתקיים בשעות הערב ובימי שישי בבוקר, דבר המאפשר את רכישת ההכשרה המבוקשת גם עבור מועמדים שאינם יכולים לפנות את יומם לטובת הלימודים מסיבות שונות.      

נושאי הלימוד בקורס הכרת מודלים בשוק ההון

במהלך לימודי הקורס בנושא הכרת מודלים בשוק ההון מתקיים שילוב בין תכנים עיוניים ותיאורטיים נרחבים ומעמיקים לבין התנסויות ותרגולים רבים, כאשר השילוב בין אלו מבטיח כי הכשרתם של הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה.

בדרך כלל, התכנים הנלמדים בקורס כוללים נושאים כמו ניתוח תבניות גרפיות, המסחר הממונף, שיטות לשימוש במינוף, הפעלת מודלים בשוק ההון, אסטרטגיות מסחר מתקדמות, מודל הגאפ, נרות יפניים, סקירה של מודלים עסקיים, תבניות הפוך על הפוך, מודל פיבונאצ'י ועוד.

תעודת גמר לאחר קורס הכרת מודלים בשוק ההון

לבוגרי הלימודים אשר יעמדו בהצלחה בכל הדרישות, ביניהן עמידה בחובת נוכחות, הגשת תרגילים, הגשת פרויקט סיום והשתתפות פעילה בשיעורים תוענק תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי בו השלימו את הכשרתם.

אפשרויות תעסוקה לבוגרי לימודי הכרת מודלים בשוק ההון

עם סיום לימודי קורס הכרת מודלים בשוק ההון יכולים הבוגרים להשתלב בשוק העבודה בשלל מקומות, ארגונים וחברות וביניהם בנקים ותאגידים גדולים בהם יתחילו במשרות זוטרות יחסית ועם צבירת ניסיון תעסוקתי יוכלו להתקדם לניהול תיקי השקעה של לקוחות.  

לימודי המשך לאחר קורס הכרת מודלים בשוק ההון

בוגרי קורס הכרת מודלים בשוק ההון המעוניינים להמשיך ללימודים מתקדמים ולרכוש ידע נוסף, בין אם לצרכי העשרה אישית ובין אם מתוך כוונה להעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולרכוש ידע ומיומנויות נוספים שיסייעו להם להתקדם בסולם התפקידים המקצועי יוכלו להמשיך ללימודים בקורס איתור וסריקת מניות בו ילמדו לבנות פילטרים קבועים שבאפשרותם לספק רשימת מניות מתאימה לכל תרחיש.

אפשרות נוספת העומדת בפני הבוגרים הינה המשך לימודים לקורס ניירות ערך בו יוכשרו לסחר עצמאי בניירות ערך במטרה למקסם את רווחיהם.
מודעה
מחפש קורס הכרת מודלים בשוק ההון?
מחפש קורס הכרת מודלים בשוק ההון?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: תל אביב יפו
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, רמת גן, כפר סבא, חיפה, ירושלים, באר שבע
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: רחובות, תל אביב וחיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: סניפים בכל הארץ
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה