קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום

נמצאו עבורך 3 מוסדות לימודים:

קורס ממונה על הבטיחות על העבודה במכללות בדרום

במרוצת השנים האחרונות זוכה דרום הארץ לתנופת פיתוח ובנייה אדירה - והתעשייה והחקלאות בו פורחים. כיוון שעל פי תקנות ארגון הפיקוח על העבודה (ממונים על הבטיחות), תשנ"ו- 1996 מעסיקים רבים מחויבים למנות ממונה על הבטיחות בעבודה - נוצר ביקוש רב לאנשי מקצוע איכותיים בתחום, אשר יוכלו למלא תפקידים חשובים אלו, ועל כן מכללות רבות החלו להציע קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום. קורסים אלו ידאגו להכשירכם במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לכם על מנת לקיים תפקיד חשוב זה - להכיר את סיכוני הבטיחות הנפוצים והדרכים למניעתם או הקטנתם, לדעת כיצד להעביר הדרכות נכונות לעובדים והפועלים וכו'. 

קורס ממונה על הבטיחות בעבודה בדרום מיועד למי שכבר צברו ניסיון תעסוקתי רלוונטי בעבודה (טכנאים, הנדסאים, מהנדסים וכו') והוא נמשך, לרוב, פחות משנה - כך שתוך זמן קצר יחסית תוכלו לרכוש הכשרה נדרשת ומבוקשת, אשר תרחיב את תחומי אחריותכם - ותעזור לכם למנוע את תאונת העבודה הבאה. אז אם גם אתם מתעניינים בלימודי ממוני בטיחות בעבודה בדרום - הגעתם למקום הנכון: בואו לקרוא עוד על קורס ממונים על הבטיחות בעבודה במכללות בדרום. 
יועצת לימודים
לימודים
ייעוץ לימודים חינם
רוצה פרטים אודות קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום?
שירות אישי חינם!
רוצה לקבל מידע על קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום?
מלא/י פרטיך ויועצת לימודים תחזור אליך בהקדם.

מידע כללי אודות קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום

אחת לחודשים ספורים אנו שומעים על תאונת עבודה מצערת - אשר מובילה לפציעות קשות ולעיתים אף למוות. רבות מתאונות אלו ניתן היה למנוע על ידי הדרכת עובדים נכונה והתאמת מקום העבודה לצורך הקטנת הסיכונים הבטיחותיים בו. על כן - חשיבותו של ממונה הבטיחות והגיהות בעבודה הינה גדולה במיוחד - והביקוש לממוני בטיחות מקצועיים עולה בהתמדה. עקב ביקוש זה החלו רבות מהמכללות בדרום להציע מסלול לימודים בתחום - קורס הכשרת ממונים על הבטיחות בעבודה בדרום, הנועד להקנות לבוגריו את מיטב הידע, המיומנויות והכלים בתחום. 

קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום כולל תכנית לימודים עשירה במיוחד, בכפוף לדרישות התוכן של משרד הכלכלה והתעשייה (משרד התמ"ת לשעבר), כך שהכשרתם של הבוגרים הינה לעילא ולעילא - ובסיום הלימודים הם יכולים לתרום רבות למניעה ולצמצום של הסיכונים הבטיחותיים במקום עבודתם. הסמכה של ממונה בטיחות בעבודה אף יכולה לתרום רבות להמשך דרכם המקצועית של הבוגרים - שכן החוק מחייב מעסיקים רבים למנות איש מקצוע מוסמך לתפקיד זה. אז אם גם אתם מעוניינים להוסיף לתפקידכם הנוכחי אחריות רבה - קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום יכול להתאים לכם עד מאד. 
קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

מי קהל היעד לקורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום?

לימודי הכשרת ממונים על הבטיחות בעבודה בדרום מתאימים, כמובן, לתושבי ערי ויישובי הדרום, אשר הינם בעלי השכלה וניסיון תעסוקתי רלוונטי, המעוניינים להרחיב את תחומי אחריותם המקצועית - ולתרום רבות לבטיחות והגיהות במקום עבודתם. 

אם אתם מתעניינים בקורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום - אולי תגלו עניין גם בקורסים נוספים מתחומי הבטיחות: קורס אחראי רעלים, קורס הדרכת עבודה בגובה, קורס מדריכי בטיחות, קורס נאמני בטיחות אש, קורס ממונה בטיחות אש וכיו"ב. 

מה הם תנאי הקבלה לקורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום?

על מנת להתקבל לקורס ממונה על הבטיחות בעבודה בדרום נדרשים המועמדים להיות בעלי השכלה וניסיון תעסוקתי רלוונטי: בוגרי תואר ראשון בתחומי הטכנולוגיה, ההנדסה והמדעים המדויקים נדרשים להיות בעלי ניסיון בעבודה רלוונטית של שנתיים לפחות, ובוגרי לימודי הנדסאים, טכנאים ומנהלי עבודה - לניסיון תעסוקתי רלוונטי של שלוש שנים לכל הפחות. 

בנוסף לדרישות ההשכלה והניסיון התעסוקתי, חלק מהמכללות דורשות מהמועמדים לעבור ראיון קבלה אישי, הנועד לבדוק את מידת התאמת המועמד ללימודים ולעיסוק בתחום רב אחריות זה. 
קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום
קבלת פרטים ללא כל התחייבות

כמה זמן נמשך קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום?

קורס ממונה בטיחות בעבודה באזור הדרום נמשך, ברוב המקרים, בין שלושה לעשרה חודשים, והוא כולל בין 300 ל-350 שעות לימוד אקדמיות (עיוניות ומעשיות). 

כיוון שהלימודים מיועדים לאנשים עובדים - מכללות רבות מציעות אפשרות בחירה בין לימודי ערב (ו/ או שישי בוקר) לבין לימודים בשעות הבוקר ואחה"צ, במטרה להקל על האנשים העובדים להשתלב בקלות ובנוחות יחסית בלימודים, מבלי לפגוע יתר על המידה בסדר יומם הרגיל. 

מה הם נושאי הלימוד לקורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום?

הלימודים בקורס הכשרת ממונים על הבטיחות בעבודה בדרום משלבים בין הרצאות עיוניות ותיאורטיות לבין שלל תרגולים מעשיים והתנסויות מעשירות (לרבות יציאה לימי סיור מקצועיים ועבודה על פרויקט גמר מעשי - בחלק מהמכללות בתחום) - כך שהכשרת הבוגרים הינה מן המעלה הראשונה, ובסיום הקורס הם אוחזים במיטב הידע, המיומנויות והכלים הדרושים לממונה בטיחות בעבודה מקצועי ואיכותי. 

בין נושאי הלימוד במרבית הקורסים בתחום: חוקים רלוונטיים ותקנות, המערכת הארגונית - גופים ומוסדות, ארגון וניהול בטיחות וגהות, סיכונים כלליים ומכאניים, היגיינה תעסוקתית וארגונומיה, בטיחות בשימוש בחומרים כימיים ובטיחות באש, תנאים סביבתיים, תהליכים מיוחדים, הדרכת עובדים, חקירת תאונות, הכנת תיקי בטיחות, שימושי מחשב וסדנת אינטרנט ועוד שלל נושאי לימוד מרתקים. 

איזו תעודה מקבל בוגר קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום?

בוגרי קורס ממונה על הבטיחות והגיהות בעבודה בדרום, אשר יעמדו בהצלחה בכל דרישותיו של הקורס (עמידה בחובת הנוכחות, מעבר מבחנים, הגשת פרויקט סיום וכו') יהיו זכאים לקבל תעודת גמר מטעם המכללה בה הם השלימו את לימודיהם. 

מה הם אפשרויות התעסוקה לקורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום?

לאחר סיום הלימודים בקורס ממונה בטיחות בעבודה באזור הדרום יוכלו הבוגרים להמשיך בעבודתם הנוכחית ובאותו התפקיד - רק שכעת יצטרף תפקיד רב אחריות נוסף לאחריותם. תפקיד חדש זה - כממונים על הבטיחות בעבודה - מתבטא, פעמים רבות, גם בתוספת נאה לשכר החודשי. 

בוגרי הקורס אשר ירצו לנסות מזלם ולמצוא מקום עבודה חדש ייהנו מיתרון תעסוקתי - שכן כעת הם יהיו לא רק מהנדסים/ טכנאים/ הנדסאים וכיו"ב - אלא גם יוכלו לקחת תחת אחריותם את תחום הבטיחות במקום העבודה - וכיוון שמעסיקים רבים מחויבים למנות ממונה על הבטיחות - הסמכתם זו של הבוגרים תפתח בפניהם שלל אפשרויות תעסוקה. 

מה אפשרויות ההמשך לקורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום?

לאחר שתסיימו את הלימודים בקורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום תוכלו - אם רק תרצו - להמשיך ולהתפתח בעולם הבטיחות: קורס ממונה בטיחות אש, קורס מדריכי בטיחות, קורס הובלת חומרים מסוכנים וקורס הדרכת עזרה ראשונה הם רק חלק מהקורסים הפופולאריים בקרב בוגרי קורס ממונה בטיחות על העבודה בדרום. 
מודעה
מחפש קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום?
מחפש קורס ממונה בטיחות בעבודה בדרום?
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: מכללות בפריסה ארצית
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: לוד, חיפה
סמן ליצירת קשר מיידי
מיקום בארץ: באר שבע
מוסדות לימוד בישראל
לימודים
השאר פרטים ונציגי המוסדות שסימנת ייצרו איתך קשר בקרוב!
התחייבות: פרטיך אינם מועברים למוסדות שלא סימנת
אני מאשר/ת את תנאי השימוש ומאשר/ת קבלת מידע והצעות בטלפון, בדוא"ל, במסרון וכדומה‎‎
מודעה